کانادا به آرامی بازگشایی و تحقیقات جدید نشان می دهد که در آن شما بیشتر در معرض خطر COVID-19

این گزیده ای از نظر دوم یک هفته خلاصه ای از هر جا گزیننده و under-the-رادار سلامت و پزشکی, اخبار علمی ایمیل به مشترکان هر شنبه صبح. اگر شما مشترک نیست و در عین حال شما می توانید انجام دهید که با کلیک در اینجا.


زمانی که 61 نفر از اعضای یک گروه کر جمع آوری شده برای تمرین در مانت ورنون بشویید. در مارس 10 — از جمله یکی با COVID-19 علائم این گروه تا به حال هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه بد این وضعیت می تواند دریافت کنید.

دو و نیم ساعت تمرین شد سناریوی ایده آل برای این ویروس به گسترش: اعضای گروه کر نشسته به یکدیگر نزدیک خواند با هم مشترک تنقلات و انباشته صندلی هنگامی که آن را بیش از.

دو هفته بعد 53 61 اعضای گروه کر در حضور بود یا تایید و یا احتمالی موارد COVID-19. سه نفر از این افراد در بیمارستان بستری شدند. دو درگذشت.

بود آن آواز تماس نزدیک لمس کردن سطوح و یا به اشتراک گذاری از مواد غذایی است که باعث شیوع? محققان مطمئن نیستند که عوامل اهمیت ترین.

اما یک چیز مشترک است که بین شیوع و دیگران مورد مطالعه تا کنون: گذراندن یک دوره طولانی از زمان در داخل خانه هم به نظر می رسد برای کمک به سوخت و گسترش COVID-19.

تماشا کنید: آیا شما امن تر از COVID-19 در داخل خانه یا خارج از منزل?

اندرو چنگ می پرسد یک بیماری عفونی پزشک که آیا آن را امن تر می شود در داخل خانه یا خارج از منزل در طول coronavirus بیماری همه گیر. 1:02

“وجود دارد بیشتر و بیشتر شواهد آن است که قادر به پخش از طریق هوا” گفت: Linsey Marr, یک متخصص در انتقال ویروس توسط آئروسل در ویرجینیا.

“The big شیوع همیشه شامل مکان های شلوغ و گاهی ضعیف تهویه, بار دیگر ما نمی دانیم.”

به عنوان استانهای سراسر کانادا به آرامی بازگشایی کارشناسان می گویند در حال ظهور تحقیقات ارائه درس در مورد چگونه به انجام این کار با خیال راحت — و این نشان می دهد تنگ, فضاهای محصور برخواهد داشت ممکن است بزرگترین خطر است.

جایی که شیوع بیماری اتفاق می افتد ؟

گروه کر عمل است موضوع تحقیقات جدید از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نشان می دهد که چگونه نزدیک یک جمع می تواند عواقب ویرانگر.

شیوع بیماری شناخته شده است که آنچه به نام “superspreader رویداد” که در آن بسیار عفونی فرد می تواند به گسترش این بیماری برای بسیاری از مردم دیگر.

دو دیگر گزارش های اخیر از CDC همچنین دریافتند که این ویروس می تواند به راحتی در محیط سرپوشیده با پایین تهویه بیش از یک دوره طولانی از زمان.

یک نگاه شیوع در یک مرکز تماس در کره جنوبی. این گزارش در بر داشت 94 97 تایید COVID-19 نفر در یک ساختمان اداری شد همه افرادی که مشغول به کار در همان طبقه.

یکی دیگر از مقاله توسط محققان در چین مورد مطالعه یک رستوران در گوانگژو در بر داشت و یک فرد آلوده بدون علائم ظاهرا قادر به گسترش این ویروس به نه دیگران.

جهت تهویه هوا و سیستم باد ممکن است کمک به حمل و نقل ذرات ویروس به دیگر شام, که در غیر این صورت تا به حال هیچ تماسی با یکدیگر — در حالی که گزارش آن در جای دیگر در این رستوران که نیست نزدیک به جریان هوا نمی شوند.

