کارتل فشار بسیار عظیمی از روش فنتانيل به ما

آریزونا می گوید کارتل ایجاد تقاضا توسط سیل جوامع رایگان و یا ارزان مواد مخدر برای افراد معتاد

PINAL COUNTY, Ariz.—اگر مواد مخدر نیست متوقف شد و در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک در آریزونا را از راه دور کویر شانس زیادی نسبت را تا پایان سفر از طریق Pinal County در راه خود را به ققنوس عمده قاچاق hub.

حدود 40 درصد از مواد مخدر غیر قانونی وارد ایالات متحده از طریق آریزونا گفت: Pinal County Sheriff علامت بره.

سخت مواد مخدر مانند هروئین متامفتامين و فنتانيل—معمولا در وسایل نقلیه و رانده شده از طریق یکی از آریزونا هفت بنادر از ورود در امتداد مرز خود را در حالی که ماری جوانا به طور سنتی به کوله پشتی از طریق بیابان میان گذرگاه های مرزی.

در چند سال گذشته کارتل های مواد مخدر مکزیکی شده است جاری شدن سیل در ایالات متحده با متامفتامين و فنتانيل رانندگی عرضه بسیار سخت و حذف قیمت بسیار پایین است که آن را هل می دهد تا اعتیاد و نرخ بازار و سپس خواسته های بیشتر مواد مخدر.

“تقاضای ما این است که بر اساس آنچه کارتل هل دادن. تقاضا چیزی است که کارتل های ایجاد شده در جامعه ما” بره گفت: بار عصر.

“بنابراین آنها را به مناطق و آنها را از مت در کاهش قیمت و یا رایگان به مکان های خاصی. آنها عاشق مناطق روستایی—hard-working, آبی یقه مردم هستند که زندگی خود را بوت بر روی گلوی خود را. آنها را به آن جوامع و پس از آن تمرینات کم کم به شهرستانها. و هنگامی که آنها به شهرستانها آن را بسیار آسان تر است.”

Epoch Times Photo
یک مرد صورت در یک ایستگاه گاز پارکینگ است که با کمک پرسنل اورژانس در Harrison Township از دیتون اوهایو در Nov. 1, 2019. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

افزایش منعکس شده است در مت تشنج در مرز به ویژه در بنادر از ورود. مرز عوامل کشف و ضبط بیش از 82,000 پوند مت در تمام طول مرز جنوبی در سال مالی 2019 در مقایسه با کمتر از 24,000 پوند در سال مالی 2014.

“من سرمایه گذاری می گویند ما نمی ابتلا به 20 درصد” بره گفت: از مرز تشنج بر اساس صحبت های او با گشت مرزی مواد مخدر واحد. “این احتمالا بیشتر حدود 10 درصد است.”

در داخل ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) تشنج مت بیش از دو برابر شده و از حدود 50000 پوند در سال مالی 2017 به 112,000 پوند در سال مالی 2019.

بره در Pinal شهرستان کشف و ضبط 3,000 درصد بیشتر مت در سال 2019 (153 پوند) از آن در سال 2018 (4.4 پوند).

این یک میلیارد دلار کسب و کار است که تنها تغییر اگر کارتل’ خط پایین طول می کشد یک ضربه قابل توجهی بره گفت.

“نگاهی به خارج, به عنوان مثال. خارج شده است … پذیرفته شده نسبت به از دست دادن که آنها را قبول کند که آیا آن را از طریق سرقت و آسیب دیده کالاهای مسروقه هر آن ممکن است. آنها در حال رفتن به تغییر راه خود را بسیار مگر اینکه آن را بیش از این آستانه,” او گفت:.

“خوب کارتل هیچ متفاوت است. آنها یک میلیارد دلار در صنعت و آنها باید خود را در آستانه. در حال حاضر من شنیده ام آن را در هر نقطه بین 20 و 25 درصد است. ما هرگز نهفته است. من فکر می کنم من شنیده ام که شاید یک یا دو بار که در آن ما نهفته آن را به جایی که آنها تغییر راه آنها کارهایی انجام دهد.”

همراه با افزایش در حجم آمدن به ایالات متحده آمریکا و روش های تولید شده در مکزیک فوق العاده labs است که نزدیک به 100 درصد خلوص با توجه به DEA.

مت و فنتانيل هر دو ساخته شده در آزمایشگاه ساخت آن را آسان تر و ارزان تر برای کارتل به تولید در طول سال و بدون زمین منطقه و بزرگ کارکنان مورد نیاز برای نگهداری محصول است که هروئین و کوکائین نیاز است.

