خواستار پناهندگی متقاضیان کار در COVID-19 مقابل خطوط مجاز به اقامت در کانادا

این COVID-19 همه گیر است درخشید نور را در این مهم نقش پناهجویان و دیگران را با مخاطره وضعیت بازی در کبک اقتصاد است.

آنها ساعات طولانی کار در گوشت-بسته بندی گیاهان و انبارها و یا رسیدگی به افراد مسن در دراز مدت مراقبت از خانه — کم-شغل پرداخت است که دشوار است برای پر کردن.

اما آنها ممکن است قادر به ماندن در کانادا زمانی که تبعید که نزدیک به زمین به توقف در طول COVID-19 بحران رزومه.

در حال رشد وجود دارد, تماس, اما, از, جامعه, سازمان, طرفداران و سیاستمداران مخالف در هر دو کبک و اتاوا برای آن را تغییر دهید.

“آنچه ما درک می کنیم بیشتر و بیشتر است که کسانی که شکست خورده متقاضیان در حال کار در خدمات ضروری ترین زمان گفت:” گیوم کلیشه-Rivard, رئیس جمهور کبک انجمن وکلای مهاجرت.

حدود 30000 متقاضیان پناهندگی که عبور به کانادا بین دسامبر 2017 و 2019 هنوز ادعای پناهندگی به شنیده می شود با توجه به آخرین آمار از مهاجرت و پناهندگان کانادا.

دیگران که ادعای رد شده اند باید کاربردی برای اقامت دائم در زمینه های بشردوستانه است.

این فرایند طول می کشد به طور متوسط از 30 ماه کلیشه-Rivard گفت.

در ضمن آنها مشغول به کار هستند.

در حالی که این استان می گوید: از آن هیچ سابقه ای از تعداد کل متقاضیان پناهندگی انجام کار در, برای مثال, مراقبت طولانی مدت, خانه, Marjorie وییوفرانش مدیر اجرایی Maison d ‘ هائیتی تخمین می زند که حدود 1200 از 5,000 هائیتی پناهجویان سازمان کمک کرده است تا پس از سال 2017 را تبدیل به پرستار.

کلیشه-Rivard گفت: دولت فدرال باید در تنظیم یک برنامه که سرعت روند درخواست برای اقامت دائم و به طور رسمی به حساب سهم متقاضیان ساخته شده اند به سرعت مسیر خود را برنامه.

انجام این کار را ارائه دهد “شناخت روشن از آنچه که مردم انجام شده است برای استان و کشور است.”

NDP می خواهد ‘ویژه برنامه’

فدرال NDP نیز در تماس با نخست وزیر جاستین ترودو برای ایجاد یک برنامه خاص اعطای اقامت دائم به کسانی که مشغول به کار در خط مقدم.

“آنها خطر زندگی خود را برای حمایت دیگران در مواجهه با این بیماری همه گیر” گفت: جنی کوان حزب مهاجرت منتقد و MP برای ونکوور شرق.

حزب اتحاد مطرح دادخواست از طرف مونترال جامعه که خواستار ترودو به “نشان می دهد رهبری با اجرای یک برنامه خاص برای ادامه عضویت این وضعیت پناهجویان کار به مبارزه COVID-19 و در نتیجه حمایت از سلامت و ایمنی از همه کانادایی ها به دلایل بشردوستانه.”

جنی کوان فدرال NDP مهاجرت منتقد خواستار نخست وزیر برای ایجاد یک برنامه خاص برای متقاضیان پناهندگی در حال حاضر در کشور است. (اشلی برک/CBC)

وزیر مهاجرت دولت فدرال ، مارکو Mendicino داده است هیچ نشانه ای دولت برنامه ای برای تغییر راه آن را پردازش برنامه های کاربردی و یا هر گونه استثنا.

اما او در بیانیه ای گفت که “همه واجد شرایط پناهندگی متقاضیان دریافت کامل و دادرسی عادلانه در ارزش های فردی خود را ادعا می کنند.”

