کانادا بالا دکتر ‘با احتیاط خوش بینانه,’ می گوید کشور است تراز وسط قرار دارد COVID-19 منحنی

آخرین:

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر زده خوش بینانه تن مورد COVID-19 همه گیر در روز شنبه گفت که تلاش ها برای پهن کردن منحنی در حال کار به عنوان استان های سراسر کشور گزارش شده بیشتر چهره مثبت است.

“با پیروی از بهداشت عمومی توصیه ما جمعی آورده پایین نرخ عفونت است. ما در حال مسطح منحنی,” گفت: دکتر ترزا Tam در انتشار اخبار به عنوان فدرال مقامات پزشکی و نخست وزیر در زمان استراحت روزانه خود را از اخبار کنفرانس ها.

“در حالی که ما می تواند همچنان با احتیاط خوش بینانه, این مهم است که هر کس می ماند آگاه وظیفه ما برای محافظت از یک دیگر به خصوص کسانی که آسیب پذیر هستند ما به عنوان حرکت چند هفته آینده.”

نیوبرانزویک گزارش آن را به حال هیچ فعال تر موارد COVID-19 همانطور که از شنبه پس از دو هفته بدون عفونت جدید و در انتاریو برتر داگ فورد گفت: استان می تواند از طریق همه گیر سریع تر از آنچه قبلا انتظار می رود.

انتاریو برتر داگ فورد و دیگر مقامات تمرین فیزیکی فاصله در یک COVID-19 جلسه در پارک ملکه در تورنتو در روز شنبه. (ریک Madonik/کانادا مطبوعات)

“ما شاهد تدریجی شیب رو به پایین در دامنه و پایین ما بیشتر ما می تواند باز کردن و بازگشت به حالت عادی” فورد گفت.

“من نمی دانم زمان دقیق … اما اگر ما نگه داشتن رفتن راه ما در حال رفتن, ما در حال رفتن به خارج از این خیلی زودتر از آنچه ما فکر می کنیم ممکن است بوده است قادر به گرفتن یک زن و شوهر از سال پیش است.”

در انتاریو قوه مقننه تظاهرکنندگان جمع شده بودند برای دومین روز شنبه در یک ردیف به صورت یک ضد قفل کردند. فورد لعنتی معترضان برای بی احترامی به پرچم کانادا با پرواز آن را وارونه در طول تظاهرات.

“من درک می کنم مردم صدمه زدن به خارج وجود دارد و از مردم می خواهم به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد” گفت: فورد.

اما او گفت که پرواز پرچم وارونه بی احترامی اعضای نیروهای مسلح که در خارج از کشور و همچنین کسانی که کمک در دراز مدت امکانات در انتاریو است.

“آنچه آنها در حال انجام است و قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر تا آنجا که من نگران هستم با تجمع side-by-side.”

تجمع اعتراضی به تقاضا انتاریو بازگشایی در پارک در تورنتو در روز شنبه. (ناتالی Kalata/CBC)

فورد گفت که او خود را مورد احترام و حق اعتراض اما تعجب با صدای بلند که آیا این منصفانه است که مادران با فرزندان خود را دریافت جریمه برای بودن در پارک در حالی که ضد قفل معترضان نیست جریمه شد.

استان در سراسر کانادا در حال آماده سازی برای شروع آرامش بخش مستند قوانین در هفته آینده.

کسب و کار مانند باغبانی و مراکز dealerships خودرو اجازه خواهد داشت برای باز کردن در انتاریو روز دوشنبه در حالی که ساکنان در نیوفاندلند و لابرادور در حال حاضر خواهد شد مجاز به ارتباط برقرار کردن با یک خانواده دیگر از خود را دارند.

سازمان دیده بان | اقتصاد کانادا به خصوص ضربه COVID-19 می گوید: متخصص:

کانادا چهره های مختلف اقتصادی و معایب آن را به عنوان ظهور از این بیماری همه گیر اما آمریکا به عنوان شریک تجاری بزرگ می تواند کمک به پیتر می گوید: سالن اقتصاددان ارشد برای توسعه صادرات کانادا. 7:36

کبک اعلام کرده است قصد دارد به تدریج بازگشایی daycares ابتدایی مدارس کسب و کار خرده فروشی ساخت و ساز و تولید در ماه مارس.