تعداد مرگ و میر ناشی از محرکهای روانی (عمدتا متامفتامين) افزایش 37 درصد از 2016 تا 2017, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC). بیش از 10 ، 000 آمریکایی از مصرف بیش از حد مربوط به محرکهای روانی در سال 2017 CDC گزارش شده است.

Epoch Times Photo
یک نقشه نشان دادن Pinal County, مرز آمریکا و مکزیک, مرز, و بزرگراه های اصلی در جنوب مرکزی آریزونا. (عصر نیوز)

Pinal County و هند رزرو

Pinal County تقریبا 5,400 مایل مربع حدود همان اندازه به عنوان کانکتیکات و آن نقطه جنوبی نشسته حدود 55 مایلی شمال مرز ایالات متحده و مکزیک.

گوشه جنوب غربی شهرستان همپوشانی با Tohono O’odham رزرو هند با حدود 20 مایل بره اما نمایندگان تنها گشت به لبه رزرو. اگر چه گشت مرزی اجرا می شود یک ایست بازرسی در داخل رزرو اجرای قانون دیگر از قبایل پلیس است که به طور کلی دوری کردند. این Tohono O’odham ملت خود قانون اساسی و سیستم قضایی.

رزرو است که همچنین در مورد اندازه کانکتیکات, سهام 75 کیلومتر تا حد زیادی باز کردن مرز با مکزیک و بسیاری از ساکنان آن زندگی می کنند و سفر آزادانه بین دو کشور. این همراه با خشونت و از راه دور بیابان سونورا زمین باعث می شود آن را ایده آل مواد مخدر-قاچاق راهرو برای کارتل.

قاچاقچیان مواد مخدر نیز بهره برداری از سطح بالای بیکاری و فقر در رزرو DEA تحقیقات نشان می دهد.

این Tohono O’odham ملت نمی پاسخ به درخواست بار عصر برای نظرات در مورد چگونه مواد مخدر و قاچاق انسان تاثیر می گذارد رزرو.

بره گفت: بسیاری از داروهای خود را نمایندگان تصرف در پنج مایلی جایی که رزرو به پایان می رسد و interstates 8 و 10 همگرا. من-8 را فراهم می کند یک لینک مستقیم به سن دیگو در حالی که من 10 می رود مستقیما به ققنوس—یکی از بزرگترین قاچاق مواد مخدر مراکز در کشور است.

DEA می گوید کارتل ادامه به قاچاق “چند تن از ماری جوانا” از طریق Tohono O’odham رزرو و همچنین به عنوان کوکائین هروئین و مت.

Epoch Times Photo
اسکات Schlarb شواهد تکنسین برای PInal شهرستان کلانتر, نشان می دهد ضبط عدل ماری جوانا در Pinal County, Ariz., در نوامبر. 12, 2019. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

“مت آمفتامین همچنان شایع ترین مواد مخدر کشف و ضبط از عملیات مبارزه با مواد مخدر در کشور” 2018 DEA گزارش.

در سال 2018 گذشته از 18 مکزیک کارتل وابسته بود محکوم به اعدام برای عامل ماری جوانا-قاچاق شبکه از طریق Tohono O’odham رزرو با توجه به وزارت دادگستری.

کارتل قرار داده بود پیشاهنگی در بالا زمین در داخل ایالات متحده که پس از آن راهنمای ماری جوانا, پیاده, گروه های گذشته اجرای قانون استفاده از رادیو و تلفن های همراه وزارت دادگستری گفت.

Co-توطئه گران را ارائه پیشاهنگی با غذا, آب, دوربین دوچشمی, تلفن همراه, اردو تجهیزات سرد و گرم آب و لباس و تجهیزات ارتباطی.

اگر چه مرزی ماری جوانا تشنج پایین بره گفت: “شما شوخی خودتان” اگر شما فکر می کنم کارتل های حمایت را در ماری جوانا کسب و کار.

“همه ما به آن حقوقی برای کارتل به رشد آن را [در ایالات متحده] و فروش آن را,” او گفت:. “من می گویند که 80 درصد—و من فکر می کنم بسیاری از مردم دیگر موافق—که 80 درصد از قانونی فروش ماری جوانا در آمریکا—در آن ایالت کلرادو در کالیفرنیا تولید شده و فروخته شده توسط مکزیک کارتل.”

