آخرین:

به عنوان COVID-19 امنیت عمومی محدودیت همچنان که ممکن است آخر هفته طولانی است که بسیاری از کانادایی ها نگاه به جلو به هر سال متفاوت خواهد بود نسبت به هر گونه دیگر در حافظه اخیر است.

اکثر استان ها و مناطق در حال درخواست از مردم برای مقاومت در برابر اصرار به سفر و یا برگزاری تجمعات آنها را در سال گذشته در حالی که رئیس کشور بهداشت عمومی افسر کانادایی هشدار به “هوشمند” در مورد چگونه آنها را لذت بردن از تعطیلات آخر هفته طولانی.

“واقعیت این است که COVID-19 است که هنوز هم در خارج وجود دارد, و از آن خواهد شد با ما برای آینده قابل پیش بینی” دکتر ترزا Tam گفت: در یک جمعه جلسه توجیهی قبل از یادآوری کسانی که انتخاب می کنید به ترک خانه های خود برای حفظ فاصله فیزیکی و خودداری از دست زدن به سطوح مشترک.

“حق و امن ترین راه برای رفتن است به بیرون رفتن های هوشمند.”

سازمان دیده بان | دکتر ترزا Tam خواستار احتیاط ممکن است بیش از آخر هفته طولانی:

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر بر “رفتن هوشمند” اگر مردم در حال ترک خانه های خود را بیش از آخر هفته. 1:51

نوا اسکوشیا اعلام کرد آن را به سهولت بیشتر COVID-19 محدودیت های آن را به عنوان وارد این آخر هفته طولانی. دو خانوار متشکل از, فوری اعضای خانواده قادر خواهد بود برای آمدن با هم و بدون فاصله فیزیکی در حالی که سواحل عمومی خواهد بود قادر به بازگشایی در اوایل روز شنبه در ساعت 8 صبح در اما فاصله فیزیکی نیاز به مشاهده و گروه ها می تواند بزرگتر از پنج نفر است.

“شما باید برای کشف کردن که و شما باید به قول شما خواهد بود و متقابلا منحصر به فرد” نخست وزیر استفان مک نیل گفت: در طول یک اخبار و جلسه توجیهی در روز جمعه.

“ما می خواهیم دوباره به هم متصل خانواده, اما ما نمی توانیم هر کسی در خطر است. ما نیاز شما را به انجام آن را با خیال راحت.”

نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل جمعه اعلام کرد این استان بازگشایی سواحل و لغو محدودیت های دیگر آن را به عنوان وارد این آخر هفته طولانی. (CBC)

نیوبرانزویک و نیوفاندلند و لابرادور به طور مشابه به خانواده ها اجازه می دهد تا کمی استراحت فیزیکی خود فاصله اقدامات در طول تعطیلات آخر هفته به لطف به تازگی اجرا “دو حباب” قوانین است که در آن دو خانواده توافق می تواند به صرف زمان با هم به طور انحصاری است.

بریتیش کلمبیا نیز آغاز شده است به سهولت محدودیت به تعداد مورد سطح استان. در روز جمعه برتر جان هرگن اعلام کرد برخی از کودکان را به کلاس های درس به صورت پاره وقت به صورت داوطلبانه آغاز ژوئن 1. در روز پنج شنبه, B. C. پارک بازگشایی امکانات از جمله backcountry مسیرهای پیاده روی و سواحل مناطق پیک نیک حمام و امکانات قایق راه اندازی برای استفاده در روز.

بریتیش کلمبیا, وزیر آموزش و پرورش راب فلمینگ جمعه اعلام کرد که برخی از دانش آموزان در این استان خواهد بود قادر به بازگشت به مدرسه شروع ژوئن 1. بازگشت خواهد بود داوطلبانه و می آید به عنوان برخی دیگر از استان ها تصمیم گرفته اند تا دانش آموزان خود را نمی خواهد به بازگشت به کلاس های درس برای بقیه سال تحصیلی. (مایکل مک آرتور/CBC)

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری با تاکید بر نیاز برای اهالی بریتیش کلمبیا برای ماندن محلی و جلوگیری از رفت و آمد در طول آخر هفته طولانی به عنوان موارد جدید از coronavirus ادامه داد: به نظر می رسد.

“بیایید این تابستان ما از مراقبت و توجه به خانواده های ما جوامع ما و استان ما. یک تابستان برای همه ما به یاد داشته باشید به نوع آرام و امن باشد,” او گفت: در روز شنبه رسانه های توجیهی.

