کانادا تایید N95 ماسک هدفمند با جعل

چینی-ماسک ساخته شده مورد تایید بهداشت و درمان کانادا است موضوع تقلبی هشدار صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا

آسوشیتد پرس گزارش کرده است که تقلبی ماسک در نظر گرفته شده به تقلید پزشکی-درجه N95 ماسک ساخته شده توسط شانگهای Dasheng شرکت و تایید شده برای استفاده در کانادا در حال حاضر توزیع شده به خط مقدم کادر درمانی در برخی از ایالات متحده بیمارستان.

جدا, چینی, ماسک ساز همچنین دارای مجوز بهداشت کانادا دیده است تصویب آن کشیده شده توسط سازمان غذا و دارو در ایالات متحده است.

گوانگدونگ طلایی برگ Technology Development Co. Ltd. یکی از 65 تولید کنندگان چینی که مجوز برای فروش در ایالات متحده خارج شد و پس آزمون توسط مراکز کنترل بیماری ها (CDC).

تولید کننده باقی می ماند تایید شده در کانادا اما محصول آن شده است توزیع به کارکنان مراقبت های بهداشتی در اینجا یک سخنگوی خدمات عمومی و تدارکات کانادا گفت: CBC News.

هر دو مورد نشان دادن مشکلات توسط دولت در تلاش برای تهیه اعتماد ماسک زمانی که سیل جعلی جنس بنجل و فریب آمیزی-برچسب محصولات ریختن از چین است.

شماره های جعلی تکثیر

همه ماسک های تایید شده برای استفاده در ایالات متحده بیمارستان باید یک تست و صدور گواهینامه (TC) صادر شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی. CDC هشدار داده است که TC شماره صادر شده به شانگهای Dasheng Co. برای آن ماسک — TC 84A-4329 — بوده است اختلاس توسط دیگر سازندگان چینی به دنبال فروش محصولات عام در بازار ایالات متحده است.

دولت ایالات متحده در سازمان مانند خدمات پارک ملی شده اند هشدار کارگران خود را به سازمان دیده بان برای جعلی و ماسک.

تیم دینه کاتالوگ یک اهدا Moldex N95 ماسک و دستکش دستکش در طول یک درایو کمک مالی برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و لوازم پزشکی به سود دراز مدت مراقبت از خانه و پناهگاه خانواده پزشکان و بیمارستان ها در اتاوا در ماه گذشته. (جاستین Tang/کانادا مطبوعات)

بهداشت و درمان کانادا مورد تایید شانگهای Dasheng را DTC3X N95 ماسک موقت به منظور در مارس 27. که موقت جهت پردازش استفاده شده است در طول بیماری همه گیر به سرعت در مسیر تصویب دستگاه های پزشکی برای استفاده در کانادا است.

غرب ویرجینیا توزیع 50,000 جعلی DTC3X ماسک به اولین پاسخ دهندگان و نگهداری آنها در استفاده از پس از CDC هشدار داد که دولت آنها ممکن است تقلبی و پس از شانگهای Dasheng Co. هشدار داد که محصولات خود بودند که جعلی.

CBC News خواسته است بهداشت کانادا و خدمات عمومی و تدارکات کانادا در مورد ماسک, اما هنوز دریافت پاسخ.

آزمایش نشان می دهد مشکلات کیفیت

کانادا به شدت سوخته بود یک بار در حال حاضر زمانی که آن را خریداری میلیون ها نفر از معیوب ماسک از مونترال-بر اساس تامین کننده است که با استفاده از تولید کنندگان چینی.

دولت آمریکا مجبور به خروج ده ها تن از مصوبات برای تولید کنندگان چینی از ماسک های پزشکی در هفته گذشته و پس از آزمون نشان داد که بسیاری از نه دیدار با استانداردهای حداقل برای حفاظت از کارگران پزشکی.

یکی از کسانی که ماسک تولید کنندگان نیز تا به حال دریافت تاییدیه در کانادا.

محصولات ساخته شده توسط Guangdong طلایی برگ Technology Development Co. Ltd. پاکسازی شده بود و برای استفاده در ایالات متحده تحت یک “اورژانس با استفاده از مجوز” (امارات) صادر شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در آوریل 3.

همان ساز شد و مورد تایید بهداشت و درمان کانادا در مارس 5.

اما در مارس 9, FDA انصراف شرکت ایالات متحده مجوز. این تصمیم به دنبال آزمون توسط CDC نشان داد که بسیاری از چینی ها ماسک های مجاز تحت EUA کاهش یافت و بسیار پایین تر از استانداردهای تصفیه تضمین شده توسط خود تولید کنندگان است.

CDC منتشر نشده است یک آزمون گوانگدونگ طلایی برگ ماسک, اما به نظر می رسد به اند د-ذکر شده آن را به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از دیگر ماسک تایید توسط همان اورژانس با استفاده از مجوز مورد آزمایش قرار میداد.

11 آزمون هفت نتواند

در حالی که کانادا آزمایش ماسک قبل از تصویب آنها را برای استفاده دولت ایالات متحده تصمیم به اعطای مصوبات قبل از تست.

11 ماسک های تست شده توسط CDC که نتایج منتشر شده بودند تنها چهار ملاقات مشخصات. توقف استفاده از دستور مربوط نه تنها به هفت که شکست خورده بلکه به ده ها تن دیگر که هنوز به آزمایش می شود از جمله گوانگدونگ طلایی برگ ،

فقط 14 از 80 چینی, ماسک, سازندگان تایید شده در منظور اصلی باقی می ماند پاک برای استفاده در ایالات متحده امروز است.