Epoch Times Photo
کلانتر معاون علی مارتینز می ایستد در صحرا در کنار بزرگراه بین ایالتی 8 مشترک انتخاب کنید تا نقطه برای بیگانگان غیر قانونی و قاچاقچیان که طفره رفت گشت مرزی در مرز ایالات متحده و مکزیک و در حال رفتن به شهر فینیکس در Pinal County, Ariz., در نوامبر. 13, 2019. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

ضد قاچاق واحد

بره ضد قاچاق واحد منظم عملیات به سر و گوش آب پیشاهنگی و همچنین برای گرفتن بیگانگان غیر قانونی و قاچاقچیان مواد مخدر.

گروهبان. کریس مارتین آگهی واحد از چهار کارآگاهان دو مهاجرت و گمرک عوامل و یک گشت مرزی عامل. عملیات اغلب نیز شامل پرسنل از دفتر مدیریت زمین و پلیس ایالتی. این پل دارای یک اجرای بازو که با این نسخهها کار برای حفظ اراضی عمومی امن و سالم توسط قاچاقچیان مارتین گفت.

“ما واقعا به دنبال هدف این سازمان است که در قاچاق قاچاق و مردم,” او گفت: بار عصر. “بنابراین می گویند ما یک گروه است که آینده را از طریق بیابان و ما باید چشم بر روی آنها, آیا آن را یک دوربین و یا آن را یک تیم در زمین و یا هر آنچه در آن است که ما به طور کلی می خواهم به اجازه دهید آنها را بار به یک وسیله نقلیه چون من بیشتر علاقه مند به راننده و خودرو و تلفن همراه و سازمان هایی که در حال انجام آن است.”

چند ماه پیش, واحد, گیر افتاد, یک گروه از بیگانگان غیر قانونی پس از آنها تا به حال لود کردن به یک کامیون انتظار.

“یکی از بیگانگان غیر قانونی واقعا شروع به گرفتن آشفته و تلاش برای بدست آوردن دور از ما,” مارتین گفت. آنها کشف شد و از ال سالوادور و که او حکم بازداشت در نوادا برای کودک آزاری.

“بنابراین او واقعا نمی خواهید به گرفتار و قرار داده در این سیستم” مارتین گفت. “یک دلیل وجود دارد که چرا ما نیاز به انجام آنچه ما انجام می دهیم—که یک پسر است که ما می خواهیم به اینجا.”

او گفت: بسیاری از بیگانگان غیر قانونی آنها گرفتن امروزه پوشیدن جدید استتار لباس, کفش و کوله پشتی. او فکر می کند اینها ارائه شده توسط کارتل ها و استفاده آنها به عنوان طعمه برای قاچاقچیان مواد مخدر. اگر این گروه است که دنبال اجرای قانون مواد مخدر از قاچاقچیان اجرا خواهد شد در حالی که دیگران را رها کردن و گرفتار.

در بهار گذشته بیگانگان که تسلیم به اجرای قانون تا به حال بزرگ کوله پشتی با کیسه خواب در آنها مارتین گفت. “چه کسی برای حمل یک کیسه خواب برای 70 مایل هنگامی که شما لازم نیست که یک دلیل آن هنوز سرد است ؟” او گفت:.

Epoch Times Photo
زباله های به جا مانده از قاچاقچیان و بیگانگان غیر قانونی در یک مشترک وانت منطقه در Pinal County, Ariz., در نوامبر. 13, 2019. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

یک وانت محبوب نقطه در Vekol منطقه دره در مسیر نشانگر 157 من-8 که پس از آن لینک کلیک کنید برای من 10 تا ققنوس در کازا گرانده. بیگانگان غیر قانونی و قاچاقچیان مواد مخدر می تواند راه رفتن به طور مستقیم از مرز تا از طریق رزرو به من-8. بزرگراه مسطح است و در نزدیکی درختان ارائه برخی از پوشش در حالی که بیگانگان در انتظار سوار خود را. انبوهی از دور انداخته کمو لباس کوله پشتی و بطری های آب پراکنده همه از طریق شستشو در نزدیکی بزرگراه شواهد مکرر و انتخاب یو پی اس در اینجا ساخته شده است.

های اخیر ساخت و ساز در بزرگراه, اما, است مختل الگوی تحت فشار قرار دادند و برخی از ترافیک به مناطق مختلف از جمله یک کانال محلی.

یکی دیگر از محبوب انتخاب منطقه برای قاچاق بارهای نزدیک است نقره بل شهرکهای دور و جامعه است که همچنین abuts رزرو. دور انداخته پوشاک و بطری های آب فراوان و تازه تایر آهنگ زود یکی نوامبر صبح نشان می دهد یک فرصت از دست رفته برای گرفتن یک قاچاقچی.

“قاچاق بارهای اتفاق می افتد در تمام طول روز گفت:” کلانتر و معاون Erik Larsen. “برای هر کس که ما گرفتن وجود دارد احتمالا شش یا هفت که بروید.”

