اگر شما جمع آوری کانادا سود فرزند شما متوجه یک افزایش موقت به موجودی بانکی خود را امروز — دولت ارسال پدر و مادر اضافی $300 برای هر کودک برای کمک به جبران همه گیر هزینه های مربوط.

و برخی از پدر و مادر که به طور معمول نمی واجد شرایط برای بهره مند شوند — چرا که آنها با کسب بیش از حد — نیز دریافت چک, اگر چه آنها می شود کوچکتر است.

دولت, رسمی, زبان, در, زمینه گفت: 3.7 میلیون خانواده که در حال حاضر جمع آوری CCB — بدون در نظر گرفتن چه مقدار از آنها به طور معمول دریافت — دریافت پرداخت یک بار در ماه مه. این 300 دلار است و بیش از آنچه آنها به طور معمول دریافت از اتاوا.

“مهم نیست که شما هستند و یا جایی که شما زندگی می کنند و ما اینجا هستیم تا به شما پشتیبانی” ترودو گفت: امروز در جلسه توجیهی روزانه. “این پول برای کمک به شما از طریق یک زمان دشوار است.”

50,000 پرداخت های اضافی

برخی از پدر و مادر که فقط بالاتر از استاندارد درآمد آستانه قطع دریافت خواهد کرد سرشکن مقدار این ماه به عنوان به خوبی. که طراحی شده توسط این مقام گفت.

برخی از 50,000 خانواده هایی که به طور معمول برای واجد شرایط نیست CCB خواهد دریافت, پرداخت, این مقام گفت.

مقدار شما دریافت خواهد شد بر اساس اطلاعات سال 2018 اظهارنامه مالیاتی شما, با همسر خود و یا شریک زندگی ثبت شده است که در سال.

قبلا دو فرزند خانواده در انتاریو با درآمد خالص از $215,000 در سال 2018 سال مالیاتی کردم در حالی که هیچ چیز مشابه به اندازه خانواده درآمد $212,000 شد واجد شرایط برای CCB چک. این خانواده ها بیش از آن خط درآمد را دریافت مبلغ ناچیز این ماه است.

این برنامه درآمد-تست شده تا ثروتمندترین کانادایی دریافت هیچ چیز از برنامه است.

پرداخت می تواند یک شات در بازو برای مبارزه اقتصاد کانادا — اضافی $2 میلیارد دلار در دست خانواده ها با کودکان و نوجوانان در این ماه. هزینه های مصرف کننده دارای چهار در هفته های اخیر به عنوان فیزیکی فاصله اقدامات را فلج بخش مانند گردشگری و رستوران و آجر و ملات خرده فروشی.

چند میلیارد دلار سود فرزند افزایش نیز اضافه خواهد شد به رشد کسری بودجه فدرال.

مجلس بودجه افسر ثابت 2020-21 کسری در حدود 250 میلیارد دلار. او همچنین هشدار داده است که بدهی های دولت فدرال بار می تواند ضربه $1 تریلیون دلار تا پایان سال به بالا از 700 میلیارد دلار قبل از همه گیر رسید.

نخست وزیر جاستین ترودو همچنین اعلام کرد جدید حداکثر پرداخت برای 2020-2021 سود سال است که شامل یک تقویت برای کمک به خانواده نگه دارید تا با هزینه زندگی در سال های آینده.

با شروع در ماه جولای سال 2020 حداکثر بهره مند خواهد شد $6,765 هر کودک زیر سن 6 و $5,708 هر کودک در سن 6 تا 17.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de