نمی covid تست رایگان هزینه: خصوصی labs در دیوان عالی کشور بخشنامه

دهلی نو: با دیوان عالی کارگردانی که خصوصی آزمایشگاه باید انجام coronavirus تست رایگان از هزینه بسیاری از آزمایشگاه ها انتظار دارند دولت به “آمده تا با روش” به طوری که آنها می تواند به حفظ امکانات تست در پی رشد تقاضا در این کشور است.

صاحب برخی از آزمایشگاه نیز گفت: آزمایشگاه های خصوصی “نه توانائی” برای انجام این کار هزینه تست رایگان از هزینه.

Dr Arjun دنگ مدیر عامل شرکت Dr Dangs آزمایشگاه گفت:”ما تایید دیوان عالی کشور حکم که با هدف افزایش دسترسی به COVID-19 تست و آن را مقرون به صرفه برای انسان معمولی”.

اما به صورت خصوصی و آزمایشگاه های متعدد وجود دارد هزینه های ثابت از جمله برای مواد, مواد مصرفی نیروی انسانی ماهر و نگهداری خاص زیرساخت او استدلال کرد.

کل فرایند تست برای coronavirus نیز مستلزم بسیار زیاد کنترل عفونت اقدامات مانند تجهیزات حفاظت شخصی, ویروسی, حمل و نقل, رسانه و نیاز به حفظ بهداشت و ایمنی کارکنان در ذهن در هر مرحله به او گفت.

“خصوصی labs به سختی قادر به بازیابی هزینه های دولت موظف هزینه 4,500 تومان. نگه داشتن این در ذهن ما امیدواریم که دولت می آید تا با روش طوری که آزمایش در آزمایشگاه های خصوصی باقی می ماند پایدار” گفت: Dang.

Dang گفت: آزمایشگاه او در حال حاضر پس از apex دادگاه و انجام تست رایگان از هزینه در حالی که انتظار بیشتر وضوح از دولت است.

موافقت با دنگ Dr یک Velumani رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Thyrocare فن آوری های با مسئولیت محدود است که از این نظر است که “خصوصی labs نمی توانائی برای انجام این کار هزینه تست رایگان از هزینه”.

“این است که وظیفه دولت برای جبران هزینه های ما از ذهن نیست کار بدون سود” او گفت:.

Velumani گفت: دادگاه در آن سفارش شده نشان داد که “دولت باید در پیدا کردن یک راه است و ما در حال انتظار برای دستورالعمل ها’.

“اگر دولت نمی شروطي این امر می تواند یک شکست بزرگ در مبارزه با COVID-19” او گفت:.

در کمک به فقرا, دیوان عالی کشور روز چهارشنبه به کارگردانی خصوصی که آزمایشگاه باید انجام coronavirus تست رایگان از هزینه مشاهده آنها نیاز به بشردوستانه در این ساعت از بحران ملی.

دولت تا به حال ثابت 4500 تومان برای خصوصی آزمایشگاه برای غربالگری و تایید آزمایشات COVID-19.

دادگاه بالا در آن منظور موقت گفت: این مرکز باید بلافاصله موضوع جهت انجام رایگان COVID-19 آزمون در NABL معتبر آزمایشگاه و یا هر گونه سازمان های تایید شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و یا شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

در آن زمان توجه داشته باشید از مرکز ثبت است که آزمایشگاه های دولتی در حال انجام این آزمایشات رایگان از هزینه.

یک روز پس از حکم دادگاه Biocon Ltd رئیس Kiran Mazumdar-شاو در روز پنج شنبه گفته است که “غیر عملی” برای اجرای دیوان عالی کشور به منظور ایجاد همه coronavirus تست رایگان, ابراز نگرانی کرد و آن را منجر به کاهش و از آزمون به عنوان آزمایشگاه خصوصی نمی تواند اجرا کسب و کار خود را در اعتبار.

Mazumdar-Shaw, اما, ارائه contrarian نظر به دادگاه راس طریق توییت های خود را.

“بشردوستانه در قصد اما غیر عملی به پیاده سازی – من از ترس تست خواهد شاقول,” او گفت: با اشاره به دستور دادگاه راس.

او در توضیح این جهت به عنوان “قضاوت خواهد کرد که به شدت تحت تاثیر قرار تست. Pvt labs به سادگی نمی توان انتظار داشت برای اجرای کسب و کار خود اعتباری”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im