علت Snowbirds سقوط نمی توان شناخته شده برای هفته ها یا ماه ها افسر فرمانده می گوید

افسر فرمانده از Snowbirds گفت: روز یکشنبه سقوط بود بدترین سناریو است که تبدیل به یک “مطلق بدترین کابوس است.”

صحبت کردن در Moose Jaw دوشنبه, Lt.-سرهنگ مایک فرانسه گفت: این شرایط منجر به این تصادف هنوز شناخته شده نیست.

یک Snowbirds جت سقوط کرد و در مدت کوتاهی پس از برخاستن در کملوپس, B. C., در روز یکشنبه. سروان. Jenn کیسی یک افسر امور عمومی با Snowbirds درگذشت در تصادف. خلبان سروان. ریچارد مک دوگال جان سالم به در برده با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

“دیروز شرایطی منجر به تلاقی تمام کسانی که در بدترین حالات و آن ما شد مطلق بدترین کابوس” سرهنگ-سرهنگ فرانسه گفت: در یک جلسه رسانه.

این Snowbirds انجام شد یک تور متقابل کشور به منظور بالا بردن روحیه مردم در طول COVID-19 بیماری همه گیر. تصادف ناشی از آتش سوزی مسکونی.

سرهنگ-سرهنگ فرانسه توصیف کیسی به عنوان “خستگی ناپذیر و پر انرژی افسر.”

“او کاملا عاشق این کار است.” “از دست دادن او ضربه جدی نه تنها برای تیم ما اما به نیروی هوایی سلطنتی کانادا و نیروهای مسلح کانادا به عنوان یک کل است.”

Jenn کیسی یک افسر امور عمومی با Snowbirds درگذشت یکشنبه در تصادف. (Royal Canadian Air Force)

قبل از این تصادف هر دو مک دوگال و کیسی خارج. فرانسه گفت McDougall را دستور تخلیه تنها پس از تمام گزینه های اجرا کرده بود.

“خلبانان ما بسیار آموزش دیده برای انجام این مانور,” او گفت:. “نه تنها که ما مختصر آن را قبل از برخاستن در هر زمان. و آنچه شما را دیدم دیروز بود تلاقی یک دسته کامل از ترسیم شرایطی که رهبری به ما بدترین سناریو.”

فرانسوی گفت: خلبانان انجام همه چیز آنها می توانند به کاهش خطرات ،

“این کاملا اولویت اول ما به عنوان خلبان در این هواپیما به نظر ایمنی عمومی از ایمنی پرسنل ما و ایمنی حفاظت از تجهیزات و حفاظت از اموال,” او گفت:.

تحقیقات می تواند یک سال کامل

حادثه هنوز در دست بررسی است. فرانسوی گفت: به طور معمول محقق خواهد شد ارائه یک تصویر لحظهای سریع در عرض حدود 30 روز اما تحقیق کامل می تواند تا یک سال یا بیشتر برای تکمیل.

در مورد دوم هر سال یک بار این هواپیما جمع آوری 400 ساعت از زمان پرواز با CT-114 خانواده سلطنتی تودور در هواپیما در حال تخریب و بازسازی شده, فرانسه, گفت, بنابراین, هواپیماهای در “mint condition.”

او گفت: هواپیما نیز بازرسی در هر زمان قبل از پرواز توسط نجوم, مردم, هواپیما, سازه, مردم, سیستم های ایمنی مردم و خلبان.

در حال حاضر Snowbirds هستند مبتنی هر چند فرانسه گفت که او امیدوار است ماموریت همچنان ادامه دارد.

“کانادا به عنوان سفیران ما نشان دادن مهارت و حرفه ای و کار تیمی از نیروهای کانادایی و ما در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای استخدام. این یک ماموریت است که من می توانید آن را به یک ماموریت من در باور و این یک ماموریت است که به اعتقاد من مهم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de