بر خلاف B. C., Newfoundland and Labrador جمعه اعلام کرد که مدارس وجود دارد بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی. یک برنامه است که در آثار برای سپتامبر, وزیر آموزش و پرورش برایان Warr گفت: که شامل گزینه های مختلف بسته به دولت از COVID-19 همه گیر که در آن نقطه در زمان.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت ساخته شده مشابه اعلام روز پنج شنبه گفت: مدارس در مونترال منطقه نخواهد بود بازگشایی تا پاییز. مدارس ابتدایی در سایر نقاط کبک هر چند که در آن تعدادی از موارد بسیار پایین تر است در این استان بزرگترین شهرستان آغاز شده تا دوباره در روز دوشنبه.

کم درآمد محلات در مونترال بوده است به خصوص ضربه در حالی که این استان همچنان به مبارزه با شیوع بیماری در خانه های سالمندان. روز جمعه CBC News متوجه شدند که پنج تن از نظامیان کانادایی آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از خدمت در کبک طولانی مدت مراکز مراقبت.

سربازان در حال حاضر در حال ارائه پشتیبانی به 25 جمله خوابگاه پس از کانادا نیروهای مسلح مستقر تقریبا تمام ظرفیت های پزشکی خود را به حمایت از آنها.

مارس فروش خانه شیرجه رفتن به پایین ترین سطح خود در 36 سال

اقتصادی قطعیت مستندات و فیزیکی فاصله اقدامات تحمیل COVID-19 همه گیر قرار داده و چشمگیر ایرانیان در کانادا مسکونی بازار املاک و مستغلات در ماه آوریل — زمانی که فروش به طور معمول تمایل به حرارت تا Canadian Real Estate Association روز جمعه گفت.

این بدترین مارس برای فروش خانه پس از سال 1984 در این ارتباط گفت: اما هنوز هم نمی توانست اثر قابل توجهی در میانگین قیمت خانه.

اورژانس یارانه دستمزد تمدید تا پایان مرداد

دولت فدرال اضطراری دستمزد-برنامه یارانه تمدید خواهد شد تا پایان ماه اوت برای کمک به کارفرمایان خود را حفظ کارگران در حقوق و دستمزد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در روز جمعه.

این $73 میلیارد دستمزد-برنامه یارانه را پوشش می دهد که 75 درصد از واجد شرایط شرکت حقوق و دستمزد تا حداکثر $847 هر هفته به ازای هر کارمند در اصل مجموعه ای از به پایان می رسد در ماه آینده.

“شما باید برخی از باند فرودگاه برای گرفتن نفس خود را به عنوان شما می توانید دوباره گفت:” ترودو در آماده اظهارات. “پس لطفا بازگرداندن کارگران خود را.”

آمار کانادا نیروی کار بررسی داده ها تخمین می زند که بیش از سه میلیون شغل از دست رفته در طول COVID-19 بحران است.

سازمان دیده بان | در موضوع: سیاست همه گیر هزینه های:

در موضوع پنل مورد بحث سیاسی و اقتصادی هزینه های دولت فدرال در پاسخ به این COVID-19 بحران و خواستار شفافیت مالی. به علاوه در این extended edition, میزگرد نگاهی به نگرانی در مورد جعلی CERB ادعا می کند. 15:20

رهبر محافظه کار اندرو Scheer با انتقاد از دولت در پاسخ به همه گیر و گفت جمعه که نخست وزیر شده است, dodging مخالفان سوریه به reconvene مجلس برای فرد نشست.

صحبت با خبرنگاران در پارلمان هیل Scheer گفت: زمان تمرین از جلسات مجازی آن دوره اجرا شده است. او استدلال کرد که به عنوان استان شروع به بازگشایی و استراحت محدودیت به عنوان COVID-19 عفونت منحنی مسطح مجلس عوام باید بازگشایی و همچنین.

“آقای ترودو باید با استفاده از یک بیماری همه گیر بهداشت برای جلوگیری از پاسخگویی و نظارت و نباید حذف نقش مردم نمایندگان” Scheer گفت.

او گفت: مخالفت کرده است نگرانی های جدی در مورد سوء استفاده از کمک های اضطراری به نفع برنامه و آنچه که او به نام “انعطاف ناپذیر” تجاری اجاره برنامه کمک و ترودو باید شخصا صورت منتقدان خود را.

همانطور که از جمعه در 5:50 p. m. ET, کانادا به حال 74,599 تایید و presumptive coronavirus موارد با 36,885 از کسانی که در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News شمارش COVID-19 مرگ بر سلامت استان داده های منطقه ای اطلاعات و CBC گزارش شده بود در 5,659.

