نظامیان کانادایی به تعویق انداختن کره شمالی تحریم استقرار با توجه به COVID-19

نیروهای مسلح کانادا است که به تعویق انداختن اعزام یک کشتی جنگی و نظارت هواپیما برای کمک به اجرای سازمان ملل متحد تحریم ها علیه کره شمالی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

تاخیر یکی از تغییرات متعدد نیروهای مسلح است که ساخت آن به ماموریت های خارج از کشور پس از یک تجزیه و تحلیل دقیق از تقریبا 20 که عملیات نظامی است یا در حال حاضر انجام و یا که با توجه به شروع در ماه های آینده.

“ما به انجام یک تجزیه و تحلیل دقیق از عملیات ما برای تعیین اینکه آیا بیشتر تنظیمات مورد نیاز برای حفاظت از پرسنل در حالی که اطمینان از تداوم انتقادی وظایف” سخنگوی نیروهای سروان. لی کمپبل گفت: در یک ایمیل.

“پس از این نقد و بررسی ما تنظیم برخی از عملیات ما. این تنظیمات طیف وسیعی از تاخیر در استقرار برخی از قابلیت های به اصلاح تعداد CAF پرسنل مستقر به تغییر طول استقرار در حالی که خطرات ناشی از COVID-19 حاضر باقی می ماند.”

نیروهای مسلح کانادا پرسنل وارد ویلا وال des Arbres سالمندان اقامت در لاوال, Que., در مارس 20. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

تغییرات جدید به دنبال یک پیش از تصمیم به خروج نیروهای مسلح اعضا از عراق مقیاس کانادا ماموریت آموزش نظامی در اوکراین و بازگرداندن چندین کشتی جنگی از نقاط مختلف جهان است.

آنها همچنین به عنوان دولت فدرال استقرار اکثریت نظامی پرسنل پزشکی به کمک با مراقبت دراز مدت امکانات در کبک و انتاریو که ضربه سخت شده توسط COVID-19.

هالیفاکس-class frigate HMCS کلگری و CP-140 شفق گشت هواپیما برنامه ریزی شده بود به سر در سراسر اقیانوس آرام, در این ماه, آخرین تکرار در کانادا در حال انجام سهم به تلاش های بین المللی برای جلوگیری از کره شمالی از گسترش زرادخانه هسته ای خود را.

در عین حال کمپبل گفت: اعزام شده است “به تعویق افتاده” به صورت نامشخص مقدار از زمان.

همان درست است برای کانادا سهم از یک C-130 هرکولس حمل و نقل هواپیما به عملیات سازمان ملل متحد در آفریقا است. این هواپیما شده است بر اساس اوگاندا به مدت پنج روز در هر ماه از اواخر سال گذشته حمل لوازم نیروهای حافظ صلح و تجهیزات به ماموریت های مختلف در منطقه است.

نیروهای مسلح نیز به حالت تعلیق در آموزش نظامی تلاش در کرانه که در آن کمک به فلسطینی ساخت خود را نیروهای امنیتی و مهاجرت برخی از سربازان از یک منطقه در جنوب سودان را به دیگری.

آن را نیز پیشتر به حمایت خود از فرانسه در مبارزه با تروریسم ماموریت در غرب آفریقا که در آن کانادا ارائه شده است سنگین هواپیما بر اساس گاه به گاه برای کمک به حمل و نقل نیروهای نظامی و تجهیزات و لغو برنامه ای برای ارسال آموزش نظامی به نیجر این بهار.

نظامی است که همچنین نگه داشتن نیروهای نظامی در برخی از ماموریت ها در جای دیگر به جای جایگزین کردن آنها را با نیروهای تازه عضو به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که شامل نه کانادا نیروهای حافظ صلح در جمهوری دموکراتیک کنگو 10 در سودان جنوبی و 55 در شبه جزیره سینا.

صدها نفر از اعضای تمرکز بر تسهیلات مراقبت دراز مدت

“این تصمیم به تاخیر انداختن و یا تنظیم تعداد پرسنل مستقر در انتخاب ماموریت ها بود که یک تعادل بین وزن قابل قبول عوامل خطر برای پرسنل ما توانایی ما برای حفظ ماموریت و تاثیر هر گونه تغییرات را در ماموریت خود را” کمپبل گفت:.

“برای برخی از عملیات این تصمیم نتیجه یک وقفه در فعالیت های عملیاتی توسط میزبان یا شریک سازمان ملل. در دیگران بهتر است برای به تاخیر انداختن حرکت نیروها در داخل و خارج از ماموریت ها در این زمان است.”

این تغییرات به ماموریت های خارج از کشور می آیند به عنوان صدها نفر از نیروهای مسلح اعضای در حال آماده به کار — و یا در حال حاضر مشغول به کار در دراز مدت مراقبت از امکانات در انتاریو و کبک که ضربه سخت شده توسط COVID-19.

وزیر دفاع Harjit Sajjan هفته گذشته گفت که نظامی را 1,350 خدمات اعضا در 25 تسهیلات مراقبت دراز مدت در کبک توسط اواسط ماه مارس و دیگری 265 در پنج نهاد در انتاریو است.

بسیاری از نیروهای دیگر در حال حاضر باقی مانده در خانه های خود را در مورد برای سالم ماندن در مورد آنها نیاز به کمک با بهار جاری شدن سیل و یا آتش سوزی در سراسر نقاط مختلف کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de