کانادا پرده محرک هشدار سفر به توقف coronavirus

JUSTIN TRUDEAU. In this file photo taken on January 17, 2020 Canadian Prime Minister Justin Trudeau speaks at a news conference in Ottawa, Canada. Photo by Dave Chan/AFP

جاستین ترودو. در این فایل عکس گرفته شده در ژانویه 17 سال 2020 نخست وزیر کانادا جاستین ترودو صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در اتاوا کانادا است. عکس دیو چان/AFP

اتاوا, کانادا – نخست وزیر جاستین ترودو دولت در جمعه 13 مارس اعلام کرد کشت از اقدامات برای مبارزه با این رمان coronavirus و تاثیر آن از جمله توصیه های برابر بین المللی سفر و می تواند 10 میلیارد دلاری بسته محرک.

آن آغاز شده و با یک درخواست به کانادایی ها به کاهش در تمام اما ضروری سفر خارجی یک روز پس از نخست وزیر و همسر سوفی آزمایش مثبت برای COVID-19.

“ما توصیه که کانادایی جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از کشور” ترودو که خانواده خود جدا برای 14 روز یک کنفرانس خبری گفت در خارج از اتاوا اقامت.

کانادا کاهش تعداد فرودگاه های که مسئولیت رسیدگی به پروازهای بین المللی و بردن نمایش فیلم مسافران برای علائم این بیماری است.

تمام کشتی در آب های کانادا خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل 1 جولای موثر بر 140 کشتی از 10 کشور که در سال گذشته آورده حدود دو میلیون مسافر به سواحل کانادا.

رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam گفت: 157 مورد از این ویروس تایید شده است در کانادا با بیش از 15000 نفر را مورد آزمایش قرار.

“این بی سابقه است وضعیت” معاون نخست وزیر Chrystia Freeland به خبرنگاران گفت: پس از جلسه هیئت دولت اضطراری در این بیماری همه گیر. ترودو به ریاست این مذاکرات از طریق ویدئو کنفرانس.

“کانادا در یک انتقادی پنجره فرصت برای محدود کردن گسترش و شامل به بهترین که ما می توانیم از گسترش ویروس” وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت که مقامات در حال برنامه ریزی برای “بدترین سناریو مورد.”

‘پل در سراسر مشکلات’

تام خواست “در حال حاضر زمان برای سازمان به لغو, به تعویق انداختن یا تغییر رویدادهای که در آن بسیاری از مردم جمع آوری شده است. این شامل کنسرت, همایش بزرگ اجتماعی و یا مذهبی تجمعات… برای کمک به جلوگیری از انتقال ویروس است.”

وزیر دارایی لایحه Morneau اعلام کرد که می تواند 10 میلیارد دلار (US$7.5 میلیارد دلار) اعتبار بسته برای کمک به کسب و کار و تلاش با توجه به همه گیر.

این است که در علاوه بر این می توانید از$1 میلیارد دلار در بودجه رونمایی در اوایل این هفته برای تحقیقات واکسن و سلامت اقدامات است.

و Morneau گفت: اتاوا خواهد رول در هفته آینده یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی برای کمک به “ایجاد ثبات در اقتصاد ما برای حمایت از کسب و کار و برای محافظت از کانادایی ها در طول این زمان دشوار است.”

“این فوق العاده بار” Morneau گفت. “و این بدان معناست که ما در حال آماده به اقدامات فوق العاده ای.”

پارلمان به حالت تعلیق در آمد و تا اواخر آوریل, اما نه قبل از اینکه با عجله تصویب یک قاره ایران به جای سال 1994 توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی.

هر دو بالا و پایین خانه های برش های کوتاه بحث را به حرکت به یک رای در کانادا-ایالات متحده-مکزیک توافق شناخته شده در ایالات متحده به عنوان USMCA – که به اتفاق آرا تایید شده است.

بانک مرکزی کانادا فرماندار Stephen Poloz در ضمن کاهش داد بانک مرکزی کلید نرخ وام 50 واحد درصد به 0.75 درصد است.

این پولی شل شدن آمد و پس از کاهش نرخ فقط در هفته گذشته زمانی که بانک هشدار داده است که گسترش ویروس به نمایندگی “مواد منفی شوک” به کانادا و اقتصاد جهانی.

“وجود دارد اقدامات قابل توجهی اتفاق می افتد امروز و در هفته آینده که من فکر می کنم مردم باید به عنوان یک هماهنگ و بسیار قدرتمند بسته… به آب و هوا طوفان” Poloz گفت.

“این اقدامات به منظور حفاظت از (کسب و کار و مصرف کننده) اعتماد به نفس و به ما یک پل در سراسر مشکل است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de