در حالی که اکثر موارد از coronavirus خفیف یا متوسط برخی از افراد — به خصوص افراد مسن و یا کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت — در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید یا مرگ. وجود دارد هیچ ثابت واکسن و یا درمان برای رمان کروناویروس که باعث بیماری به نام COVID-19.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق:

در جمعه , Newfoundland and Labrador مشخص هشتمین مستقیم بعد بدون موارد جدید. “این نیست feat کوچک است و در خدمت به عنوان یک یادآوری از آنچه که ما می تواند دستیابی به کار با هم” افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر جانیس فیتزجرالد گفت: در روز جمعه جلسه توجیهی روزانه. بیشتر بخوانید درباره چه happeneing در N. L.

نوا اسکوشیا در حال ورود به فاز دوم بازگشایی ارشد پزشکی سلامت افسر دکتر رابرت عجیبی جمعه اعلام کرد. این استان معرفی فوری-خانواده حباب که می خواهم اجازه دهید دو خانواده با هم می آیند بدون فاصله فیزیکی.

جمعه نیز نشانه باز از خرچنگ های نجومی. اما ماهیگیران در حال تنظیم خود تله نگرانی که COVID-19 افسرده بازار از طریق کاهش تقاضا و کاهش ظرفیت گیاهان به روند خرچنگ فیزیکی که در آن فاصله در خط قطع می تواند به چه مقدار از آنها می تواند تولید کند. روز پنج شنبه دولت فدرال متعهد به $470 میلیون دلار برای حمایت از ماهی برداشت.

سازمان دیده بان | خرچنگ ماهیگیران باید یاد بگیرند که چگونه به جسمی در فاصله یک قایق کوچک:

‘آن متفاوت سال,’ جدید پروتکل های ایمنی مورد نیاز به دلیل COVID-19 می گوید: استیو وات یک ماهیگیر از جزیره پرنس ادوارد است. 3:18

نیوبرانزویک‘s افسر ارشد پزشکی بهداشت اعلام کرده است که فرد دیگری از بهبود COVID-19 در استان است. از آن شده است نه روز پس از این استان گزارش شده هر مورد جدید. اما دکتر جنیفر راسل یادآوری های عمومی برای محافظت از خود بیش از آینده طولانی آخر هفته با نگه داشتن به مربوطه دو-خانواده-خانواده حباب و پس از فاصله فیزیکی دستورالعمل. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوبرانزویک.

P. E. I.’s برنامه ریزی برای راه اندازی فاز 3 سهولت خود را پشت طرح را تسریع شود به انتظار شروع از ژوئن 1 از 12 ژوئن گفت: برتر دنیس شاه در طول یک بعد از ظهر جلسه رسانه جمعه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در P. E. I.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر آماده به سواب از یک مرد در یک پیاده روی در COVID-19 تست درمانگاه در مونترال شمالی در مارس 10. (Graham Hughes/The Canadian Press)

این کبک دولت است اهدای یک میلیون ماسک برای بیشتر مونترال منطقه و 6 میلیون دلار در بودجه برای حمل و نقل عمومی در منطقه برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت جمعه اعلام کرد. در ضمن چهار سربازان کانادایی خدمت در کبک دراز مدت مراقبت از خانه ها دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 آیا به عنوان یک سرباز برای کمک به مراقبت طولانی مدت خانه در انتاریو است. نخست وزیر جاستین ترودو را تایید کرد اخبار از عفونت در صبح روز جمعه رسانه های در دسترس بودن اما از ارائه جزئیات.

“همیشه وجود دارد خطر در آنچه انجام می دهند و آنها را که آگاهانه و با میل و رغبت و به همین دلیل ما آنها را در عمیق ترین قدردانی ما هر روز” ترودو گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

سازمان دیده بان | نخست وزیر جاستین ترودو در واکنش به موارد COVID-19:

نخست وزیر جاستین ترودو با خبرنگاران صحبت می کرد در روز جمعه. 1:22

انتاریو‘s وزیر بهداشت کریستین الیوت گزارش “قطعی” در استان COVID-19 گزارش روز شنبه که باعث شد برخی از موارد از دست رفته در روز گذشته به روز رسانی. در استان روزانه اخبار جلسه بعد از ظهر جمعه الیوت گفت: این مشکل به وجود آمد که موارد خارج از تورنتو نیست آپلود به انتاریو سیستم. که پیدا کردن می آید یک روز پس از استان اعلام کرد قصد دارد برای اولین مرحله از بازگشایی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو از جمله چگونه تورنتو تمدید لغو جشنواره های بزرگ و به نام تمام شهر-اجرای اردوهای تابستانی و برنامه های تفریح و سرگرمی در روز جمعه.

