اقتصاد کانادا است و نه از جنگل در عین حال بانک مرکزی کانادا می گوید

بانک مرکزی کانادا می گوید نشانه هایی وجود دارد که در بازارهای مالی این کشور نشان می دهد که نگرانی در مورد توانایی شرکت ها برای آب و هوا COVID-19 بحران اقتصادی است.

بانک مرکزی صرف دو ماه گذشته ساخت یک سراسیمگی از سیاست تصمیم گیری به سهولت جریان اعتباری از جمله کاهش آن هدف نرخ بهره و گام گذاشتن در یک اقدام بی سابقه باند-خرید برنامه.

این گزارش نشان می دهد این اقدامات کمک کرده اند سهولت نقدینگی گونه ها و دسترسی آسان به اعتباری کوتاه مدت برای شرکت ها و خانواده ها.

اما آن هشدار داده است این صبح که پول در جریان مشکل برای کسب و کار از دیدن تیز درآمد کاهش طول بحران به زودی می تواند توسعه را به پرداخت بدهی موضوع است.

به صورت پیش فرض در می آیند

بانک مرکزی کانادا بررسی سیستم مالی این کشور می گوید: قیمت ها در بازار اشاره به نگرانی که به صورت پیش فرض به احتمال زیاد به افزایش است.

این گزارش همچنین نگرانی که خانواده سطح بدهی به احتمال زیاد به افزایش و تبدیل شدن به حاد برای خانواده هایی که درآمد نمی به طور کامل بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

بانک مرکزی کانادا رهبری از جمله معاون فرماندار کارولین ویلکینز را به گفتن بیشتر در مورد این بانک در اقتصاد در یک کنفرانس مطبوعاتی که به صورت زنده در این دیدار که در بالا شروع و در ساعت 10:30 a. m. ET پنج شنبه صبح

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de