“در حالی که FDA در ادامه به اقدام برای تعادل نیاز فوری به تامین ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی ما نیز انجام می دهند و همه چیز را در قدرت ما برای اطمینان از پرسنل بهداشت و درمان کافی دریافت حفاظت از” آژانس در بیانیه ای گفت.

مخلوط با کیفیت

نتایج آزمون فقط به صورت ماسک حمل از چین گوانگدونگ استان نشان می دهد تفاوت های گسترده در کیفیت.

برخی از تولید کنندگان چینی حمل ماسک که انجام به خوبی در آزمون.

N95 و KN95 ماسک تصور می شود قادر به فیلتر کردن حداقل 95 درصد از تمام اندازه گیری ذرات تا 0.3 میکرون قطر. تمام 10 نمونه از KN95 تولید شده توسط Guangdong انرژی قلعه Pharmaceutical Co. گذشت که آزمون و چهار نفر از آنها در انجام 100 درصد تصفیه.

ماسک های تولید شده توسط Guangdong پزشکی Technology Co. تولید شده به همان اندازه نتایج سازگار.

اما هیچ یک از این 10 نمونه از ماسک های تولید شده توسط کیان گوانگ جینگ تست Co. فیلتر شده بیش از 76 درصد از ذرات — ملال انگیز امتیاز.

و ماسک های تولید شده توسط Guangdong Nuokong پزشکی Technology Co. به نظر می رسد از دو بسیار متفاوت تولید اجرا می شود. از 10 نمونه آزمایش پنج تولید خوب تصفیه نرخ بین 98 و 99 درصد است اما پنج به تنها 24 به 26 درصد حمایت می کند.

یک تقلا برای فروش ماسک

این بیماری همه گیر است و الهام گرفته از بسیاری از تولید کنندگان در چین به پرش به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کسب و کار به استفاده از تقلا میان کشورها در سراسر جهان برای تهیه لوازم.

در حالی که بسیاری از شرکت های تایید شده توسط FDA در مارس 4 اضطراری نظم سنتی و پزشکی عرضه شرکت با سابقه ساخت این محصولات که نام برخی مورد تایید شرکت نشان می دهد یک منبع است که کمی برای انجام با سلامت یا پزشکی: DongGuan HuaGang Communication Technology Co., فوجیان Pageone پوشاک شرکت با مسئولیت محدود) گوانگژو Sunjoy Auto Supplies Co., Yiwu Henghao خانگی محصولات شرکت ، Yiwu Yifan بافندگی شرکت ، ژجیانگ Shengtai Baby Products Co.

عکس توزیع شده توسط مراکز کنترل بیماری را نشان می دهد یکی از تقلبی ماسک های فروخته شده در سراسر جهان است. این جعلی است DTC3W ماسک شبیه به DTC3X تایید شده برای استفاده در کانادا است. (مرکز کنترل بیماری ها)

هیچ یک از کسانی که غیر پزشکی شرکت به نظر می رسد که جان سالم به FDA جمع اوری از تولید کنندگان.

نه از این چینی, ماسک, تولید کنندگان که حفظ مصوبات خود را در آمریکا نیز تایید شده در کانادا اما هیچ یک از این ماسک که موفق CDC آزمون به نظر می رسد در کانادا لیست تایید شده.

اما در روز دوشنبه, بهداشت کانادا با صدور فراخوان از KN95 ماسک ساخته شده توسط ده ها تن از شرکت های چینی زیر CDC آزمون که ماسک “موفق به ملاقات با 95 درصد تصفیه مشخصات.”

یک فراخوان بولتن فرستاده شده به شرکت ها در سراسر کانادا مجاز به واردات و توزیع تجهیزات برای استفاده در بیمارستان ها و یا سایر مراقبت های بهداشتی موسسات آموزش آنها را به “توقف فروش” از ماسک و relabel آنها را برای استفاده در غیر از تنظیمات بهداشت و درمان که در آن 95 درصد تصفیه لازم نیست.

اتاوا گفت: فراخوان اقدام را “نه دلالت KN95 ماسک خریداری شده توسط دولت کانادا و تست شده توسط آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC).”

جنس بنجل مواد رفتن در سراسر جهان

نگرانی بیش از کیفیت PPE و تست کیت بوجود آمده اند خارج از شمال امریکا به عنوان به خوبی. چندین کشور اروپایی داشته اند گاهی اوقات acrimonious اختلافات با چین بر کیفیت و قابلیت اطمینان از حمل و نقل.

سریع فرآیندهای تصویب شد و به تصویب رسید در بسیاری از کشورها برای سرعت بخشیدن به تحویل وسایل و لوازم و گاهی اوقات که باز درب به عام و تجهیزات.

هر دو ایالات متحده و بریتانیا گزارش داده اند که مشکلات جدی با کیت های آزمایش که اعطا شد تسریع تصویب.

کانادا نیز خریداری شده معیوب کیت های آزمایش از چین است.

در برخی موارد اختلافات بیش از جنس بنجل چینی محموله به اروپا به رهبری دیپلماتیک حوادث با سفارتخانه های چینی به شدت از کیفیت حمل و نقل محکوم بهداشت محلی مقامات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net