“پناهندگی متقاضیان مجاز به کار یا تحصیل و دریافت مراقبت های بهداشتی تحت پوشش.”

ایتالیایی, توالت حزب رای پایین پیشنهاد

پیتر کنت فدرال محافظه کار مهاجرت منتقد پیشنهاد کرد که کبک که دارای صلاحیت بیش از مهاجرت می آید اقتصادی به متقاضیان “می تواند حرکت به پذیرش این افراد به عنوان مقیم دائم” با توجه به “شرایط فوق العاده.”

روشن نیست اگر کبک را که باید از این قدرت برای انجام این کار — و یا اگر برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت دولت که کاهش سطح مهاجرت در سال اول خود را در کار خواهد بود مایل به اگر آن را می تواند.

هفته گذشته در مجلس ملی این روز اولین بار در جلسه مستقل MNA کاترین فورنیر مطرح حرکت به رسمیت شناختن سهم از “صدها نفر از پناهجویان عمدتا از هائیتی منشاء” کار در دراز مدت مراقبت از خانه.

او گفت: این استان باید درخواست اتاوا به “سرعت ادامه عضویت وضعیت خود را به منظور به رسمیت شناختن کار انجام شده در طول زمان بحران بهداشتی.”

کبک سه احزاب مخالف — لیبرال کبک Solidaire و Parti Québécois — رای در حمایت از این حرکت, اما, ایتالیایی, توالت را ائتلاف اکثریت Avenir کبک رای دادند و آن را.

وقتی پرسیده شد که چرا, ایتالیایی, توالت اجتناب پاسخ به طور مستقیم گفت به جای او نمی خواست این مرز بازگشایی به پناهجویان هر زمان به زودی.

“این بدان معنی نیست که پناهجویان از جمله اعضای هائیتی جامعه وجود دارد که خوب نیست افرادی که کار ما در دراز مدت مراقبت از خانه های” ایتالیایی, توالت روز جمعه گفت.

Frantz بنیامین لیبرال MNA برای Viau که شامل Montréal-Nord, گفت, ایتالیایی, توالت پاسخ تکان دهنده بود.

“آن بود و نه بر اساس سوال پرسیده شده توسط نگار” بنیامین که متولد هائیتی روز سه شنبه گفت.

“کسانی که در تماس با ما ‘فرشتگان نگهبان” ما به آنها نیاز دارید. ما باید به رسمیت شناختن کار از آن دسته از مردم که اکثر آنها زنان است.”

‘بیایید با هم پیاده روی’

بیش از آخر هفته یک گروه از فعالان و هنرمندان و کارآفرینان اجتماعی تصویری منتشر شده ادای احترام به پناهجویان ضروری در شغل.

ویدیو بیرون آمد و سه شنبه در هائیتی ملی پرچم در روز سقوط کرد که در همان روز به عنوان Journée des Patriotes در کبک این سال است.

“هر دو جشن در مورد جنبش های رهایی” گفت: فابریس Vil یک Montrealer هائیتی پس زمینه و بنیانگذار Pour3Points, یک سازمان است که آموزش مربیان ورزشی برای کمک به حمایت از کودکان و نوجوانان تلاش در مدرسه و در خانه است.

او کمک به تولید فیلم به نام Je me souviendrai – Marchons Unis — یک بازی در کبک رسمی شعار “من به یاد داشته باشید” به دنبال “بیایید با هم راه رفتن.”

آهنگ در این ویدئو مجموعه ای به ملودی لا Dessalinienneهائیتی را سرود.

“در حال حاضر همه گیر است که واقعا نشان می دهد که همه ما بستگی دارد در هر یک از دیگر — و که در مردم وجود دارد که گاهی اوقات ما نمی بینیم که مربوط به خود ما زندگی می کند که در حال حاضر به فدا کردن زندگی خود برای حمایت جمعی,” Vil گفت.

سازمان دیده بان | چرا کبک بدترین COVID-19 شیوع در کانادا:

دولت کبک را از دست داده و همه گیر ممکن است توضیح دهد که چرا این استان بدترین شیوع در کانادا. 5:55

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de