‘نمی توانید برنده شوید ’em All’ ساندرز تبریک بایدن در SC برنده

برنی ساندرز تبریک گفت جو بایدن در برنده شدن در کارولینای جنوبی انجمن—اولین برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری—که تنظیم صحنه برای فردا سه شنبه.

“در حال حاضر من بسیار افتخار می کنم که در این کمپین تا کنون ما برنده رای مردمی در آیووا. ما باید برنده مقدماتی نیوهمپشایر. ما باید برنده نوادا حزبی. اما شما نمی توانید همه آنها را برنده,” ساندرز گفت: در نورفولک ویرجینیا در یک تجمع تنها چند ساعت پس از رای گیری بسته شده بود در روز شنبه.

“و امشب ما برنده نیست در کارولینای جنوبی است. و که نمی خواهد تنها شکست. وجود دارد بسیاری از کشورهای در این کشور است. هیچ کس برنده همه آنها را” ساندرز گفت: با خشونت صدا. “من می خواهم برای تبریک جو بایدن در پیروزی امشب,” او گفت: قبل از عطف توجه خود را به تمرکز به سه شنبه.

“و در حال حاضر ما وارد سوپر شنبه در ویرجینیا گفت:” به مخاطبان خود را. “و من باور دارم که بسیار به شدت مردم این کشور در روز سه شنبه و پس از در حال رفتن برای حمایت از کمپین ما چرا که ما بیش از یک کمپین. ما یک جنبش است.”

“امشب ما اینجا هستیم زیرا ما مصمم هستند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود یک مدت رئیس جمهور گفت:” به مخاطبان خود در نورفولک.

“مردم آمریکا—مهم نیست که چه دیدگاه های سیاسی خود را ممکن است—نمی خواهم یک رئیس جمهور در دفتر که پاتولوژیک دروغگو است که در حال اجرا یک دولت فاسد که ظاهرا هرگز به عنوان خوانده شده از قانون اساسی ایالات متحده است.”

ساندرز نیز برگزار شد رئیس جمهور تهمت مسئول “تضعیف دموکراسی آمریکایی” از طریق “حملات خود را در رسانه ها در قوه قضائیه [و] در کنگره است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیروزی فوریه 29 نفس زندگی را به مبارزات انتخاباتی خود را بدون زرق و برق پس از اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر و نوادا تنظیم صحنه برای یک high-stakes مرحله نهایی مسابقات در روز سه شنبه.

با 100 درصد از حوزه گزارش 48.4 درصد از کارولینای جنوبی ساکنان رای دادند بایدن. سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) آمد در دور دوم با 19.9 درصد است.

بایدن و ساندرز به دست آورده 33 و 11 کارولینای جنوبی نمایندگان به کنوانسیون ملی بود. ساندرز هنوز منجر زمینه در مجموع نمایندگان با 56. بایدن در جای دوم با 48 نمایندگان.

پیروزی در کارولینای جنوبی ضروری بود برای بایدن پس از او از دست داده اولیه مسابقه در سه ایالت و کاهش یافته و به جایگاه دوم در رای گیری ملی به کنگره Sanders.

اخبار از کارولینای جنوبی هنوز تازه خواهد به عنوان رای دهندگان در 14 متحده به حوزه های رأی گیری به رای خود را در مارس 3, سه شنبه.

بیش از 34 درصد از کل نمایندگان—1,357 از 3,979—هستند تا برای grabs در یک روز سرنوشت ساز در آلاباما آرکانزاس کالیفرنیا کلرادو, مین, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, Oklahoma, تنسی, تگزاس, یوتا, ورمونت و ویرجینیا است.

آسوشیتد پرس و Epoch Times خبرنگار ایوان Pentchoukov کمک به این گزارش.

از NTD.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im