کانادایی ها سر به در طولانی مدت ممکن است آخر هفته بر خلاف هر در حافظه اخیر

آخرین:

به عنوان COVID-19 امنیت عمومی محدودیت همچنان که ممکن است آخر هفته طولانی است که بسیاری از کانادایی ها نگاه به جلو به هر سال متفاوت خواهد بود نسبت به هر گونه دیگر در حافظه اخیر است.

برنامه ای برای به تدریج بازگشایی کسب و کار و فعالیت های تفریحی در روزهای آینده و هفته های متفاوت توسط استان و قلمرو اما تمام درخواست مردم برای ادامه جسمی فاصله اقدامات میان مبارزه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

اکثر استان ها و مناطق در حال درخواست از مردم برای مقاومت در برابر اصرار به سفر و یا برگزاری تجمعات آنها را در سال گذشته است.

در روز پنج شنبه, B. C. پارک بازگشایی امکانات مانند مسیرهای پیاده روی از جمله backcountry مسیرهای پیاده روی و سواحل مناطق پیک نیک حمام و امکانات قایق راه اندازی برای استفاده در روز.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری با تاکید بر نیاز برای اهالی بریتیش کلمبیا برای ماندن محلی و جلوگیری از رفت و آمد در طول آخر هفته طولانی به عنوان موارد جدید از coronavirus ادامه داد: به نظر می رسد.

“بیایید این تابستان ما از مراقبت و توجه به خانواده های ما جوامع ما و استان ما. یک تابستان برای همه ما به یاد داشته باشید به نوع آرام و امن باشد,” او گفت: در روز شنبه رسانه های توجیهی.

در آلبرتا, خرده فروشی, فروشگاه, سالن های موزه ها daycares و اردوگاه های روز اجازه داده شد برای باز کردن با محدودیت های سراسر استان در میان هشدارهای از استان افسر ارشد پزشکی که بازگشایی این معنی نیست که قصد بازگشت به حالت عادی.

کلگری و بروکس, اما, که حساب برای اکثریت فعال موارد در آلبرتا گفتند که این استان را به عقب نگه دارید, Calgary, شهردار ناهید jasper de valk گفت: پنج شنبه.

آرایشگر سلیم الحاج کاهش مو از یک مشتری در ایردری آلتا., در روز پنج شنبه. بسیاری از خدمات مانند آرایشگری اجازه داده شد به بازگشایی سراسر استان اما نه در کلگری که در آن هنوز هم وجود دارد بسیاری از موارد از COVID-19. (جف مک اینتاش/کانادا مطبوعات)

“لطفا لطفا لطفا لطفا اجازه ندهید تا حالا” jasper de valk گفت. “ایمن ماندن نوع است. با هم ما زندگی را نجات دهد.”

انتاریو اعلام جزئیات مرحله اول آن از بازگشایی در روز پنج شنبه. ابتدا در روز سه شنبه, فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مراکز خرید که خیابان ورودی خواهد بود و مجاز به باز کردن.

اما “کسب و کار باید باز تنها در صورتی که آماده هستید” انتاریو برتر داگ فورد هشدار داد و گفت: این استان خواهد شد تماشای COVID-19 مورد اعداد نزدیک است. “ما نمی توانیم اجازه گارد ما را در حال حاضر.”

گلف اسکله و پارک خصوصی را مجاز به باز کردن چند روز قبل از آن در روز شنبه.

اعضای این اساس خدمه انجام تعمیر و نگهداری آنها به عنوان آماده افتتاح یک زمین گلف در میلتون, Ont. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

ساکنان انتاریو باید همچنان در تماس با اعضای خانواده خود را به دولت استانی گفت. وزیر بهداشت کریستین الیوت گفت: این استان مشغول به تحصیل شد که این محدودیت را می توانید تغییر دهید و همچنین به عنوان زمانی که تجمعات مذهبی ممکن است از سر گرفت.

مونترال همچنان به کانون COVID-19 همه گیر در کانادا. این شهر ثبت کرده است بیش از 20 ، 000 موارد و بیش از 2100 مرگ و میر.

در روز پنج شنبه, Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اعلام کرد مدارس در مونترال منطقه نخواهد بود بازگشایی تا پاییز. مدارس ابتدایی در بخش دیگر از کبک که در آن تعدادی از موارد بسیار پایین تر است در این استان بزرگترین شهرستان آغاز شده تا دوباره در روز دوشنبه.

کم درآمد محلات در مونترال بوده است به خصوص ضربه سخت. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند چنین محلات تمایل به پر جمعیت و بیشتر ساکنان کار در خط مقدم شغل — مانند مراقبت های بهداشتی یا فروشگاه های مواد غذایی — جایی که آنها به احتمال زیاد در معرض بیماری است.

