این فیلم با اقتباس از اندرو لوید وبر موسیقی منجر با 9 نامزد

انتشار: 10:18 ب. ظ, فوریه 09, 2020

به روز شده در 10:18 ب. ظ, فوریه 09, 2020

RAZZIES. 'Cats,' the movie adaptation based from Andrew Lloyd Webber's musical is the most nominated in the Razzies. Screenshot from YouTube/Universal Pictures

RAZZIE. ‘گربه’ فیلم اقتباسی بر اساس از اندرو لوید وبر موسیقی است که بیشترین نامزد را در Razzie. تصویر از یوتیوب/Universal Pictures

هالیوود, ایالات متحده آمریکا – آن را یک جایزه هیچ ستاره هالیوود می خواهد به نفع خود.

این Razzie خود پرده برداری کرد فهرست سالانه از سال ترین وحشتناک, فیلم, شنبه, آوریل 8 با انتقادی میله میله موسیقی گربه ها در بالا و یا مسلما پایین سنگ از نمودار.

در میان آن 9 ناخواسته نامزد گربه فرود آمد بازیگری گره برای Judi Dench, James Corden و Rebel Wilson.

این فیلم اقتباس از اندرو لوید وبر موسیقی – کامپیوتر استفاده می شود-تولید اثر به جلوه های ویژه گرافیکی آن همه بازیگران به شدت دلسردکننده نیمه انسان نیمه گربه دورگه.

آن را دریافت فوقالعاده بررسی بد. نگهبان آن را به نام “محنت hairball وای” در حالی که وال استریت ژورنال آن را “گیج کننده جعبه بستر نیات”.

گربه ها دریافت بیشتر از دو نامزد در بدترین صفحه نمایش دسته دسته کوچک موسیقی جاز – برای “هر دو نیمه گربه سانان/نیمه انسان hairballs ها” و “Jason Derulo او CGI-عقیم برآمدگی.”

همچنین racking تا نامزد بودند سیلوستر استالونه فاجعه آخرین رمبو عاقبت و این متعصبهای نه چندان هیجان, هیجان انگیز با بازی جان تراولتا و کارگردان سابق Limp Bizkit خواننده گروه Fred Durst.

به طور رسمی شناخته شده به عنوان تمشک طلایی جایزه Razzie معمولا دست روز قبل از مراسم اسکار, خدمت به مسخره زیر شب خود تبریک بلوغ ژاپنی, قدیمی تب و تاب است.

در این سال با اسکار غیر منتظره اولیه و کل جایزه های نجومی محدود سازمان حل و فصل برای اعلام نامزد به جای.

این Razzie شد و اولین جایزه در سال 1981 در لس آنجلس زندگی می کنند, اتاق زاییده افکار از UCLA film فارغ التحصیلان صنعت و جانبازان که انتخاب تمشک – نماد تمسخر به “افتخار” بدترین در فیلم های هالیوودی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im