هیچ مورد جدید گزارش شده در مانیتوبا در روز جمعه برای چهارمین روز در یک ردیف. در حالی که اعداد پایین باقی می ماند در این استان وجود دارد هنوز هم یک نگرانی در مورد دوباره واردات این ویروس به خصوص اگر مردم شروع به رفت و آمد این آخر هفته طولانی و گفت: دکتر برنت Roussin, Manitoba ارشد بهداشت عمومی افسر.

او اصرار همه را به “COVID مراقب باشید” و در ادامه به ماندن در خانه با وجود آب و هوای گرم است که در حال حرکت در. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

دو خواهر دیدار مادر خود را از طریق پنجره در سالمندان بازنشستگی و اقامت در Mississauga, Ont., در روز پنج شنبه. استان ها و مناطق در حال اصرار کانادایی به ماندن هوشیار در برابر گسترش COVID-19 در طول ممکن است آخر هفته طولانی برای محافظت از خود و آسیب پذیر. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

برای اولین بار سازمان ملل ساکنان شمال ساسکاچوان می گویند بزرگراه ممنوع و پست های بازرسی در محل قرار داده و سعی کنید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بین مناطق مختلف استان ایجاد کرده است یک استاندارد دوگانه و بیگانه آنها را. برخی از ساکنان می گویند که اگر چه آنها قرار است به اجازه خروج جوامع خود را برای ملزومات مانند خرید که اتفاق افتاده است — ترک آنها را قادر به دسترسی مقرون به صرفه مواد غذایی و لوازم موجود در فروشگاه های بزرگتر در جنوب شهر و شهرستانها.

هشت بیشتر موارد COVID-19 گزارش شده در این استان در روز جمعه همه آنها در حد شمالی منطقه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

آلبرتا است, استراحت محدودیت در سراسر اجتماعات در فضای باز, افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw جمعه اعلام کرد. اجتماعات در فضای باز, در حال حاضر می تواند شامل به عنوان بسیاری از 50 نفر به عنوان اعضای مختلف خانواده اقامت دو متر از هم جدا.

قبلا Hinshaw گفت: این استان باید بدانید که در عرض یک هفته اگر دیروز بازگشایی میله, رستوران ها و برخی دیگر از کسب و کار در بسیاری از مناطق منجر به افزایش موارد جدید. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

سالن مو مالک کریستینا Dominelli سبک مشتری Jenn Obrowosky مو پنج شنبه به عنوان آلبرتا برطرف محدودیت در کسب و کار در طول COVID-19 بحران است. روز جمعه در استان افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: آنها باید بدانند در عرض یک هفته اگر بازگشایی کسب و کار منجر به افزایش موارد جدید. (David Bajer/CBC)

برخی از دانش آموزان در بریتیش کلمبیا خواهد سر به کلاس های درس شروع در ژوئن 1, Premier جان هرگن روز جمعه اعلام کرد. بازگشت خواهد بود داوطلبانه و بازگشایی مدارس در ماه آینده را به رعایت دقیق روش های تمیز کردن و به دنبال استانی دستورالعمل های بهداشتی, او گفت:. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

از سرزمین های شمال غربی در حال ورود به فاز اول آن COVID-19 طرح بازیابی موثر بر هر دو محیط داخلی و خارجی تجمعات و همچنین بازگشایی برخی از کسب و کار. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال از جمله یک داستان در مورد یک قطره در اتاق اورژانس در یوکان.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان:

همانطور که از جمعه در 1:45 p.m ET وجود دارد بیش از 4.5 میلیون تایید موارد coronvirus در سراسر جهان با توجه به یک پایگاه داده سیستم ردیابی نگهداری توسط coronavirus مرکز منابع در دانشگاه جانز هاپکینز. یک چهارم از این موارد (بیش از 1.4 میلیون نفر) در ایالات متحده است.

با توجه به سیستم ردیابی COVID-19 تن کشته و نزدیک به 305,000 مردم در سطح جهان است. آن می گوید: 10 بسیاری از کشورها را تحت تاثیر قرار در این زمان بر اساس این گزارش تعداد مرگ و میر هستند متحده, انگلستان, ایتالیا, اسپانیا, فرانسه, برزیل, بلژیک, آلمان و ایران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de