کانادا سخت ترین ضربه پرستاری در خانه از دست داد 40 درصد از ساکنان تنها در 3 ماه از این بیماری همه گیر

وجود دارد پنج سالمندان, مراقبت از امکانات در کانادا که در آن بیش از 40 درصد از ساکنان درگذشت طول COVID-19 گیر یک CBC News تحقیق پیدا کرده است.

چهار خوابگاه با نرخ مرگ و میر بالاتر از 40 درصد در منطقه مونترال و یکی در انتاریو است.

یکی دیگر از 19 امکانات بیشتر در مونترال و تورنتو مناطق از دست رفته بین 30 و 40 درصد از ساکنان خود را بین 1 مارس و مه 31.

 

CBC News جمع آوری و بررسی داده های منحصر به فرد ملی تجزیه و تحلیل برای شناسایی خوابگاه با بالاترین نرخ COVID-19-مربوط به مرگ و میر.

این تجزیه و تحلیل نشان می دهد آنچه که بدترین ضربه خوابگاه در حال رایج است که می تواند به جلوگیری از اشتباهات کشنده از بودن مکرر در این رویداد از موج دوم این بیماری همه گیر.

در اینجا چیزی است که ما یافت می شود.

لاوال سخت ترین ضربه منطقه

یک سوم از خانه که در آن 30 درصد یا بیشتر از ساکنان درگذشت و در طول آن دوره در مونترال شهر لاوال.

این شهر همچنین به شش نفر از 10 خوابگاه با بالاترین COVID-19 نرخ مرگ و میر در کانادا برای همان دوره است.

“تمام منطقه دچار زیادی” Marie-Pierre Lagueux مدیر پرستاری مراقبت در CHSLD de la Rive خصوصی اجرا خانه سالمندان در لاوال در بیانیه ای گفت: در فرانسه.

تسهیلات بيشترين COVID-19 مرگ و مير در کشور در 44 درصد است.

در لاوال و کمبود پرسنل در حال حاضر یک مشکل قبل از COVID شد تشدید هنگامی که تعداد زیادی از مراقبت از دستیاران و پرسنل پزشکی بیمار شد, ماری-حوا Despatie-Gagnon, یک سخنگوی لاوال انجمن بهداشت در بیانیه ای گفت: در فرانسه.

زمانی که اعضای نیروهای کانادایی نامیده می شدند به کمک در برخی از سخت ترین ضربه مراقبت از خانه های آنها اشاره کرد نرخ بالا از غیبت در میان کارکنان به طور کلی و در نتیجه عدم مراقبت معنیدار و اثر قابل توجه در بهداشت شخصی از ساکنان.

این لاوال انجمن بهداشت نیز با انتقاد از اتحادیه های کارگری برای دوچرخه سواری مراقبت از کارگران از طریق چندین خوابگاه, که همچنین می تواند گسترش عفونت است.

Despatie-Gagnon گفت: انجمن بهداشت از اقدامات برای اصلاح این از جمله استخدام پرسنل بیشتر به کار در مراقبت از خانه و تنظیم برنامه از کارکنان مراقبت های پس از آن ممکن است برای آنها را به کار تنها در یک محل اقامت.

در CHSLD de la Rive, Lagueux گفت: وجود دارد بسیاری از عوامل که تحت تاثیر بالا نادر از مرگ — قابل توجه شرایط بهداشتی اساسی. او گفت: ساکنان دریافت مراقبت های خوب با دو پزشک در محل 14 ساعت در روز که در ارتباط برقرار کردن با خانواده است.

(CBC گرافیک)

کمبود کارکنان نیز ممکن است منجر به بیمار و کارکنان تحت فشار بودن به کار و آلوده ضعیف ساکنان — آنچه در قلب یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه لاوال انجمن بهداشت و مراقبت از خانه است که بیشترین تعداد COVID-19 مرگ و میر.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که در تاریخ 22 مارس مراقبت دستیار و پرستار در Sainte-Dorothée مراقبت از خانه خود را گفت: کارفرمای آنها تا به حال به آنفولانزا مانند علائم و خواسته آزمایش coronavirus. آنها ادعا می کنند به آنها گفته شد آنها را به اندازه کافی علائم به حکم تست و ادامه کار را برای چند روز که در طی آن زمان اقامت آنها در معرض آزمایش مثبت است. کارکنان خود را آزمایش مثبت مارس 29.

طرح دعوی در دادگاه گواهی شده است توسط یک قاضی و هیچ یک از این اتهامات ثابت شده در دادگاه.

تا پایان اردیبهشت 93 مردم مرده بود در Sainte-Dorothée.

خانواده ها خواست برای مراقبت در بیمارستان

یکی از آنها شد آنا-جثه Maquet بود که 94. پسرش Jean-Pierre Daubois است منجر شاکی در طرح دعوی در دادگاه.

