Cavs ستاره عشق وعده $100,000 به پشتیبانی idled عرصه کارگران

ALL LOVE. As the NBA suspension deals a big financial blow to many workers, Kevin Love decides to lend help. Photo by Patrick Smith/Getty Images/AFP

همه را دوست دارم. به عنوان NBA تعلیق معاملات بزرگ مالی به, بسیاری از کارگران, Kevin Love تصمیم می گیرد برای کمک به من قرض بدهید. عکس پاتریک اسمیت/گتی ایماژ/AFP

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – کلیولند کاوالیرز به جلو کوین عشق متعهد است 100.000 دلار برای کمک به کارگران در تیم آرنا و کارکنان پشتیبانی نهفته تعلیق از NBA فصل است.

این لیگ در حال حاضر با توجه به احتمالات برای coronavirus همه گیر از جمله بازی در خالی کردن عرصه به حالت تعلیق در بازی چهارشنبه شب 11 مارس پس از یوتا جاز بازیکن رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19.

NHL و لیگ برتر فوتبال به دنبال کت و شلوار در روز پنج شنبه زمانی که لیگ اصلی بیس بال اعلام کرد که تعویق انداختن مارس 26 شروع فصل آن حداقل دو هفته.

کمبود بازی ها — نه به ذکر است کنسرت ها و رویدادهای دیگر در عرصه های سراسر کشور خواهد بود یک ضربه مالی به لژیون بلیط-داوطلبان ushers و فروشندگان مواد غذایی که در حفظ و رویدادهای در حال اجرا است اما نمی پرداخت زمانی که آنها کار نمی کند.

“من نگران هستم در مورد سطح اضطراب است که هر کس احساس و است که چرا من به ارتکاب 100.000 دلار از طریق @KevinLoveFund در حمایت از @Cavs عرصه و حمایت از کارکنان است که تا به حال یک زندگی ناگهانی تغییر به علت تعلیق از NBA فصل” عشق نوشت: در Instagram.

“من امیدوارم که در طول این زمان بحران به دیگران ملحق خواهد شد من در حمایت از جوامع ما” عشق اضافه شده است.

“بیماری های همه گیر هستند و نه فقط پزشکی پدیده است. آنها بر افراد و جامعه در بسیاری از سطوح با انگ و بیگانه ستیزی بودن فقط دو جنبه از تاثیر یک بیماری همه گیر شیوع … من همه را تشویق به مراقبت از خود و برای رسیدن به دیگران در نیاز – آیا این بدان معناست که حمایت خود را از سازمان های خیریه محلی که لغو, رویدادهای, و یا چک کردن در در همکاران خود و خانواده است.”

علامت گذاری به عنوان کوبا میلیاردر مالک دالاس ماوریکس نیز لمس در مخمصه عرصه کارگران که پرداخت دستمزد ساعتی, گفت که او امیدوار است به تدوین و فرموله کردن یک طرح برای جبران آنها را در تعلیق است.

“این قطعا چیزی است که برای من مهم است,” او گفت:.

کوبا ESPN گفت: در روز پنج شنبه که این تیم تا به حال آمد تا با یک برنامه که به صورت چهار بعدی “خواهد-have-been” Mavs بازی “خواهیم پرداخت کارمندان ما ساعتی کارکنان به عنوان اگر آنها کار کرده است.”

فیلادلفیا 76ers نیز با صدور بیانیه ای گفت: آنها متعهد به کمک خود را در عرصه همکاران و آتلانتا هاوکز صاحب تونی Ressler گفت که ایجاد یک برنامه برای کارگران در دولت, مزرعه آرنا.

شارلوت هورنتس مرکز کودی Zeller قول داد برای کمک به.

“همه ما از آن لذت ببرید بازی و تماشای بازی NBA اما بسیاری از ما سخت کار ساعتی کارمندان و کارکنان پشتیبانی بستگی دستمزد از ما خانه بازی ها” Zeller در توییتر نوشت.

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که آنها در حال مراقبت از! حتی اگر من مجبور به پرداخت از جیب برای کمک به.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de