در نیوبرانزویک و در نیوفاندلند و لابرادور, خانواده مجاز به کمی استراحت فیزیکی خود فاصله اقدامات در طول تعطیلات آخر هفته به لطف به تازگی اجرا “دو حباب” قوانین — که در آن دو خانواده توافق می تواند به صرف زمان با هم به طور انحصاری است.

مارس فروش خانه شیرجه رفتن به پایین ترین سطح خود در 36 سال

اقتصادی قطعیت مستندات و فیزیکی فاصله اقدامات تحمیل COVID-19 همه گیر قرار داده و چشمگیر ایرانیان در کانادا مسکونی بازار املاک و مستغلات در ماه آوریل — زمانی که فروش به طور معمول تمایل به حرارت تا Canadian Real Estate Association روز جمعه گفت.

این بدترین مارس برای فروش خانه پس از سال 1984 در این ارتباط گفت: اما هنوز هم نمی توانست اثر قابل توجهی در میانگین قیمت خانه.

اضطراری فدرال یارانه دستمزد برنامه فرمت

نخست وزیر جاستین ترودو است که انتظار می رود به ارائه جزئیات در روز جمعه در مورد گسترش دولت فدرال اضطراری دستمزد یارانه می پردازد تا 75 درصد از حقوق و دستمزد برای واجد شرایط شرکت.

این $73 میلیارد برنامه در ابتدا برنامه ریزی شده به اجرا تا 6 ژوئن. برنامه می پردازد تا به $847 هر کارمند برای کمک به کارفرمایان هستند که در مواجهه با کاهش درآمد به دلیل همه گیر اقدامات — نگه داشتن کارگران خود را برای مدت زمان COVID-19 بحران است.

آمار کانادا نیروی کار بررسی داده های برآورد تعداد مشاغل از دست رفته در طول بحران در بیش از سه میلیون نفر است.

سازمان دیده بان | در موضوع: سیاست همه گیر هزینه های:

در موضوع پنل مورد بحث سیاسی و اقتصادی هزینه های دولت فدرال در پاسخ به این COVID-19 بحران و خواستار شفافیت مالی. به علاوه در این extended edition, میزگرد نگاهی به نگرانی در مورد جعلی CERB ادعا می کند. 15:20

از صبح روز جمعه کانادا که 73,401 تایید و presumptive coronavirus موارد با 36,104 از کسانی که در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News شمارش COVID-19 مرگ بر سلامت استان داده های منطقه ای اطلاعات و CBC گزارش شده بود در 5,576.

در حالی که اکثر موارد از coronavirus خفیف یا متوسط برخی از افراد — به خصوص افراد مسن و یا کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت — در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید یا مرگ. وجود دارد هیچ ثابت واکسن و یا درمان برای رمان کروناویروس که باعث بیماری به نام COVID-19.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در دیگر استان ها و مناطق:

برای اولین بار سازمان ملل ساکنان شمال ساسکاچوان می گویند بزرگراه ممنوع و پست های بازرسی در محل قرار داده و سعی کنید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بین مناطق مختلف استان ایجاد کرده است یک استاندارد دوگانه و بیگانه آنها را. برخی از ساکنان می گویند که اگر چه آنها قرار است به اجازه خروج جوامع خود را برای ملزومات مانند خرید که اتفاق افتاده است — ترک آنها را قادر به دسترسی مقرون به صرفه مواد غذایی و لوازم موجود در فروشگاه های بزرگتر در جنوب شهر و شهرستانها.

جزیره پرنس ادوارد برتر دنیس پادشاه گذاشته اصول اولیه در چه انتظاری از کودکان-ارائه دهندگان مراقبت های زمانی که آنها بازگشایی شده است. “ما می دانیم که ما باید به تغییر چگونه ما ارائه برنامه های. همچنین جایی که برخی از این برنامه ها شده اند به طور سنتی تحویل داده خواهد شد و نیاز به تغییر به عنوان” برتر گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در P. E. I.

مناطق شمال غربی می تواند شروع فاز اول بازگشایی طرح — که شامل اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی و کوچک داخل سالن اجتماعات — به محض جمعه, مقامات گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال از جمله یک داستان در مورد یک قطره در اتاق اورژانس در یوکان.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان:

از صبح روز جمعه وجود دارد بیش از 4.4 میلیون تایید موارد coronvirus در سراسر جهان با توجه به یک پایگاه داده سیستم ردیابی نگهداری توسط coronavirus مرکز منابع در دانشگاه جانز هاپکینز. یک چهارم از این موارد (بیش از 1.4 میلیون نفر) در ایالات متحده است.

با توجه به سیستم ردیابی COVID-19 تن کشته و بیش از 302,490 مردم در سطح جهان است. آن می گوید: 10 بسیاری از کشورها را تحت تاثیر قرار در این زمان بر اساس این گزارش تعداد مرگ و میر هستند متحده, انگلستان, ایتالیا, فرانسه, اسپانیا, برزیل, بلژیک, آلمان و ایران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de