او در مصاحبه با گفت: CBC News, او برطرف شد به دریافت تماس از تسهیلات شب از مارس 2, زمانی که او گفت که مادر خود را به خوبی انجام شد و هیچ COVID-19 بيمار در طبقه.

بعد مدت کوتاهی قبل از ظهر Daubois گفت خواهر خود را دریافت تماس گفت او مادر بود انجام میداد و او باید بیاید و از حق دور.

Daubois شوکه شده بود برای دیدن وضعیت مادر خود را که او گفت: تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی.

Jean-Pierre Daubois با مادرش آنا-جثه Manquet در Sainte-Dorothée مراقبت از خانه در لاوال Que. Manquet درگذشت 3 آوریل در سن 94. (فرستاده شده توسط Jean-Pierre Daubois)

“این یک منظره وحشتناک,” او گفت:. “این سخت است برای توصیف چگونه سخت بود برای او برای نفس کشیدن. تلاش شد به طوری که او نوع تنفس از شکم.”

Daubois می گوید او پرسید اگر وجود دارد هر گونه ماشین آلات در محل اقامت است که می تواند کمک به مادر خود را تنفس شد و گفت: همه هواکش شد و در بیمارستان است.

“بدون تجهیزات بود آورده وجود دارد و نه مادر من را به بیمارستان. پس از او درگذشت که شب است.”

مراقبت از خانه در کبک نیز تحت یک دولت بخشنامه برای جلوگیری از حمل و نقل ساکنان با مشکوک یا تایید موارد COVID-19 به بیمارستان بدون تایید یک پزشک.

مونترال وکیل پاتریک مارتین-Ménard است که به نمایندگی از شاکی در طرح دعوی در دادگاه گفت که او شنیده است داستان های مشابه از خانواده ها از دیگر مرحوم مراقبت از ساکنان خانه در سراسر استان است.

“بسیاری از افرادی که [خواست] یک سطح بالاتر از مراقبت در واقع مجبور شدند برای ماندن در [خانه سالمندان] و نه دریافت این سطح از مراقبت های پزشکی است که آنها را دریافت کرده بود آنها منتقل شده به بیمارستان” او گفت:. “در حال حاضر انجام داد که منجر به بالاتر مرگ و میر? من فکر می کنم آن را کاملا ممکن است.”

مراسم خانه کارگر پاک کردن بدن از مرکز d’hebergement Sainte-Dorothée یکی از مراقبت از خانه که در آن بیش از 30 درصد از ساکنان درگذشت بین 1 مارس و پایان ماه مه. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

این لاوال سلامت مدیره Despatie-Gagnon این اختلافات و گفت: همه ساکنان این هیئت مدیره را علنا اجرای خانه های سالمندان که نیاز به مراقبت در بیمارستان آن را دریافت کرد.

این سوال که آیا برای انتقال COVID-19 بیماران به بیمارستان چیزی بود که مقامات بهداشتی در برخی از سخت ترین ضربه انتاریو خانه نیز دست و پنجه نرم.

در پینکرست در Bobcaygeon پرسنل پزشکی گفت: بستری برای ضعیف سالمندان ساکنان شده اند دردناک و استرس زا مصیبت بود که بعید است به تغییر نتیجه.

“هنگامی که عفونت را در ریه های خود را در این جمعیت سالمندان ما فقط می توانید نگه داشتن آنها راحت است. در واقع ونتیلاتور یک گزینه نیست” دکتر استفان Oldridge یک پزشک که رفتار ساکنان در Pinecrest گفت: CBC News در ماه آوریل است.

مریم Carr پینکرست مدیر گفت: تصمیم گیری که آیا برای انتقال ساکنان به بیمارستان استوار با حضور یک پزشک در بیمارستان محلی که می کند یک ارزیابی از طریق تلفن.

“که در آن انتقال مصمم است توسط پزشکان نمی تواند بالینی نشان داد در پایان زندگی ما مجهز به ارائه دلسوز پایان زندگی مراقبت در خانه,” او گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “برخی از سخت ترین مکالمات ما با خانواده هایی هستند که روی چیزی حساب کردن با یک رزیدنت کیفیت زندگی در مقابل طول عمر خود را, اما این است که یک مکالمه ما خجالتی و دور از.”

در باغ و ویلا تورنتو-منطقه خانه سالمندان که در آن بیش از یک چهارم از ساکنان با COVID-19 درگذشت خانواده نیز ادعایی آنها در مواجه با چالش های عزیزان خود منتقل شده به بیمارستان.

اعضای خانواده از افرادی که درگذشت در دراز مدت مراقبت از خانه و حضور در یک تجمع در انتاریو مقننه در ژوئن 23. (اوان Mitsui/CBC)

حداقل در یک مورد که در آن تسهیلات دختر یکی از ساکنان با COVID-19 می گوید: او مجبور باغ ویلا به انتقال پدرش به بیمارستان. او بهبود پس از درمان در بیمارستان به سوء تغذیه و کم آبی است.

