آخرین:

مدارس در انتاریو نخواهد بود بازگشایی این سال تحصیلی به دلیل تهدید مداوم از COVID-19 گیر برتر داگ فورد اعلام کرد.

“ایمنی کودکان ما این است که اولویت من,” فورد گفت. “ما نمی توانیم باز مدارس در این زمان. من فقط نمی خواهید آن را به خطر است.”

دانش آموزان در انتاریو بوده است در خارج از کلاس از اواسط ماه مارس به عنوان استان سعی در کنترل این بیماری همه گیر. این استان راه اندازی آموزش آنلاین پورتال چند هفته بعد و معلمان شده اند در تلاش برای ادامه درس به روش های مختلف.

برتر را اعلام می آید به عنوان انتاریو و بسیاری از دیگر نقاط کانادا شروع بازگشایی رغم این کشور کشته و بیش از 6000.

یک فرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده گذشته یک فروشگاه به عنوان یک کارمند قرار می دهد تا نشانه ای در انتاریو مرحله به مرحله بازگشایی در روز سه شنبه در تورنتو است. (کارلوس Osorio/فردا نیوز)

انتاریو روز سه شنبه است که اجازه می دهد فروشگاه های خرده فروشی با خیابان-جنوبی ورودی به بازگشایی شده است. مقامات ولایتی انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در مورد بقیه سال تحصیلی را در بعد از ظهر.

این استان همچنین اعلام کرد که آن را راه اندازی یک کمیسیون مستقل را به این استان را در دراز مدت مراقبت از سیستم در پاییز. تسهیلات مراقبت دراز مدت شده اند این سایت از چندین ویرانگر و مرگبار شیوع بیماری در انتاریو و چند استان دیگر از جمله استان کبک و بریتیش کلمبیا, آلبرتا و نوا اسکوشیا.

در B. C. صاحبان رستوران ها مجاز به باز کردن اتاق ناهارخوری شروع سهشنبه, اما مشتریان و کارگران برای یک تجربه متفاوت با رستوران ها کاهش ظرفیت و زیر پا تا دستورالعمل های بهداشتی.

این پروتکل های شامل در حال حرکت به یکبار مصرف و یا هیئت مدیره منوها محدود کردن تعداد زیادی از مردم در یک جدول و نگهداری فضای بین مشتریان در جدول متفاوت است.

یک آرایشگر با این نسخهها کار بر روی یک مشتری در یک تازگی بازگشایی فروشگاه در برنابی B. C., در روز سه شنبه. (بن Nelms/CBC)

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: او را درک اضطراب وجود دارد خواهد بود به عنوان B. C. حرکت به مرحله بعدی آن از بازگشایی که در آن طیف وسیعی از کسب و کار باز کردن درهای خود را به صورت بالقوه اولین بار در چند ماه.

“من می گویند آن را آهسته” او گفت:. مردم هنوز در حال یادگیری در مورد راه های امن تر از داشتن تعاملات اجتماعی و “انجام چیزهایی که ما تا به حال هرگز قبل از.”

در ساسکاچوان, فروشگاه, مدل مو و درمانگران ماساژ مجاز به باز کردن درهای خود را نیز با محدودیت های در مورد چگونه بسیاری از مردم می تواند در یک فضا و دستورالعمل های اطراف بهداشت. مدل مو عامل در ساسکاچوان به عنوان مثال نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت چهره سپر و یک صحن است.

همانطور که از 6 p. m. و در روز سه شنبه, کانادا به حال 79,112 تایید و presumptive موارد COVID-19 با 40,063 موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News شمارش از coronavirus مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 6,011.

صحبت های خارج از خانه خود در Rideau کلبه صبح روز سه شنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت: کانادا و ایالات متحده توافق کرده اند که برای تمدید قرارداد خود را برای حفظ این مرز بسته های غیر ضروری سفر تا 21 ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

محدودیت اعلام شد در 18 مارس و تمدید شد در ماه آوریل است. ترودو گفت: کانادا استانی رهبران به وضوح می خواستم برای ادامه این اقدامات است.

سازمان دیده بان | کانادا-آمریکا مرز بسته باقی خواهد ماند برای 30 روز می گوید: Trudeau:

نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است که کانادا-مرز ایالات متحده باقی خواهد ماند و بسته به غیر ضروری در سفر — در بخشی به دلیل این استان ابراز “تمایل روشن” به نگه داشتن آن بسته به علت خطر COVID-19 موارد در حال حرکت شمال. 2:17

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: حتی با رشد کند از این بیماری همه گیر در کانادا است “نه از جنگل — هیچ کشور است.”

همانطور که از شنبه شب وجود دارد بیش از 4.8 میلیون موارد گزارش شده از coronavirus در سراسر جهان با بیش از 1.5 میلیون نفر از کسانی که در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ابزار ردیابی. مرگ و میر ذکر شده توسط بالتیمور مستقر در دانشگاه بود و در بیش از 321,000 در سراسر جهان با بیش از 91,000 از کسانی که در ایالات متحده

رمان coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. این آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید خطر در ارتباط با کروناویروس متفاوت بین جوامع “اما با توجه به افزایش تعداد موارد در کانادا, خطر ابتلا به کانادایی بالا در نظر گرفته است.”

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا اعلام کرد هزینه-به اشتراک گذاری برنامه با دولت فدرال است که ارائه یک بیماری همه گیر افزایش پرداخت به این استان را کارگران خط مقدم در سیستم مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی و اصلاحات است.

