پست کانادا از دست داد $153 میلیون دلار قبل از مالیات در سال گذشته به عنوان شدید e-commerce رقابت کند رشد آن بسته کسب و کار و مداوم تغییر جهت ارتباط آنلاین درخواست پست الکترونیکی عملیات کاهش می یابد.

تاج شرکت که تحویل بیش از 7.7 میلیارد قطعه از پست الکترونیکی و بسته سال گذشته گفت: بسته نیاز به منابع مختلف از تحویل نامه که وزن در آن سود به عنوان تکنولوژی غول مانند آمازون گسترش رسیدن به خود را.

“بسته پردازش و تحویل نیاز به اطلاعات بیشتر در فن آوری, فضا در ساختمان ها و وسایل نقلیه و زمان تعامل با مشتریان و آن را به طور قابل توجهی گرانتر از مرتب سازی و ارائه نامه” پست کانادا در آزادی گفت: پس از بازارها بسته شد چهارشنبه.

در حالی که تعدادی از آدرس های دریافت ایمیل های روزانه و خدمات بسته صعود توسط 168,000 در سال 2019 ساکنان و کسب و کار به طور فزاینده چت, تبلیغ و انجام کسب و کار دیجیتالی کانادا پست گفت.

نیروبخش برای همه گیر تاثیر

تاثیر بیماری همه گیر در کانادا ارسال شد هنوز آشکار در شماره پنجشنبه منتشر شد اما تاج شرکت گفت: این پتانسیل را دارد که به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را در سال 2020 “و احتمالا رفتن به جلو است.”

شرکت های باربری در قلمرو ناشناخته به عنوان بحران upends تحویل الگوهای با افزایش تقاضای مصرف کننده کاهش افت در شرکت سفارشات در میان مرز تعطیلی و سفر کنترل.

مسکونی تحویل رفته اند تا در یک “مساوی اگر نه سرعت بیشتر” از رها کردن در کسب و کار به کسب و کار بسته به خانه محدود کانادایی اقلام سفارش آنلاین Purolator, Inc. مدیر اجرایی جان فرگوسن گفت: کانادا مطبوعات در اواخر ماه مارس است.

پست کانادا گروه از شرکت ها که دارای اکثریت قریب به اتفاق از سود Purolator گزارش داد که دست از 23 میلیون دلار قبل از مالیات برای سال 2019 در مقایسه با از دست دادن $118 میلیون سال 2018 است. از دست دادن خالص $بود 14 میلیون در مقایسه با از دست دادن خالص از 93 میلیون دلار در سال 2018 است.

Purolator خود تبدیل شده قبل از مالیات مالیات سود 152 میلیون دلار یک حدود پنج درصد کاهش از $161 میلیون از جوهر سیاه و سفید در سال 2018 است.

پست کانادا گفت: آن بسته درآمد صعود توسط $232 میلیون سال گذشته با شکوه $2.73 میلیارد دلار به بیش از درآمد حاصل از نامه ها لوایح و اظهارات برای اولین بار.

درآمد حاصل از آن “معامله پست” گاهی شناخته شده به عنوان پست الکترونیکی حلزون کاهش یافته است $69 میلیون یا 2.5 درصد در سال بیش از سال به $2.71 میلیارد دلار با حجم سقوط بیشتر 192 میلیون قطعه یا 6.4 درصد به 2.8 میلیارد دلار رسید.

خدمات پستی مستقیم بازاریابی درآمد کاهش 32 میلیون دلار یا سه درصد به تولید حدود 1.1 میلیارد دلار با حجم انداختن 75 میلیون قطعه یا 1.6 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de