“تهویه به نظر می رسد نقش و آنچه که بدان معنی است که انتقال اتفاق می افتد از طریق قطرات در هوا است که مردم در حال استنشاق و یا به نحوی چیدن” گفت: Marr.

“واقعیت این است که تهویه به نظر می رسد ماده به شدت نشان می دهد که وجود دارد این است که انتقال اتفاق می افتد را از طریق هوا.”

سازمان بهداشت جهانی می گوید: airborne انتقال ویروس “ممکن است در شرایط خاص” مانند لولهگذاری از یک بیمار در یک بیمارستان اما می گوید وجود ندارد و شواهد قطعی گسترش آن می تواند از فرد به فرد از طریق هوا.

دوستان در تصویر در یک پارک عمومی در نزدیکی دیوار یا سد دریایی در Vancouver, B. C., on May 6. در حال ظهور تحقیقات نشان می دهد به سادگی صحبت کردن با صدای بلند می تواند به تولید قطرات با پتانسیل برای حمل ویروس. (بن Nelms/CBC)

در عین حال حتی عمل ساده صحبت کردن می تواند صدها نفر از قطرات کوچک است که پتانسیل حمل ویروس ها و باقی می ماند می تواند در هوا از هشت تا 14 دقیقه یک مطالعه جدید در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم (PNAS) یافت می شود.

این تیم تحقیقاتی را مطالعه نکرده اند سخنرانی قطرات از افرادی که تا به حال COVID-19 به طور خاص, اما آنها نتیجه گیری کرد که حتی فقط یک دقیقه با صدای بلند صحبت کردن می تواند به تولید بیش از 1000 قطرات با پتانسیل برای حمل ویروس.

“حفاظت از خود را از یک قطره منتقله از راه عفونت بسیار پیچیده در بهترین زمان گفت:” دکتر اندرو موریس استاد علوم پزشکی در دانشگاه تورنتو است که به مطالعه بیماری های عفونی.

“یکی از آن چیزهایی است که بسیار سازگار است که داشتن مردم در محله های نزدیک — به خصوص شکستن نان پس به صحبت می کنند — افزایش احتمال انتقال است.”

درس های بزرگ برای کانادا در مورد بازگشایی

در برابر پس زمینه از این بدن در حال رشد از تحقیقات مقامات در سراسر کانادا در حال راه اندازی آهسته و مرحله به مرحله reopenings که شامل بسیاری از داخل تنظیمات.

شروع مارس 19 در انتاریو فروشگاه های خرده فروشی — اما تنها در خارج از مراکز خرید با خیابان ورودی — می توانید شروع به بازگشایی فیزیکی فاصله اقدامات در محل.

در کبک بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی است و دو ردیف: مناطق خارج از مونترال در حال بازگشایی است اما دولت استانی است در حال حاضر دو بار تاخیر تسهیلات در داخل و اطراف شهرستان خود را — به کانون استان COVID-19 موارد است.

و در بریتیش کلمبیا, رستوران, سالن مو, خرده فروشی, فروشگاه, موزه ها و کتابخانه ها تمام میله میله برای بازگشایی به زودی هر چند ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر در محل باقی می ماند و کاباره ها و کافه ها انتظار می رود به توقیف باقی می ماند دیگر.

صرف نظر از زمانی که این نوع از کسب و کار به طور رسمی بازگشایی در سراسر کانادا تحقیقاتی روند می تواند به ما کمک حرکت است که فعالیت های خود قرار داده کانادایی ها بیشتر در معرض خطر گفت: Jason Kindrachuk استادیار ویروسی پاتوژنز در دانشگاه مانیتوبا.

بچه ها به لحاظ اجتماعی فاصله در یک مدرسه برای کودکان ضروری کارگران خدمات در وست ونکوور. کارشناسان می گویند داخل تنظیمات با تهویه ضعیف هستند یک نگرانی رو به رشد برای گسترش این بیماری است. (بن Nelms)

“آن را به اطلاع ما تصمیم گیری زمانی که ما شروع به فکر کردن در مورد چیزهایی مانند کاهش [فیزیکی] فاصله اقدامات,” او گفت:, و اضافه کرد که به معنی هر چیزی از تعامل در فروشگاه و یا ناهار خوری در یک رستوران.