“بیش از 250000 نفر واجد شرایط کارگران خط مقدم را دریافت خواهد کرد به طور موقت همه گیر پرداخت یک مبلغ یکجا پرداخت حدود 4 دلار در هر ساعت برای 16 هفته دوره شروع در 15 مارس سال 2020” B. C. وزارت مالیه گفت: در انتشار اخبار. “کارگران واجد شرایط دریافت پرداخت به طور مستقیم از طریق کارفرمای خود و نه نیاز به اعمال است.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

Aestheticians جدا شده از مشتریان با اکریلیک ایمنی پانل در یک سالن ناخن در برنابی B. C., در روز سه شنبه. (بن Nelms/CBC)

آلبرتا ارائه خواهد شد $14.2 میلیون در ماه در بودجه اضافی برای اپراتورها از ادامه مراقبت در مراکز و خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی به پرداخت برای کارکنان بیشتر و اضافی برای تمیز کردن در طول همه گیر استان, وزیر بهداشت روز سه شنبه گفت.

اپراتورهای مورد نیاز خواهد بود به گزارش چگونه آنها را به صرف پول در این استان گفت: در انتشار اخبار و امکانات نیاز به بازگشت پول صرف نیست در COVID-مرتبط با اهداف. اضافی بودجه ادامه خواهد داد تا سفارشات از آلبرتا افسر ارشد پزشکی از سلامت برداشته و توزیع خواهد شد در هماهنگی با Alberta خدمات بهداشتی و آلبرتا سالمندان و مسکن. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

ساسکاچوان است که اجازه می دهد سفر به داخل و خارج از شمال ساسکاچوان دولت های منطقه به غیر از شمال غربی. ساکنان غرب می تواند ترک به خرید کالاهای ضروری و برای اهداف پزشکی است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان به عنوان کسب و کار بیشتر مجاز به بازگشایی شده است.

مانیتوبا می خواهد در مورد 6,250 کارمندان دولت به مدت پنج روز از مرخصی بدون حقوق برای کاهش هزینه ها در طول بیماری همه گیر. در نامه ای صبح روز سه شنبه به کارکنان دولت خواسته است که آنها را پنج روز برای جلوگیری موقت اخراج.

پیشنهاد همراه با جزئیات بیشتر در مورد که کارکنان آن را تحت تاثیر قرار خواهد شد مورد بحث در چانه زنی جدول و جلسات ستاد گفت: نامه ای از طرف مایکل ریچاردز, معاون وزیر از کابینه و شارلین Paquin خدمات کشوری کمیسر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

برخی از انتاریو کسب و کار اجازه خواهد داشت برای باز کردن درهای خود را روز شنبه پس از بسته بودن به مدت دو ماه در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus. این استان با دادن چراغ سبز به خرده فروشان برخی از مراکز ورزش, خودرو, نمایندگی و کسب و کارهای دیگر را از سر گرفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو که در آن مقامات بهداشتی گزارش 427 موارد جدید در روز سه شنبه.

یک خرده فروشی کارگر دیده می شود در تورنتو انتاریو به عنوان وارد یک مرحله به مرحله بازگشایی در روز سه شنبه. (اوان Mitsui/CBC)

کبک بهداشت عمومی مدیر Horacio اررودا گفت: فروشگاه های خرده فروشی و daycares در بیشتر مونترال منطقه را بازگشایی در ماه ژوئن. اما اررودا گفت: اگر وضعیت بدتر در چند هفته آینده این استان را از بخش های خاصی دوباره. “ما در حال بازگشایی, اما ما نمی slacking در اجتماعی, فاصله,” اررودا گفت.

استان گزارش 570 جدید COVID-19 موارد سهشنبه به کمترین تعداد از آوریل 11, اما برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, گفت: آن را برای استان به اجازه دهید آن گارد پایین. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

مردم خط در یک تلفن همراه COVID-19 تست درمانگاه در مونترال روز سه شنبه. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

نیوبرانزویک گزارش هیچ مورد جدید در روز سه شنبه به مناسبت روز 13 مستقیم با هیچ مورد جدید. این استان هیچ فعال موارد مقامات بهداشتی می گویند. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا گزارش یک مورد جدید و یک مرگ در دوشنبه آوردن کل استانی به 1,044 موارد با 956 از کسانی که در نظر گرفته شده است. استان گزارش شده 56 مرگ و میر با اکثریت کسانی که در هالیفاکس در دراز مدت مراقبت در منزل از جمله مرگ اعلام کرد در روز سه شنبه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا.

در جزیره پرنس ادوارد است که هیچ فعال COVID-19 موارد افرادی که این ویروس در حال خواسته به اهدای پلاسما به صورت یک کارآزمایی بالینی است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور نداشت جدید کروناویروس موارد در دوشنبه مارک 12 روز در یک ردیف بدون هر گونه موارد جدید در این استان است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

Northwest Territories برتر کارولین کوکران گفت: بزرگترین نگرانی در حال حاضر که خاک شروع به باز کردن این است که مردم را گسترش اجتماعی خود حباب بیش از حد به طور گسترده ای در ساخت هر گونه تماس با پتانسیل ردیابی بسیار دشوار و یا غیر ممکن است. N. W. T. کاسته برخی از محدودیت های بیش از آخر هفته از جمله اجازه می دهد برای اجتماعات کوچک “حلقه دوستان” و برای برخی از کسب و کار برای بازگشایی شده است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net