لارسن گفت: نمایندگان استفاده می شود برای دیدن بسیاری از “‘سرخ فرانسه بارهای’—که در آن وجود دارد یک دسته از مردم ایستاده در پشت یک وانت و یا حلق آویز بر روی تاهو.” قاچاقچیان در حال تلاش برای حرکت به بیگانگان و مواد مخدر شمال بیشتر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

Epoch Times Photo
Pinal County Sheriff معاون اریک لارسون آماده به دنبال نشانه هایی از بیگانه غیر قانونی و قاچاق فعالیت مشترک وانت منطقه در Pinal County, Ariz., در نوامبر. 13, 2019. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

بره گفت: تمام انواع مختلف از وسایل نقلیه استفاده می شود به صورت قاچاق از تجاری شخصی.

“یک کامیون که ما طول کشیده بود پر از jalapeños ما در بر داشت مردم پنهان در jalapeños انجماد به مرگ” بره گفت که کوکائین و هروئین نیز یافت شد که حمل و نقل است.

قاچاق انسان تبدیل شده فقط به عنوان بزرگ به صورت کارتل به عنوان قاچاق مواد مخدر, او گفت:.

“ما فقط باید یک جریان ثابت. من فکر می کنم در هفته گذشته ما تا به حال یک روز که در آن ما اسیر دو و هفت و نه و چهار نفر است. آن را بدون توقف برای ما,” او گفت:.

“بیست سال پیش 15 سال پیش شما می آیند در اینجا خود را اگر شما می دانستید این مسیر است. کارتل های خود کسانی که مسیرهای در حال حاضر بنابراین شما نمی آیند در سراسر مگر اینکه شما پرداخت می شود کارتل هزینه به سراسر آمده است.

“و کارتل با استفاده از آن به عنوان حمل و نقل خود را ، بنابراین شما پرداخت کارتل به در آمده و سپس آنها را به شما حمل مواد مخدر. و آنها اهمیتی نمی دهند که آیا یا نه شما زندگی می کنند و یا می میرند به دلیل وجود gazillion مردم دیگر انتظار به انجام چیزی مشابه به همین.”

ساخت حصار مرزی که از طریق کاهش رزرو همراه ایالات متحده–مکزیک خط بعید و خام سناریو مارتین گفت.

اما به عنوان مقدار حصار را افزایش می دهد در امتداد دو طرف رزرو, رزرو راهرو را تبدیل به “تر و با ارزش تر به کارتل” او گفت:.

راه حل این است که برای تقویت آنچه که آنها در حال حاضر با ممنوعیت تلاش در طول پنج مایل گروه در لبه رزرو مارتین گفت.

“و اگر ما موفق به اندازه کافی در ساخت آن را سخت برای به دست آوردن رزرو با قاچاق و سپس آنها را در جایی دیگر.”

drugs
هروئین و فنتانيل فشرده به شکل قرص است. (DEA)

فنتانيل

گذشته از روش غیر قانونی فنتانيل است که به ارمغان آورد به ایالات متحده در افزایش مقدار. فنتانیل اوپيوئيدی که 100 برابر قوی تر از مورفین است.

فنتانيل تشنج در آریزونا بیش از سه برابر شده هر سال از سال 2016.

بیش از 1 میلیون فنتانيل قرص کشف و ضبط شد توسط Arizona اجرای قانون و DEA را ققنوس بخش در طول سال مالی 2019. در مورد 380,000 کشف و ضبط شد در سال مالی 2018.

“مکزیک کارتل شروع به ساخت خود را فنتانيل و مطبوعات این دارو به شکل قرص به عنوان اصلی مواد مخدر ماده بازاریابی قرص به عنوان ‘مکزیکی اکسی’ به کسانی که به دنبال مواد مخدر مبتنی بر قرص در خیابان” 2019 ملی مبارزه با مواد مخدر تهدید ارزیابی از DEA متحده است.

در گذشته فنتانيل به حال عمدتا مخلوط شده است به هروئین به افزایش اما در حال حاضر آن را اغلب فشرده به آبی قرص و با مهر “M30” را از نزدیک مطابقت با رنگ و نشانه گذاری تجویز قرص اکسی کدون.

خریداران ممکن است غافل از قرص های حاوی فنتانيل که یک دوز 2mg می تواند کشنده باشد.

drugs
یک تصویر از دو میلی گرم فنتانیل پودر یک دوز کشنده در کنار یک سکه سکه. (DEA)

“شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر و بیشتر افزایش فنتانيل” گفت بره. “فنتانيل ارزان برای تولید است. این بسیار قوی است. آن را افزایش می دهد اعتماد و اعتیاد است.”