فورد با موافقت کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت که مبارزه با COVID-19 در حال حاضر از هم جدا شده بین نبرد در دراز مدت مراقبت از خانه و عموم مردم.

“وجود دو جهان متفاوت است. در حال حاضر ما در حال مبارزه با این ویروس در دراز مدت مراقبت از خانه و یکی در حوزه عمومی” فورد گفت. “در حوزه عمومی هر کس انجام داده است یک کار باور نکردنی و … که به همین دلیل ما شاهد روند رو به کاهش است.”

مردم با استفاده از یک نوار اندازه گیری را به نگه داشتن یک فاصله امن به عنوان آنها در یک پارک در مونترال در روز شنبه. (Graham Hughes/The Canadian Press)

نخست وزیر جاستین ترودو با صحبت نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد مبارزه با این بیماری همه گیر در حالی که حفاظت از اقتصاد است.

یک بازخوانی از تماس گفت که رهبران دو کشور همچنین صحبت در مورد نیاز به حفظ زنجیره تامین کار در طول بحران جهانی به خصوص در رابطه با تجهیزات پزشکی.

نیوزیلند به طور گسترده ای دیده شده است به عنوان یک داستان موفقیت در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

سازمان دیده بان شخصی | حمایت از کارگران استفاده مجدد از ماسک در میان PPE کمبود:

برخی از شخصی حمایت از کارگران در حال استفاده از همان ماسک محافظ چند بار در روز در حالی که رفتن را در داخل و خارج از خانه های مراقبت زیرا آنها نگرانی در مورد در حال اجرا است. 2:03

از شنبه بعد از ظهر کانادا تا به حال 56,611 تایید و presumptive coronavirus موارد با اکثریت متمرکز در انتاریو و کبک. استان ها و مناطق لیست 23,634 از موارد به عنوان حل و فصل و یا بهبود. یک CBC News شمارش COVID-19-مربوط به مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش لیست 3,637 مرگ و میر در کانادا و دو شناخته شده coronavirus-مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور.

این مسری تنفسی علل بیماری خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. هیچ اثبات شده درمان یا واکسنی برای این ویروس که اولین ظهور در چین در اواخر سال 2019.

چه در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا سلامت استان افسر دکتر بانی هنری در روز شنبه اعلام کرد یک جامعه جدید شیوع در کارخانه مرغ که در آن وجود دارد مورد تأیید. هنری همچنین گفت: وجود 26 جدید COVID-19 نفر در این استان در روز شنبه, آوردن زمان مجموع به 2,171.

در ضمن B. C. دیدم بیش از 16,000 برنامه های کاربردی فقط در یک ساعت پس از آن راه اندازی اورژانس سود برای کارگران فراهم می کند که یک بار مالیات پرداخت از $1000 به کسانی که کار تحت تاثیر قرار شده است COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

سازمان دیده بان | مسافران پس از رسیدن در B. C. ملاقات با سخت قرنطینه دستورالعمل:

به عنوان مسافران زمین در میلاد آنها انتظار می رود به جزئیات قرنطینه برنامه و پیگیری تماس چند روز بعد. 2:07

در آلبرتا یک ادمونتون خانواده در جشن پس از 80 سال-قدیمی مادر غلبه شکسته لگن و ذات الریه و COVID-19. بیشتر بخوانید درباره کولت Sevigny را بازیابی.

