می توانید PH مقابله ؟ بیماری های روانی مورد مخفیگاه آنان را به خروش در طول همه گیر

مانیل فیلیپین – با فیلیپین آماده برای تحمل و قدرت بی سابقه ای دوره قرنطینه انزوا و عدم اطمینان کارشناسان در حال حاضر نیروبخش برای سراسری بهداشت روانی بیماری همه گیر.

به عنوان COVID-19 همچنان شایع اجرا در سراسر فیلیپینی جوامع آن را پیش بینی کرد که موارد اضطراب و افسردگی خواهد سنبله و روانی سیستم بهداشت و درمان ممکن است کاملا آماده نشده است.

در حالی که آن را هنوز هم در مراحل اولیه روانشناس کارولینای Uno-Reyco از MentalHealthPH نشان می دهد که داده ها را از قبل فجایع رنگ مورد چشم انداز.

“در طول زمان از گردباد یولاندا سازمان بهداشت جهانی تخمین زده می شود بیش از 800.000 نفر از رنج های مختلف سلامت روان در سال بعد از فاجعه است. این 80,000 فیلیپینی یا 1 به 10 بود شرایط نیاز بیشتر به دارو و حمایت,” او گفت:. (بخوانید: احساس کردن ؟ Psychometricians را آنلاین تست برای بررسی بودن در طول مستند)

“اگر ما در حال رفتن به ترجمه است که به در حال حاضر زمانی که آن را نه فقط یک منطقه را تحت تاثیر قرار, اما کل کشور…وضعیت است که به دور از ایده آل است. ما قطعا می توانید انتظار افزایش سلامت روحی و روانی شرایط, در طول و بعد از این همه گیر,” او اضافه شده است.

اطلاعات اپيدميولوژيک در سلامت روان در فیلیپین همچنان کمیاب اما که به مطالعه از سال 2005 نشان داد که از 10,075 شرکت کنندگان در نظرسنجی بیش از 14 درصد تا به حال تشخیص افسردگی است.

اما با وزارت بهداشت برآورد تنها 88 موارد بیماری های روانی گزارش شده برای هر 100,000 شهروندان میزان واقعی این مشکل باقی مانده است به طرز وحشیانه ای تیره است.

و با وجود این دولت پایان دادن به یک دهه منتظر قانون با امضای سلامت روان عمل به قانون در سال 2018 مزمن عدم سلامت روان کارگران همچنان به طاعون کشور و ترک می تواند هزاران نفر با هیچ وجه به دنبال درمان و یا کمک به.

دکتر آنجلو عیسی آریاس, یک روانپزشک مستقر در دومگوت سیتی و یک مدیر فیلیپین انجمن روانپزشکی می گوید: تعداد و توزیع, بهداشت روانی کارگران است که در مورد بسیاری از جنبه های وضعیت فعلی.

“اگر شما نگاهی به ترکیب روانپزشکان در فیلیپین وجود دارد تنها 600 برای جمعیت بیش از 100 میلیون نفر است. 400 نفر از کسانی که در مترو مانیل. بنابراین سلامت روان و مراقبت های روانی در حال حاضر یک چالش عظیم برای استانی مناطق و شهرهای دیگر و حتی قبل از همه گیر اجازه دهید به تنهایی در حال حاضر زمانی که خطر تسلیم شدن به بیماری های روانی بیشتر است,” او گفت:. (بخوانید: آنچه در آن مانند رفتن برای مشاوره در مرکز ملی بهداشت روان)

“این مستند خود را نیز ارائه منحصر به فرد بار است که فقط در ترکیبات کمبود و مشکل است. برای مثال در استان ما دولت بیمارستان روانپزشکی امکانات, اما, دکتر, از, Cebu. او دیگر نمی تواند سفر بین جزایر به درمان بیماران در فرد است. که از دست دادن بزرگ برای مردم فقیر که ممکن است این معنی است که به دنبال درمان از طریق منابع دیگر,” او اضافه شده است.

یک نگرانی مشترک Dr آریاس همچنین با ابراز تاسف از سرعت که در آن حکم از سلامت روانی عمل می کنند در حال نورد و نشان می دهد این کشور در حال حاضر ممکن است پرداخت قیمت آن تنبل رویکرد به سلامت روان.

