احتیاط cancelations علامت چهارشنبه در ویروس

شهر واتیکان (AP) — واتیکان بود و پیش رفتن با برنامه ای برای پاپ فرانسیس به مناسبت چهارشنبه مراسم لگد زدن به کلیسای کاتولیک فصل روزهای پرهیز و روزه اما در جای دیگر در ایتالیا توده ها لغو شد بیش از ترس از coronavirus و دیگر کشور های کاتولیک در زمان احتیاطی.

در فیلیپین — آسیا تنها اکثریت کاتولیک کشور — کشیش پاشیده خاکستر بر سر وفادار به جای ساخت علامت صلیب بر روی پیشانی خود را برای جلوگیری از تماس فیزیکی.

“هر جا که خاکستر قرار داده شده است بر روی پیشانی و یا در سر احساس همان است, این, نشاط بخشی” Editha لورنزو 49 سال-از پوشیدن یک ماسک صورت آسوشیتدپرس گفت در مانیل.

در واتیکان فرانسیس برگزار شد خود را به طور کلی مخاطبان به طور معمول در میدان سنت پیتر و فرستاده نماز خود را به قربانیان ویروس و پرسنل پزشکی درمان آنها. یک تعداد انگشت شماری از هزاران نفر از مردم جمع شده بودند عینک ماسک صورت برای محافظت در برابر ویروس که در چین نشات گرفته است و آلوده به هزاران نفر در سطح جهان از جمله بیش از 300 نفر در ایتالیا.

فرانسیس بوسید حداقل یک فرزند او به عنوان لوپ از طریق مربع در popemobile و یک نقطه به نقطه لرزش دست در دست مؤمنان نشستن در ردیف جلو. معمولا او تنها امواج. او همچنین استقبال prelates با یک دست دادن در ابتدا و انتهای این تجمع اما به نظر می رسد اکثر روحانیت بودند خودداری از بوسیدن فرانسیس’ حلقه و یا در آغوش او به عنوان آنها به طور معمول انجام دهد.

“من می خواهم برای دوباره بیان نزدیکی من به کسانی که رنج می برند از coronavirus و مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال درمان آنها را به عنوان به خوبی به عنوان مقامات مدنی و همه کسانی که در حال کار برای کمک به بیماران و جلوگیری از سرایت” فرانسیس گفت.

تبلیغات

بعد از آن در روز فرانسیس به جشن چهارشنبه توده در رم کلیسا صفوف و مراسم آغاز می شود که 40 روز روزهای پرهیز و روزه دوره روزه و توبه و طلب بخشایش در آستانه هفته مقدس و عید پاک.

در حال حاضر اسقفی ونیز لغو چهارشنبه جرم برنامه ریزی برای St. mark’s Basilica پس از یک تعداد انگشت شماری از افراد مسن در تالاب شهرستان آزمایش مثبت برای ویروس. اطراف ونتو منطقه است خانه را به دومین اصلی خوشه ای از موارد در ایتالیا.

در فیلیپین برگرد. Victorino کوتو پیشوا از محبوب ملی حرم مادر ما یاری رسان در کلانشهر مانیل گفت: عمل آبپاش خاکستر بر سر جانبازان شد یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش عفونت است اما در واقع یک سنت قدیمی بر اساس عهد عتیق.

“بهتر است محتاط باشید” گفت: churchgoer Evet Accion.

روز جمعه که نشانه مرگ مسیح بر روی صلیب اسقف در فیلیپین به شدت پیشنهاد کرد که churchgoers خودداری از بوسیدن یا لمس کردن صلیب عمل مشترک در میان کاتولیک ها. “به جای مؤمنان به درخواست genuflect یا عمیق تعظیم آنها به عنوان احترام متقابل”, گفت: اسقف اعظم Romulo والس که سران کنفرانس اسقف’.

ماه گذشته اسقف توصیه می شود که کاتولیک ها دریافت Eucharistic میزبان با دست به جای دهان و جلوگیری از برگزاری دست در نماز در طول توده ها به عنوان اقدامات احتیاطی در میان ویروسی را بترساند.

___

گومز گزارش از مانیلا پایتخت جزایر فیلیپین, فیلیپین.

_

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im