حمل هیوز آسانسور Duquesne بیش سنت Bonaventure در وقت اضافه

سنت BONAVENTURE, n. y. (AP) — صادقانه حمل تا به حال 18 امتیاز و 11 پاس گل به آسانسور Duquesne به 81-77 اضافه برنده بیش سنت Bonaventure در شب چهارشنبه.

مایکل هیوز تا به حال 18 امتیاز و سه پاس گل و سه بلوک برای Duquesne (19-8, 9-6 اطلس 10 کنفرانس). Lamar نورمن جونیور اضافه شده 14 امتیاز. Baylee استیل تا به حال نه پرتاب ریباند.

Osun Osunniyi به ثمر رساند حرفه ای-بالا 23 امتیاز به علاوه 13 ریباند و سه بلوک برای Bonnies (18-10, 10-5). Jaren فارسی اضافه شده 15 امتیاز. کایل Lofton تا به حال 14 امتیاز و هفت کمک می کند. Dominick ولش گره خورده بالا حرفه ای با 14 ریباند به علاوه 10 امتیاز.

حمل و Lofton تنها بازیکن به گل در دقیقه آخر از مقررات حمل ساخت دو پرتاب آزاد به کراوات آن را در 71 با 13 ثانیه باقی مانده است. Duquesne باز اضافه کاری 3-اشاره گر توسط Baylee استیل نگهداری می شود و منجر به پایان است. این Bonnies نمی, نمره, بعد از زبان انگلیسی ساخته شده و دو پرتاب آزاد با 1:03 به به.

نتیجه کاهش یافته است سنت Bonaventure به جایگاه چهارم در جدول رده بندی لیگ با سه بازی به بازی. Duquesne نقل مکان کرد تا به یک کراوات برای مکان پنجم.

آمیلیا تساوی این فصل سری در برابر Bonnies با پیروزی. سنت Bonaventure شکست Duquesne 83-80 در فوریه. 8.

تبلیغات

Duquesne نقش جورج میسون در خانه در روز شنبه. سنت Bonaventure مسابقات مقابل La Salle در جاده ها در روز شنبه.

___

برای اطلاعات بیشتر AP college basketball پوشش: https://apnews.com/Collegebasketball و http://twitter.com/AP_Top25

___

عناصر این داستان بودند تولید شده توسط خودکار بینش http://www.automatedinsights.com/ap با استفاده از داده ها از آمار LLC https://www.stats.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de