آلبرتا دولت رونمایی از تلفن همراه جدید تماس با ما-ردیابی برنامه به نام ABTraceTogether که مقامات بهداشتی می گویند طراحی شده است به سرعت گسترش COVID-19. استفاده از نرم افزار داوطلبانه است و نه ورود اطلاعات فراتر از کاربر شماره تلفن. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

سازمان دیده بان | ادمونتون, مادر بزرگ غلبه شکسته لگن و ذات الریه و COVID-19:

ادمونتون, مادر بزرگ غلبه شکسته لگن و ذات الریه و COVID-19. 0:41

ساسکاچوان روز جمعه گزارش داد 26 مورد جدید — بزرگترین-روز افزایش بیش از یک ماه و دومین افزایش در استان پس از همه گیر آغاز شد, پشت 30 مورد جدید گزارش شده در مارس 28. از 26 مورد جدید, 19 در La Loche و مناطق اطراف آن از جمله Clearwater River Dene ملت است.

“ما بسیار نگران افزایش موارد” گفت: دکتر ثاقب شهاب, Saskatchewan ارشد پزشکی سلامت افسر. “از زمان شیوع در شمال است که با توجه بیشتر به جامعه انتقال افرادی که در معرض شده اند در جامعه.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا گزارش یک مورد جدید در روز شنبه. این استان می گوید: نیز وجود دارد یکی بیشتر بستری آوردن مجموع به شش. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

سازمان دیده بان | وینیپگ زن و شوهر از 70 سال ‘اتصال’ از طریق پنجره میان محدودیت:

Winnipeg زن و شوهر از 70 سال ‘اتصال’ از طریق پنجره میان COVID-19 محدودیت 1:34

انتاریو مقامات بهداشت در حال ترغیب شهروندان به حفظ فاصله فیزیکی اقدامات به عنوان استان می بیند گرمترین آب و هوا در ماه. “من نمی ذهن مردم بیرون رفتن مردم ورزش اما طرح آن است. آیا فقط بیرون رفتن و رفتن به مکان های شلوغ و گفت:” افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دیوید ویلیامز.

مختلف اقدامات پیشگیری قرار داده شده است در محل توسط مقامات در سراسر انتاریو به سرعت گسترش در خارج از منزل از جمله بسته شدن موقت از استانی پارک ها و فضاهای باز و امکانات رفاهی. اما به عنوان درجه حرارت صعود به طوری که تعداد موارد است. استان گزارش 511 جدید موارد تایید شده در شنبه افزایش از 421 موارد گزارش شده در روز جمعه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

مردم از گرفتن عکس از حصار کردن شکوفه های گیلاس در یک پارک در تورنتو در روز جمعه. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

کبک مدیر بهداشت عمومی می گوید: این استان در حال راه اندازی یک “تهاجمی” استراتژی تست آن را به عنوان شروع به شل گیر محدودیت. دکتر Horacio اررودا می گوید کبک در حال برنامه ریزی برای انجام 14,000 آزمون بعد از حدود 6,000 آزمون در روز است که آن را در حال حاضر انجام می دهند.

این استان می خواهد برای شروع تست به طور منظم شهروندان از جمله برخی بدون علائم است. تا اواخر این هفته, Quebec تنها تست ضروری کارگران با علائم با تمرکز بر مراقبت از سلامت کارگران. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر آماده به COVID-19 آزمون در یک کلینیک در مونترال در روز شنبه. (Graham Hughes/The Canadian Press)

نیوبرانزویک است COVID-19 رایگان, با توجه به آخرین شماره از این استان است. این استان می گوید: هیچ مورد جدید در روز شنبه — برای 14 مستقیم روز و تمام 118 موارد در حال حاضر بهبود.

که باعث می شود, New Brunswick تنها استان بدون تایید فعال مورد در کشور است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا گزارش دو مرگ و میر بیشتر در نرتهوود دراز مدت مراقبت از خانه در هالیفاکس. که به ارمغان می آورد مرگ و میر در استان به 31.