بره گفت: داروهای دیگر می تواند به راحتی رنگ و لعاب با فنتانيل از جمله ماری جوانا “که می شود بچه ها در دام مواد مخدر کمی سریعتر است.”

در سال 2018 به کلانتر, نمی تصاحب هر پودر فنتانيل و یا M30 قرص.

اما در 2019, 551 M30 قرص کشف و ضبط شد همراه با نه پوند پودر فنتانيل. تشنج خالص فنتانيل قرص افزایش یافت 75 درصد است.

“فنتانيل و دیگر بسیار قوی, مصنوعی, مصرف مواد مخدر—در درجه اول منابع از چین و مکزیک—همچنان کشنده ترین دسته از مواد غیرقانونی سوء استفاده در ایالات متحده” 2019 DEA گزارش می گوید.

حجم فنتانيل قاچاق از مکزیک است اما خلوص است که به طور معمول کم (کمتر از 10 درصد خالص بر متوسط) با توجه به DEA.

“در مقابل فنتانيل قاچاق از طریق پست الکترونیکی از چین به طور معمول می رسد در مقادیر کوچکتر که بسیار خالص (غالبا 90 درصد یا بالاتر خلوص),” DEA گزارش.

مخفی فنتانيل قرص فشار دادن عملیات خال خال در سراسر ایالات متحده با توجه به DEA.

“این عملیات محبوب از قاچاقچیان در سرمایه گذاری می تواند به عنوان کمی به عنوان یک کیلوگرم فنتانیل پودر و تولید صدها نفر از هزاران نفر از تقلبی فنتانيل-حاوی قرص برای تولید مقادیر زیادی از درآمد” در این گزارش آمده.

استفاده از وب تاریک و cryptocurrency ساخته شده است آن را مشکل تر برای اجرای قانون برای پیگیری معاملات و ارتباطات است.

بره گفت: هر جا که یک دارو در بازار وجود دارد در ایالات متحده کارتل حضور وجود دارد.

“از آنجا که آنها باید مطمئن شوید که آنها می توانند خود را جبران پول برای محصول است که به آنها تحویل داده شده و به فروش می رسد. آنها پول خود را دریافت کنید و سپس آن پول شروع به جریان به سمت مکزیک,” او گفت:.

کارتل سینالوآ حفظ گران ترین رد پا در ایالات متحده در حالی که Jalisco نسل جدید کارتل (کارتل Jalisco Nueva Generación یا CJNG) تبدیل شده است و دوم-غالب داخلی حضور بیش از چند سال گذشته با توجه به DEA.

در فوریه. 20 DEA اعلام کرد راه اندازی عملیات کریستال سپر به هشت هدف عمده متامفتامین هاب حمل و نقل—آتلانتا و دالاس, El Paso, هوستون لس آنجلس, New Orleans, ققنوس و سنت لوئیس.

این مناطق اختصاص بیش از 75 درصد از مواد مخدر کشف و ضبط در ایالات متحده در سال 2019.

DEA گفت: بسیاری از معتادان به مواد مخدر هستند بنا به گزارش گذار به مت در حالی که قاچاقچیان مواد مخدر و نمایندگی های فروش مت به عنوان تقلبی قرص و یا با استفاده از متامفتامین به عنوان یک adulterant.

“روند ظهور مت آمفتامین به شکل قرص نیز اهداف تجویز محرک کاربران و درخواست های غیر سنتی مواد مخدر با توجه به طول بالا و قیمت ارزان از متامفتامین” DEA متحده است.

بره گفت: تمرکز نیاز به توقف مواد مخدر در مرز.

“اگر شما در مورد مراقبت از انسانیت شما باید کاملا در مورد مراقبت از امنیت مرزی,” او گفت:. “مواد مخدر است که با آمدن به این کشور در حال آسیب رساندن به جوامع آسیب رساندن به ما و فرزندان ما بزرگسالان همه چیز.

“در حال حاضر آنها در پیدا کردن راه های مختلف ؟ احتمالا. اما شما نمی توانید بالا بردن پرچم سفید. شما نمی توانید فقط به دلیل این که شما فکر می کنم آنها در حال رفتن به آن را در هر حال. شما آنها را متوقف کند. و اگر آنها را مجبور به پیدا کردن یک گران تر مسیر را در محصول خود را پس از آن که به افزایش هزینه مواد مخدر است که ذاتا به کاهش استفاده است.”

دنبال شارلوت در توییتر: @charlottecuthbo

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de