مراقبت در منزل موسسه خیریه بریتانیا مرگ و میر می تواند بیش از 7000

CORONAVIRUS. A couple wear protective suits as they walk along Market Street in the near-deserted city centre in Manchester, north-west England on April 15, 2020, during the nationwide lockdown to combat the novel coronavirus pandemic. Photo by Anthony Devlin / AFP

CORONAVIRUS. یک زن و شوهر پوشیدن لباس محافظ آنها به عنوان راه رفتن در امتداد خیابان بازار در نزدیکی شهر خالی از مرکز در منچستر در شمال غرب انگلستان در 15 آوریل سال 2020 در سراسر کشور مستند به مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر. عکس آنتونی Devlin / AFP

LONDON, United Kingdom – تعداد افراد کشته شده توسط coronavirus در بریتانیا مراقبت از خانه می تواند به عنوان بالا به عنوان 7,500 بخش اصلی خیریه هشدار داد.

به نظر آمد که این کشور به طور کلی offfical تلفات افزایش یافت توسط 888 در چهار شنبه, مارس 18 به 15,464.

مراقبت انگلستان, بریتانیا, بزرگترین نماینده برای مراقبت از خانه و گفت که برآورد بر اساس برخی از آمار مرگ و میر پس از آوریل 1 پیشنهاد کرد تا 7500 نفر فوت کرده اند ممکن است از این ویروس.

“بدون تست آن را بسیار دشوار است به مطلق شکل” مارتین سبز, مدیر اجرایی مراقبت انگلستان گفت: دیلی تلگراف.

“اگر ما نگاهی به برخی از آمار مرگ و میر از تاریخ 1 آوریل و آنها را در مقایسه با سال های گذشته’ نرخ ما برآورد رقم در حدود 7,500 نفر فوت کرده اند ممکن است به عنوان یک نتیجه از COVID-19.”

این رقم بیش از پنج برابر بیشتر از برآورد 1,400 پیشنهاد شده توسط دولت در اوایل این هفته. (بخوانید: ‘کار با ترس و اضطراب’, فیلیپینی, پرستاران به انگلستان frontliners مقابل coronavirus)

آن را نیز بسیار بیش از 217 خانه مراقبت مرگ و میر ثبت شده توسط دفتر آمار ملی (ONS) تا مارس 3, جدید ترین تاریخ که اطلاعات رسمی در دسترس است.

بریتانیا رسمی coronavirus تلفات تنها شامل مرگ و میر ثبت شده در بیمارستان ها است که می تواند به برخی از روز به ثبت مرگ و میر.

‘دلخراش’

در فایرفاکس این هفته گفت که داده های خود را پیشنهاد کرد که مرگ و میر در بیمارستان اختصاص حدود 85 درصد از تمام coronavirus مرگ و میر در کشور است.

این رقم محاسبه شد با مقایسه کلی بیش از حد مرگ و میر در کشور به رسمی coronavirus تلفات.

اما مراقبت از انگلستان برآورد معنی است که مرگ و میر در بیمارستان حساب به مراتب پایین تر نسبت واقعی در مجموع از فایرفاکس اطلاعات پیشنهاد شده است.

“این تکان دهنده و کاملا دلخراش تخمین می زنند که ارسال لرز پایین ستون فقرات از هر کسی با یک دوست در زندگی در یک خانه مراقبت” گفت: کارولین ابراهیم خیریه مدیر در سن موسسه خیریه در بریتانیا.

“همانطور که ما می ترسید برای برخی از زمان آنچه که در مراقبت از خانه – نه تنها در اینجا بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر بیش از حد – یک تراژدی در ساخت.”

مراقبت از انگلستان نیست انتشار اطلاعات اساسی آن تخمین می زنند اما وزیر بهداشت مت Hancock گفت: مجلس مراقبت بهداشتی و اجتماعی کمیته در روز جمعه که آمار و ارقام منتشر خواهد شد “به زودی.”

خانه مراقبت کارفرمایان باید دولت را متهم به یک “shambolic” پاسخ به بخش بحران به خصوص “haphazard” تحویل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

حدود 94 درصد از خانه مراقبت تخت در بریتانیا در دست بخش خصوصی هستند با “تعداد زیادی از آنها متعلق به شرکت های بین المللی خصوصی” با توجه به مرکز بهداشت و منافع عمومی thinktank.

نگرانی بیش از PPE است نه محدود به مراقبت از خانه با کارکنان خط مقدم در برخی از بریتانیا دولتی بیمارستان ها هشدار آنها می تواند اجرا در این آخر هفته.

کریس Hopson رئیس بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان گفت: ما باید “نقطه رسیده که در آن سهام ملی به طور کامل مایع دافع لباس و بارانی یا روپوش (است) خسته شده است.”

یک درز بهداشت عمومی انگلستان سند نشان داد سلامت کارگران خواسته شده است که برای استفاده مجدد از لباسهای محافظ و ماسک به عنوان “آخرین راه حل”.

دولت این هفته اعلام کرد که این کشور خواهد بود قفل شده را حداقل به مدت سه هفته در حالی که کاخ باکینگهام گفت: ملکه الیزابت دوم را نمی خواهد او جشن تولد 94 در روز سه شنبه با یک سنتی gun salute با توجه.

“وجود خواهد داشت هیچ اسلحه سلام. اعلیحضرت او مشتاق بود که هیچ اقدامات ویژه در محل قرار داده شد اجازه می دهد تا اسلحه سلام به عنوان او آن را احساس نمی کنند مناسب در شرایط فعلی” یک کاخ رسمی گفت: Agence France Presse. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im