“ما در حال حاضر باید به فکر می کنم در مورد استراتژی های جدید برای استخدام قادر به کاهش این نوع حوادث است.”

‘حرکت می کند به عنوان بسیاری از فعالیت های خارج از منزل به عنوان امکان پذیر است’

Kindrachuk گفت: نمونه هایی مانند موانع شیشه ای برای صندوق داران می تواند تبدیل به بخشی از “طبیعی” جامعه پس از همه گیر به پایان می رسد و بیشتر مردم فکر می کنم در مورد چگونه به راحتی گسترش بیماری های عفونی در یک روز به صورت روز.

“من فکر می کنم ما می شود بازنگری در بسیاری از جنبه های زندگی ما که در آن مردم در محله های نزدیک” موریس گفت.

“من فکر نمی کنم هر کسی می تواند در حال حاضر تصور کنید که در یک سیستم مترو است که کاملا مربا بسته بندی شده و احساس راحتی در حال حاضر.”

انسان منتظر در مترو پلت فرم در ونکوور در آوریل 22. کارشناسان می گویند تنگ تنظیمات مانند حمل و نقل دیگر به طور بالقوه خطرناک محیط زیست است. (بن Nelms/CBC)

موریس گفت: این نوع تنظیمات اجتماعی که در آن مردم جمع یکهو مانند مدارس و مراکز استادیوم و حمل و نقل — خواهد بود یک نگرانی مداوم برای گسترش این بیماری است.

“در حال حاضر تنها راهی است که ما قادر خواهید بود با خیال راحت به مدیریت این حرکت رو به جلو است ما را به یک سطح بسیار پایین و داشتن مداوم نظارت و پذیرش است که — در بار — مردم در حال رفتن به آلوده کردن دیگران,” او گفت:.

“اما اگر ما باید خیلی خوب نظارت و ردیابی تماس ما قادر خواهد بود برای محدود کردن میزان گسترش یک بار آن را پرورش می دهد سر خود را.”

ساده ترین راه برای کاهش انتقال با توجه به Marr است به پیکربندی مجدد شیوه زندگی ما برای جلوگیری از شلوغ داخلی اماکن به خصوص کسانی که با تهویه ضعیف.

در حالی که صحبت کردن در مورد گردهمایی این هفته, B. C. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری قرار داده و آن را این راه: “در خارج از همیشه بهتر از داخل است.”

سازمان دیده بان دکتر بانی هنری توضیح دهید که چگونه با خیال راحت به میزبان کباب:

دکتر بانی هنری سهام توصیه های در مورد چگونه به ایجاد فاصله فیزیکی در حالی که میزبانی کباب تابستان امسال است. 1:24

این یک حرکت است که باید ثابت کند تا راحت تر در ماه های تابستان هنگامی که در رستوران ها و کافه ها به عنوان مثال به طور بالقوه می تواند باز پاسیو صندلی.

“من فکر می کنم ما باید سعی کنید به حرکت می کند به عنوان بسیاری از فعالیت های خارج از منزل به عنوان امکان پذیر است” Marr گفت. “بدیهی است که اجتناب از انبوه جمعیت است یک ایده خوب و پرداخت توجه دقیق به تهویه در ساختمان در حال رفتن به تواند مفید باشد.”

یک پاسیو فضا دیده می شود در مرکز شهر ونکوور در روز سه شنبه. ارائه فضای بیشتر برای مردم باید اثبات ساده تر در ماه های تابستان هنگامی که رستوران ها و میله های به طور بالقوه می تواند باز پاسیو صندلی. (مگی مک فرسون/CBC)

اینصورت جامعه در راه است که می تواند به مردم باز هوا گزینه های برای از سرگیری تا حدودی زندگی عادی در حالی که کاهش خطر ابتلا به COVID-19.

“ما نمی تواند آن را متوقف کند” Marr گفت: “اما ما می تواند کاهش سرعت آن است.”


برای خواندن کل نظر دوم عضویت در خبرنامه هر شنبه صبح عضویت اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de