این استان همچنین گزارش داد چهار news موارد آوردن تعداد کل موارد مثبت به 963. به تاریخ 609 نفر بهبود یافته اند از COVID-19. دوازده نفر در بیمارستان از جمله سه در بخش مراقبت های ویژه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

پیراپزشک و یک آمبولانس دیده می شود در نرتهوود مانور یکی از بزرگترین خانه های پرستاری در آتلانتیک کانادا در هالیفاکس در روز جمعه. (اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات)

در پرنس ادوارد آیلند فاز 1 استان برنامه ریزی برای کاهش محدودیت ها در حال حاضر در دومین روز خود را. شارلوت تاون شهردار فیلیپ براون گفت: وجود خواهد داشت افزایش نظارت در پارک های شهر در این آخر هفته برای اطمینان از فاصله فیزیکی در حال وقوع است در حال حاضر که گروه تا پنج نفر مجاز به جمع آوری خارج است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

سازمان دیده بان | COVID-19: هوابرد انتقال ممکن است ؟

یک متخصص بیماری های عفونی و پرسش های خود را در مورد COVID-19 همه گیر از جمله اینکه آیا هوابرد انتقال امکان پذیر است. 2:18

نیوفاندلند و لابرادور هیچ جدید موارد گزارش شده از COVID-19 روز شنبه. با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط دولت استانی تعداد کل موارد در استان باقی می ماند و در 259.

روز شنبه پنجمین روز این هفته بدون هیچ گونه جدید موارد گزارش شده از COVID-19 در این استان تنها سه مورد جدید از آوریل 18. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

در کانادا, شمال, همه Yukon 11 تایید موارد COVID-19 بهبود یافته اند. در ضمن Yukon وزیر دادگستری تریسی-Anne مکفی جمعه اعلام کرد که کسی که متهم شده است تحت Yukon مدنی اقدامات اضطراری عمل می کنند به اتهام عدم خود منزوی به عنوان مورد نیاز است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

چه در ایالات متحده

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز شنبه تحت فشار قرار دادند در برابر آنچه که او به نام زودرس خواسته که او بازگشایی دولت گفت: او می دانست که مردم در تلاش بودند بدون شغل اما درک بیشتر از coronavirus مورد نیاز بود.

به عنوان فرمانداران در حدود نیمی از ایالات متحده بخشی از بازگشایی اقتصاد خود را بیش از آخر این هفته کومو گفت: او بسیار مورد نیاز کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری همه گیر در حال انجام است و در سخت ترین آمار دولت قبل از او شل محدودیت.

“حتی زمانی که شما در unchartered آب آن معنا نیست که شما اقدام کورکورانه” او گفت:. “استفاده از اطلاعات برای تعیین عمل نه احساسات و نه سیاست و نه آنچه که مردم فکر می کنم و یا احساس اما آنچه ما می دانیم از نظر حقایق است.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. Cuomo, اسپری های ضد عفونی کننده در شهر نیویورک مترو در روز شنبه. (Kevin P. کولین/دفتر فرماندار Andrew M. کومو از طریق AP)

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی تکرار کومو را آهسته رفتن راه اندازی مجدد رویکرد حتی به عنوان او گزارش “روند مثبت” از جمله کاهش در تعدادی از بیماران بیمارستان با COVID-19.

در حالی که تعداد مرگ و میر است trended پایین تر در روزهای اخیر نیوجرسی تلفات دوم تنها به نیویورک ایستاده بود در 7,742 که مورفی ذکر شده به عنوان یک دلیل کلیدی برای حفظ اقامت خود را در خانه سفارش دهید.

“خانواده و دوستان و همسایه هایی که ما از دست داده اند هستند به همین دلیل ما نمی توانیم عجله ما راه اندازی مجدد او گفت:” در اخبار جلسه. “ما نیاز به نگه داشتن با دیدن این خطوط در حال حرکت در این جهت قبل از ما می توانید نیوجرسی در جاده بازگشت و قبل از ما قادر به مسئولانه راه اندازی مجدد اقتصاد ما.”

یک دوچرخه سوار سواری گذشته ترافیک بشکه ارسال شده با ثبت نام محدود کردن پارکینگ برای ساکنان تنها در Belmar, N. J., در روز شنبه. (مت Rourke/آسوشیتد پرس)

به عنوان بسیاری از ایالات متحده شرقی ساکنان لذت کامل روز بهار در شنبه کسانی که در نیوجرسی به حال دسترسی به فضای بیرون از منزل به عنوان مورفی اجازه دولت را در پارک ها و زمین های گلف برای بازگشایی, برای اولین بار در یک ماه هشدار آنها خواهد بود بسته دوباره اگر اجتماعی فاصله مورد نیاز نقض شده است.

“حدیثی و گزارش های اولیه نشان می دهد که قوانین را می شد مشاهده کرد.

گرجستان و تگزاس هستند که منجر به راه در اجازه دادن به کسب و کار توقیف توسط همه گیر شروع بخشی از بازگشایی. رهبران آن و دیگر کشورهای که در آن coronavirus تا به حال کمتر از تاثیر تحت فشار به مردم اجازه می دهد به بازگشت به کار به عنوان دولت آمار منتشر شده در این هفته نشان داد 30 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری از مارس 21.

یک کارگر دستمال مرطوب پایین پله برقی برای خریداران در بازار در دالاس در روز شنبه. (LM اوترو/آسوشیتد پرس)

کومو با اشاره به حدود 900 جدید کروناویروس موارد بیمارستان در نیویورک هنوز گزارش روزانه, و این واقعیت است که مقامات نمی دانم که در آن کسانی که عفونت هستند که از به عنوان دلیل کافی برای حفظ امپراتوری دولت shutdown.

فرماندار نیز منتشر شد نتایج اولیه از یک ایالت آنتی بادی نظرسنجی از حدود 15000 نفر را نشان می دهد که 12.3 درصد قبلا با این ویروس آلوده.

آن را تایید نتایج حاصل از آزمون دیگری با کوچکتر از نمونه های منتشر شده حدود 10 روز پیش نشان می دهد که یک پنجم ساکنان شهر نیویورک تا به حال این ویروس با برانکس اداره شاهد کمترین تعداد مثبت آنتی بادی در 27.6 درصد است.

یک کارگر اندازه گیری درجه حرارت از پورتوریکو گارد ملی ژنرال خوزه ریس در پنک, پورتوریکو, در روز شنبه. (کارلوس Giusti/آسوشیتد پرس)

همانطور که از شنبه تعدادی از شناخته شده عفونت در سراسر ایالات متحده در حال صعود به بیش از 1.1 میلیون نفر از جمله حدود 65 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

به عنوان تست افزایش می یابد در سراسر کشور اما در تعدادی از موارد است. کارولینای شمالی روز شنبه ارسال شده یک رکورد تعداد موارد جدید با 551 عفونت به عنوان پورتوریکو با 182. آیووا آمار یک رکورد برای دومین مستقیم بعد. به طور کلی در ایالات متحده وجود دارد 34,000 موارد جدید در روز جمعه بالاترین مجموع روزانه از آوریل 24.

آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

روسیه گزارش یک افزایش شدید در آن روزانه شمارش COVID-19 موارد با یک روز بالا از 9,633 در روز شنبه.

که 20 درصد افزایش از روز قبلی تعداد. بیش از نیمی از موارد جدید گزارش شده در مسکو که در آن نگرانی رو به رشد در مورد اینکه آیا بیمارستان ها می تواند تبدیل به ضعف است.

روسی شهردار پایتخت گفت: در این هفته مسئولان با توجه به استقرار موقت بیمارستان ها در مجتمع های ورزشی و مراکز خرید.

عفونت موارد باید به بالاترین سطوح دولت با هر دو نخست وزیر و ساخت و ساز وزیر گزارش آنها را به ویروس.

پزشکی کارگر برگ یک چادر در یک COVID-19 تست نقطه مرکزی مسکو در روز شنبه. (یوری Kadobnov/خبرگزاری گتی ایماژ)

اسپانیا و نخست وزیر پدرو سانچز در روز شنبه اعلام کرد که مسافران در حمل و نقل مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک شروع دوشنبه. سانچز می گوید او را درخواست مجلس برای تمدید وضعیت اضطراری برقرار 14 مارس و مجموعه به پایان می رسد در مارس 9.

اعلام می آید اسپانیایی ها اجازه داده شد در خارج از منزل به ورزش برای اولین بار در هفت هفته. مردم زد و راه می رفت و یا سوار دوچرخه زیر یک آسمان آفتابی در بارسلونا, که در آن بسیاری از رنگی به دریایی تفرجگاه برای به دست آوردن نزدیک به هنوز خارج از محدوده ساحل. دیگران سرش می دویم. در اطراف پارک ها و در امتداد پیاده رو در سراسر کشور.

اسپانیا تلفات ویروس رسیده 25,100 پس از 276 بیشتر مردم کشته در 24 ساعت گذشته. که از بیش از 900 روزانه مرگ و میر گزارش یک ماه پیش. کل تایید عفونت رسیده 216,582 با یکی دیگر از 1,147 موارد گزارش شده در آخرین روز.

مردم دیده می شود در یک ساحل تفرجگاه بارسلونا در روز شنبه. (امیلیو Morenatti/آسوشیتد پرس)

بریتانیا وزارت بهداشت می گوید: در مجموع 28,131 های مردمی در بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در انگلستان افزایش 621 از شمارش قبلی.

این ارقام شامل مرگ و میر از 5 p. m. به وقت محلی در روز جمعه.

نخست وزیر بوریس جانسون در روز پنج شنبه گفت: ملت است که بریتانیا اوج خود را سپری کرده در شیوع و گفت که او قصد دارد به فاش کردن یک “نقشه راه” ترسیم چگونه مستند مراحل ممکن است کاسته در هفته آینده.

ماموران پلیس با گشت زنی با یک بلند گو حرف زدن آموزش مردم برای حفظ حرکت در تلاش برای نگه داشتن گروه از تشکیل در لندن پارک گرینویچ در روز شنبه. (Yui Mok/PA طریق AP)

فرانسه امیدوار به گسترش بهداشت و درمان اضطراری در محل قرار داده برای مبارزه با این بحران تا ژوئیه 24.

وزیر بهداشت Olivier Veran از اعلام روز شنبه با این استدلال که گسترش اقدامات است که شروع مارس 24 مورد نیاز است برای جلوگیری از جدید flareup از عفونت. این پیشنهاد که قرار بود به مجلس در هفته آینده است و انتظار می رود به تصویب است که بر محور مفهوم است که یک “زودرس” آرامش وضعیت اضطراری “می تواند یک خطر شیوع” در حال افزایش است.

فرانسه در میان کشورهای بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر داشتن ثبت برخی از 24,594 مرگ و میر و 167,346 موارد تایید شده تا کنون. طرح جدید شامل یک سیستم اطلاعات برای کسانی که قرارداد این ویروس است که تابع را برای یک سال.

یک داروساز در خدمت یک مشتری از پشت به تازگی نصب شده را مشاهده کنید از طریق محافظ صفحه نمایش در نیس فرانسه در روز شنبه. (والری Hache/خبرگزاری گتی ایماژ)

در مالزیارشد وزیر اسماعیل صبری در دفاع از جرم بازداشت مهاجران بدون اسناد معتبر در ویروسی نقاط. صبری می گوید: 586 مهاجران بازداشت شدند طی یک عملیات پنج شنبه در ساختمان های متعددی تحت سخت مستند در کوالالامپور. او می گوید: همه آنها آزمایش منفی برای این ویروس و فرستاده شده به اردوگاه های بازداشت برای نقض قوانین مهاجرت.

گروه های حقوق ناودان دولت برای شکستن آن وعده به عمل در برابر مهاجران که برای ویروس غربالگری. آنها می گویند این حرکت غیر انسانی در طول یک بیماری همه گیر می تواند مانع تلاش ها برای مهار ویروس را گسترش. اسماعیل خار انتقاد شنبه گفت مقامات بودند اقدام در چارچوب قانون. او می گوید مالزی مراقبت از مهاجران رفاه در طول مستند, اما آنها باید به صورت قانون به عنوان آنها هیچ اسناد معتبر است.

مالزی که 6,176 موارد و 103 مرگ و میر به شما اجازه اکثر کسب و کار بازگشایی جمعه قبل بخشی از مستند به پایان می رسد ممکن است 12.

پزشکی کارگر متوسط چک در یک بیمارستان در کوالا لامپور, مالزی در روز شنبه. (Rahman Roslan/گتی ایماژ)

چینکه در آن همه گیر شروع در ماه دسامبر گزارش داد یکی از جدید عفونت و هیچ مرگ و میر در 24 ساعت از طریق نیمه شب جمعه.

این کشور گزارش کرده است در مجموع 82,875 مورد تأیید و 4,633 مرگ و میر.

ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده 43 نفر منتشر شده از بيمارستان جمعه پس از اعلام بهبود, بالا بردن مجموع به 77,685. وجود دارد در مجموع 557 نفر هنوز بستری در سرزمین اصلی.

یک مسافر می پوشد منطبق با توجه به عنوان آنها منتظر یک قطار در Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان چین در روز شنبه. (خبرگزاری گتی ایماژ)

آفریقا در حال حاضر بیش از 40,000 COVID-19 موارد است.

که با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. شده اند وجود دارد بیش از 1600 مرگ و میر در سراسر این قاره است.

پنجاه و سه نفر از آفریقا 54 کشور باید مورد تأیید همه اما کوچک و کوهستانی در لسوتو است که احاطه شده توسط آفریقای جنوبی.

وزارت بهداشت عضو هیات طول می کشد نمونه از یک کودک در طول روز اول تست توده در جیبوتی در روز شنبه. (خبرگزاری گتی ایماژ)

در برزیل, شورش زندانیان در شمال ایالت آمازوناس برگزار شد هفت نگهبانان گروگان برای چند ساعت در روز شنبه در اعتراض به تعلیق تمام بازدیدکننده داشته است در میان همه گیر, مقامات گفت. پس از بیش از پنج تنش ساعت دولت امنیت عمومی دبیرخانه گفت که وضعیت در داخل Puraquequara زندان در شهر مانائوس شده بود تحت کنترل در آورد بدون هیچ گونه تلفات و نگهبانان آزاد.

مانائوس تبدیل به یکی از برزیل COVID-19 نقاط با 3,941 مورد تأیید و 357 مرگ و میر ناشی از جمعه ها از دولت, وزیر بهداشت نشان می دهد. این بیماری همه گیر است و ضعف شهر و بیمارستان و اورژانس و حتی گورستان که در آن توده تدفین رخ می دهد به طور منظم و تابوت را تهدید به اجرا.

برزیل دارای بیشترین مرگ و میر در آمریکای لاتین با بیش از 92,000 عفونت و بیش از 6400 مرگ و میر. رئیس جمهور Jair Bolsonaro بارها عنوان همه گیر و خواستار پایان مستند اقدامات است.

پلیس نظامی امن محیط Puraquequara زندان به زندانیان ایستادن بر روی یک برج آب در اعتراض به شرایط بد و محدودیت در بازديد خانواده در مانائوس, برزیل در روز شنبه. (Edmar بررس/آسوشیتد پرس)

ترکیه , وزیر بهداشت اعلام کرد 78 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات از COVID-19 به 3,336.

وزیر توییتی شنبه که اضافی 1,983 شده بود آلوده افزایش مجموع به 124,375. “برای اولین بار از مارس 30 روزانه تعداد مورد کاهش یافته است زیر 2000” او هنوز توییتی. شماره جدید برگ ترکیه رتبه هفتم در جهان برای بالاترین عفونت رای از coronavirus. روسیه را تایید عفونت 124,054 تا به حال به طور خلاصه به ترکیه پیشی گرفته است.

وزیر همچنین در توییتی که 58,259 مردم از بهبود COVID-19 از جمله 4,451 پس از جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıLevitrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000