یک سخنگوی Lakeridge بهداشت منطقه ای بهداشت و درمان اقتدار است که پس گرفته شده بیش از مدیریت باغ ویلا از Southbridge مراقبت از خانه و گفت که او قادر به اظهار نظر در مورد اتهامات به این دلیل که آنها مسئول این مرکز در آن زمان است.

کنترل عفونت اقدامات فاقد

سخت ترین ضربه مراقبت از خانه و سالمندان خوابگاه بودند مکان هایی که نمی شناخت و جدا آلوده ساکنان و کارکنان در اوایل.

وجود دارد گزارش از پرسنل در حال حرکت بین عفونت مناطق بدون تجهیزات کافی و یا رعایت روش های مناسب و یا فیزیکی قرار دادن ساکنان آلوده در نزدیکی به دیگران از چند تا از آسیب دیده ترین امکانات ویژه Sainte-Dorothée , CHSLD De La Rive, Pinecrest و المنت کشور پناهگاه در مناطق روستایی انتاریو است.

(CBC گرافیک)

Carr پینکرست مدیر گفت: ویروس مطرح “چالش های منحصر به فرد” برای تسهیلات — آن اندازه نسبتا کوچک و فیزیکی طرح ساخته شده و آن را دشوار است برای جداسازی بیماران آلوده. او گفت: کارکنان “شده اند در نزدیک در تماس روزانه با استانی و محلی مقامات بهداشت عمومی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و پیاده سازی اقدامات پیشگیرانه.”

در Laval, کنترل عفونت متخصصان حاضر شده مستقر مختلف در خانه های مراقبت برای اطمینان از روش های مناسب در حال مشاهده Despatie-Gagnon گفت.

خارج از کبک و انتاریو

از 182 خانه های پرستاری و خوابگاه است که گزارش شده بیش از 10 مرگ و میر فقط هشت نفر بودند در خارج از کبک و انتاریو: چهار قبل از میلاد در منطقه ونکوور; سه در آلبرتا در منطقه کلگری; و یکی در هالیفاکس.

هیچ کدام تا به حال نرخ مرگ و میر بالاتر از 16 درصد به عنوان مه 31.

B. C. توانایی را به یک “تیم SWAT” ولایتی مقامات بهداشت عمومی به مراقبت از خانه هنگامی که برای اولین بار عفونت تشخیص داده شد کلید دلیل شیوع بیماری در این استان هم به همان اندازه به عنوان کسانی که در شرق کانادا گفت: Isobel مکنزی استان را سالمندان مدافع.

“آنها در وجود حق دور” او گفت:. “و من فکر می کنم آن را در واقع کمک به آنها را به هرج و مرج در اولین شیوع چرا که آنها به سرعت متوجه شدم holy moly” او گفت:.

این استان برای اولین بار در کشور شیوع کروناویروس در Lynn Valley مرکز مراقبت در نورث ونکوور.

“رهبری ما به دلیل تخصص خود را در بیماری های عفونی را درک 24 ساعت می گذرد به تفاوت [در] حاوی این … شما رو به حرکت بسیار سریع است.”

بودجه مدل یک عاملی

در برخی از نقاط کشور مانند لاوال و شرقی انتاریوبرای سود مراقبت دراز مدت و خانه های بازنشستگی داشته اند بالاتر تعداد COVID-19-مربوط به مرگ و میر از دولتی یا غیر انتفاعی امکانات.

اما ای نیست که در سراسر کشور.

سالمندان’ خوابگاه با بیش از 30 درصد مرگ و میر شد به طور مساوی بین تقسیم سود و نه برای سود خانه. این هم درست است از همه امکانات است که گزارش 10 یا بیشتر مرگ و میر.

 

چه ما نمی دانیم

نیویورک تایمز بررسی یافت ایالات متحده در خانه های سالمندان که در آن اکثریت ساکنان سیاه پوست بودند یا اسپانیایی بودند دو بار به عنوان به احتمال زیاد به ضربه COVID-19 به عنوان کسانی است که ساکنان آن اکثرا سفید.

معادل آن اطلاعات وجود ندارد در کانادا ساختن آن غیر ممکن است می گویند که آیا همان صادق است در این کشور.

CBC News ردیابی تعداد مرگ و میر در طولانی مدت و مراقبت از سالمندان خوابگاه پس از همه گیر آغاز شده در ماه مارس است. ما تجزیه و تحلیل شامل تمام امکانات که گزارش شده بود بیش از 10 مرگ و میر در مه 31. وجود دارد 182 چنین امکانات در سراسر کشور است.

یک CBC-رادیو کانادا, تیم, تایید, تعداد مرگ در هر مرکز با بهداشت فردی تخته استانی دولت و در برخی موارد از منازل خود را دارند. ما پس از آن استفاده می شود در دسترس عموم داده ها در تعداد تخت در هر مرکز برای به دست آوردن یک رای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *