کیتنو: خانه متوجه به تمسخر ‘کافی’ اجازه می دهد تا ABS-CBN برای حفظ عامل

ABS-CBN ISSUE. A file photo of Speaker Alan Peter Cayetano, who is in no hurry to hold hearings on the ABS-CBN franchise. Photo by Rappler

ABS-CBN موضوع است. یک فایل عکس از بلندگو آلن پیتر کیتنو است که در هیچ عجله به برگزاری جلسات در ABS-CBN حق رای دادن. عکس Rappler

مانیل فیلیپین – سخنران آلن پیتر کیتنو گفت: اطلاع از کمیته مجلس قانونگذاری franchises باید “بیش از کافی” برای کمیسیون ملی ارتباطات (NTC) اجازه می دهد تا ABS-CBN به ادامه عامل حتی اگر خود را حق رای دادن منقضی می شود.

کیتنو گفت: این یک فرصت مصاحبه روز دوشنبه 24 فوریه به عنوان او اصرار داشت که یک اداره موقت از تمسخر اجازه می دهد این کشور بزرگترین شبکه رسانه به ادامه عامل حتی اگر آن زمان franchises ساقط.

“Sa aming pananaw (در نظر ما) و اطلاع از کمیته ما که ما در حال شروع به رسیدگی و آنها (ABS-CBN) باید اجازه پخش به همین دلیل ما در حال شنیدن آن است که بیش از کافی” کیتنو در جمع خبرنگاران Batasang Pambansa.

کیتنو گفت: این خانه در حال حاضر در مذاکرات با تمسخر به اعطای موقت به ABS-CBN.

“واقعیت این است که کونگ gustong isara, eh, ‘di isang جلسه, انکار, sarado ‘یان. یا ” wag من-شنیدن sabihin sa تمسخر isarado,” سخنران گفت. (واقعیت این است که اگر ما می خواستیم به آن را تعطیل می کنیم برگزاری یک جلسه آن را انکار کند و سپس آن را به نزدیک است. یا ما نمی خواهد حتی برگزاری یک جلسه و فقط به تمسخر به آنها تعطیل است.)

“چرا بحث ما به شما با زبان شکافته? چه چیزی ما را برای به دست آوردن به دروغ به شما ؟ بنابراین هیچ’ng sinabi نامگذاری ‘di magsasara, ‘یان ang paninindigan نمین. کونگ kailangan جسمی آکو ang mag-ng فرستنده یا pumunta doon, gagawin ko ‘یان. Gagawin ni [خانه کمیته قانونگذاری franchises] رئیس Chikoy [Alvarez] ‘yon,” او اضافه شده است.

(چرا بحث ما به شما با زبان شکافته? چه چیزی ما را برای به دست آوردن به دروغ به شما ؟ بنابراین وقتی ما گفت: ما نمی خواهد آن را تعطیل می کنیم stand by که بیانیه. اگر من نیاز به لحاظ جسمی وجود دارد و به نوبه خود فرستنده در خودم می خواهم آن را انجام دهد. خانه کمیته قانونگذاری franchises رئیس Chikoy Alvarez خواهد آن را انجام بیش از حد.)

سخنران بیانیه است که مطابق با این دیدگاه DOJ وزیر Menardo Gueverra که گفت: در مجلس سنا در جلسه روز دوشنبه که کنگره ممکن است اجازه تمسخر به ABS-CBN موقت مجوز برای ادامه فعالیت پس از گذشت از آن حق رای دادن.

گواهینامه نمی خواهد انجام دهد ؟

اما دیگر کارشناسان اختلاف نظر دارند.

Jun رودریگز مدرس معاصر مسائل در رسانه قانون در Ateneo در دوره کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری برنامه گفت: شبکه لوله حق ندارد به کار پس از آن 25 سال حق رای دادن در مارس 4 بدون در نظر گرفتن صورتحساب در انتظار.

گواهی کمیسیون به رادیو و تلویزیون شرکت ها تنها می تواند تمدید شود اگر حق رای اعطا شده توسط کنگره افزایش یافته است ، (بخوانید: مبین: می ABS-CBN عمل گذشته خود را حق رای دادن تاریخ انقضا دارد؟)

روز دوشنبه ABS-CBN مدیران و پرسنل کلیدی در آمد نیروی کامل به جلسه سنا خدمات عمومی کمیته که در آن آنها گفته سناتور رسانه ها شبکه شده است “به طور کامل سازگار” با قانون است.

آن را در همان جلسه وقتی که سناتور بونگ رفتن رئیس جمهور گفت: Rodrigo Duterte خشم نسبت به ABS-CBN بود و ریشه در این شبکه پخش یک کمپین 2016 میلادی برای پرداخت آن زمان سناتور آنتونیو Trillanes IV مورد Duterte را لعن و بحث تجاوز به عنف خوانده شده را علامت. (بخوانید: Go Bong: آن کسانی که ضد Duterte تبلیغات در ABS-CBN که رئیس بز)

ABS-CBN مدیر عامل کارلو Katigbak سپس عذرخواهی کرد برای توهین به رییس جمهور, اما همچنین روشن ABS-CBN بود قادر به هوا تمام ملی تبلیغات سفارش Duterte ستاد انتخاباتی – به مقدار P117 میلیون.

Katigbak همچنین گفت: anti-Duterte آگهی برای پرداخت Trillanes’ اردوگاه تحت پوشش عادلانه قانون انتخابات.

خانه آغاز رسمی رسیدگی به روی ABS-CBN حق رای دادن تجدید تنها در صبح روز دوشنبه هنگامی که کمیته قانونگذاری franchises به طور رسمی خواسته همه ذینفعان برای ارسال موقعیت مقالات.

اما خانه رهبری است که هنوز هم خم در برگزاری یک جلسه تنها در ماه مه یا اوایل ماه اوتزمانی که ABS-CBN حق رای دادن را در حال حاضر منقضی شده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im