کانادا اولین COVID-19 واکسن آزمایش های تایید شده برای هالیفاکس دانشگاه

یک هالیفاکس تیم تحقیقاتی مشغول به کار خواهد شد با یک تولید کننده چینی به اجرا کانادا بالینی ممکن است برای COVID-19 واکسن.

نخست وزیر جاستین ترودو از اعلام در روزانه خود را به سخنان روز شنبه.

آزمایشات تایید شده توسط بهداشت و درمان کانادا و برگزار خواهد شد در کانادا مرکز Vaccinology (CCfV) در دانشگاه دالهوزی در هالیفاکس.

“تحقیق و توسعه زمان می برد و باید درست انجام شود. اما این تشویق اخبار” ترودو گفت.

وی افزود: شورای ملی تحقیقات مشغول به کار خواهد شد با تولید کنندگان به طوری که اگر این واکسن آزمایش موفق واکسن می توان به تولید و توزیع “در اینجا در خانه.”

این CCfV تیم از حدود 45 نفر در حال کار با یک پتانسیل واکسن از شرکت چینی CanSino بیولوژیک.

بهداشت و درمان کانادا گفت: در یک ایمیل شنبه که تصمیم خود را پس از یک بررسی دقیق از برنامه آزمایشی است که “ملاقات الزامات لازم برای ایمنی و کیفیت است.”

محققان می گویند حدود 600 شرکت کنندگان مورد نیاز خواهد بود

اسکات Halperin, مدیر CCfV و یک استاد اطفال و میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه Dalhousie گفت: آنها در حال ساخت در آزمایش هایی که در حال حاضر آغاز شده در چین.

واکسن سویه به نام Ad5-nCoV با استفاده از یکی دیگر از ویروس است که اصلاح شده است بنابراین آن نمی تواند باعث عفونت در انسان, او گفت:. این بیان یکی از COVID-19 آنتی ژن در سطح آن به نام “سنبله پروتئین است.”

اگر شرکت کنندگان در توسعه آنتی بادی برای مبارزه با این آنتی ژن”یکی امیدوار است که یکی می تواند به محافظت در برابر COVID-19,” Halperin گفت.

یک بار تیم خود را تصویب می شود از یک اخلاق هیئت مدیره Halperin امیدوار است دادگاه می تواند آغاز خواهد شد طی دو هفته آینده.

دکتر اسکات Halperin, مدیر کانادا مرکز Vaccinology و استاد پزشکان اطفال و میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه Dalhousie امید محاکمات آغاز خواهد شد در دو هفته آینده. (CBC)

در فاز 1 Halperin گفت: وجود خواهد داشت کمتر از 100 نفر از شرکت کنندگان در سنین مختلف درگیر است. در مراحل اولیه آنها آغاز خواهد شد با “بسیار افراد سالم” در حدود 18 تا 55 سال است. یک بار تیم خود را می بیند برخی از “اوایل ایمنی داده ها” از کسانی که محاکمه او گفت: آنها را در کسانی که 65 سال سن و مسن تر.

سپس در فاز 2 Halperin گفت: آنها اضافه خواهد شد 500 اضافی شرکت کنندگان که ممکن است در هر نقطه از 18 تا 85 سال است.

تیم خود را به شرح زیر شرکت کنندگان به مدت شش ماه پس از آنها واکسینه, Halperin گفت: بنابراین کل مطالعه اجرا می شود در حدود شش تا هشت ماه. اما حتی پس از چند هفته از هر مرحله آنها به احتمال زیاد خواهد بود قادر به یادگیری به اندازه کافی به حرکت بر روی مرحله بعدی.

فاز 1 آزمایش های “بسیار فشرده” از نظر نظارت بر Halperin گفت: از جمله غربالگری برای اطمینان از شرکت کنندگان سالم هستند.

هنگامی که کسی داده شده است که واکسن های CCfV تیم آزمایش خون خود دارای معاینات فیزیکی و به نظر می رسد در دیگر علائم و نشانه ها از جمله پاسخ ایمنی است. مردم نیز باید خاطرات خود را از هر گونه علائم.

شرکت کنندگان خواهد شد در یک بار در اولین هفته پس از آن کمتر به عنوان هفته رفتن برای یک مجموع از نه به 13 بار در طول شش ماه.

مدیر امیدوار فاز 3 می تواند در این پاییز

Halperin گفت: آنها ممکن است قادر به حرکت به فاز 3 مطالعات به عنوان به زودی به عنوان آنها باید اطلاعات خوبی از فاز 2 که می تواند به عنوان اوایل به عنوان “اواخر تابستان و اوایل پاییز است.”

مرحله سوم طراحی شده است برای دیدن “اگر این واکسن آثار” Halperin گفت. به نظر می رسد در مورد اینکه آیا شرکت کنندگان دریافت کرده اند که این واکسن در حفاظت از گرفتن COVID-19 اگر در معرض ویروس.

Halperin گفت: تنها بخشی از مطالعه خود را هالیفاکس تیم در حال انجام به تنهایی می تواند فاز 1.

هنگامی که آنها حرکت می کند به فاز 2 به احتمال زیاد در چند ماه آنها خواهد پیوست چندین مراکز در سراسر کشور از طریق کانادا ایمن سازی شبکه تحقیقاتی (CIRN).

این شبکه در اصل مجموعه ای از اطراف 2009 H1N1 همه گیر توسط دولت فدرال به یک ملی قابلیت “به سرعت” شروع فاز 1 مطالعات در موارد شدید مثل این Halperin گفت.

“آن رضایت بخش است که زیرساخت وجود دارد منظور ما قادر به پاسخ,” او گفت:.

یک ‘انتشار اضطراری’ می تواند قبل از مطالعه به پایان می رسد

او همچنین اشاره کرد که این واکسن نه تنها یک خواهد شد که رفتن به آزمایش های بالینی در کانادا. Halperin گفت: به احتمال زیاد دیگران اعلام کرد ظرف چند هفته آینده.

هر بالقوه واکسن نمی تواند در دسترس عموم تا پس از فاز 3 کامل است Halperin گفت که “می تواند کاملا یک مدت طولانی است.”

اما بهداشت کانادا می تواند اجازه می دهد که واکسن مورد استفاده قرار گیرد قبل از آن در “انتشار اضطراری” و وجود دارد برخی از مذاکرات در حال انجام در حال حاضر در مورد چگونه است که می تواند انجام شود.

این مورد زمانی که واکسن ابولا در غرب آفریقا قبل از فاز 3 آزمایشات کامل Halperin گفت.

این CCfV تیم متشکل از پرستاران داده ها و مدیران پژوهشی دستیاران پرسنل آزمایشگاه و سه یا چهار نفر دیگر از محققان پزشک.

بیشتر داستان بالا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de