“تا به حال بسیاری از دولت های محلی واحد در سراسر کشور در حال اشتباه در مورد نحوه اجرای مفاد نقشه برداری در قانون است. نیز وجود دارد فقط آنقدر نوار قرمز و همچنین به عنوان یک گیج کننده مجموعه ای از سازمان های دولتی موظف به اجرای خدمات بهداشت روانی که شامل وزارت بهداشت در کمیسیون حقوق بشر DSWD و….

“زمان هایی از این هستند که شهروندان ما نیاز به خدمات محلی بیشتر است. متاسفانه زیرساخت ها و خدمات نیست فقط هنوز وجود دارد. اما شاید ما می تواند پیدا کردن برخی از امید در این واقعیت است که مردم به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را در طول این دوره طوری که آنها هر یک از دیگر به تکیه بر روی این چشم انداز خوش بینانه.” او گفت:.

در تلاش برای پر کردن جای خالی – در کنار سازمان های غیر دولتی و گروه های دیگر ارائه مشاوره رایگان جلسات آنلاین – سلامت روان “راهنمایی و explainers” شده اند virally مشترک در سراسر رسانه های اجتماعی. مرکز ملی سلامت روان بحران خط تلفن نیز باز مانده است.

اما در حالی که این تلاش ارائه پشتیبانی ضروری برای بسیاری از Dr ملیسا Paulita Mariano یک روانپزشکی مشاور در شرق رامون مگسیسی یادبود مرکز پزشکی معتقد است ما نباید اجازه آن را کاغذ بیش از ترک ها در این کشور را با رویکرد روان بهداشت و درمان.

“مشاوره آنلاین و از طریق teleconferences منابع عالی. گروه ارائه این نوع خدمات را ارائه می کنند برای کمک به هزاران درد و رنج در طول این زمان از جمله ما frontliners که در معرض خطر فرسودگی شغلی و PTSD.

“اما این نوع از تنظیم کردن واقعا کار برای متوسط به طبقه پایین شهروندان که مسلما بیشترین تاثیر را در طول زمان بحران; فیزیکی سازه ها آنچه مورد نیاز است برای آنها که در آن شکاف است,” او گفت:.

“ما همچنین یک وضعیت در حال حاضر حتی قبل از همه گیر که در آن مرکز ملی بهداشت روان بود که تبدیل به یک بیمارستان عمومی. بنابراین این کشور را نقطه کانونی برای سلامت روان درمانی و تحقیقاتی است که به طور بالقوه در حال کوچک شده; که در واقع ما باید بیشتر متخصص و امکانات است.” او اضافه شده است.

ارزیابی چگونه دولت می تواند به اندازه کافی آدرس سلامت روان برای بحران جاری Dr آریاس می گوید واقعا وجود دارد هیچ راهی به طور کامل پر کردن شکاف ها و رفع سیستمیک کاستی اما بیشتر رویکرد منسجم باید به تصویب رسید به حداقل تلاش برای کاهش ذرات در ماه های آینده.

“بدیهی است که دولت تلاش کرده است برای رسیدگی به این کشور, سلامت جسمی, تقلا برای PPEs (Personal Protective Equipment) برای پر کردن بیمارستان کمبود و تشویق همگان را به ماندن در خانه. که بسیار مهم است. اما آنها همچنین نیاز به به درستی ادغام بهداشت روان به همه گیر بهداشت عمومی قصد دارد هر چه زودتر به جای بعد,” او گفت:.

“این می تواند حداقل شروع با بودجه های بیشتر و ساده اجرای قوی تر خدمات بهداشت روان در جوامع برای کمک به مردم در مقابله زمانی که همه چیز حل و فصل کردن.” او اضافه شده است.

Dr آریاس همچنان مطمئن است که او و دیگر پزشکان ادامه خواهد داد به انجام همه آنها می توانند برای درمان بیماران که آمده راه خود را. اما تا زمانی که دولت تغییرات دوره سلامت روانی میلیون ها نفر از فیلیپینی را قطع خواهد کرد کاملا در تعادل است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im