کالیفرنیا شکایت تهمت مدیر پس از رئیس جمهور نشانه منظور تحویل آب به کشاورزان

ایالت کالیفرنیا است که در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت و دولت وی از سوی مامورین که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منظور اعطای کشاورزان بیشتر دسترسی به آب در دولت شکست خورده بود به در نظر گرفتن انواع اثرات زیست محیطی.

رئیس جمهور امضا تفاهم نامه روز چهارشنبه حمایت از توسعه آب و تحویل در دولت مرکزی دره و جنوب کالیفرنیا تحقق یک وعده انتخاباتی. به منظور اجازه می دهد کشاورزان به پمپ آب برای آبیاری زمین های کشاورزی پرداختن بحران آب است که تحت تاثیر دولت در صنعت کشاورزی. برای سال کشاورزان شده است لابی گری برای تغییر در قوانین حاکم بر مدیریت فدرال مرکزی دره پروژه (CVP) و دولت پروژه آب (SWP) که دو تا از بزرگترین آب و سیستم های حمل و نقل در کشور است که تامین آب برای بیش از 25 میلیون کالیفرنیا و هکتار از زمین های کشاورزی. قوانین محدودیت منابع آب به کشاورزان که مبارزه شده است سال خشکسالی در تلاش برای محافظت از زندگی آبزیان است.

رئیس جمهور حرکت کرده است خشم بسیاری از کارشناسان محیط زیست و گروه های ماهیگیری که می گویند جدید برنامه های عملیاتی خواهد مخاطره و تهدید گونه های ماهی مانند قال و ماهی قزل آلا در ساکرامنتو و سان Joaquin رودخانه حوضه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید این تغییرات که بر اساس جدیدتر بیولوژیکی نظرات اطمینان حاصل شود که محیط زیست و زندگی آبزیان حفاظت شده باقی می ماند در حالی که کارگردانی به عنوان مقدار مصرف ممکن به کشاورزان و جوامع مبتلا به کمبود آب. این برنامه های جدید که شامل بازسازی زیستگاه تسهیلات بهبود hatchery اعمال نظارت و علوم تعهدات برآورد هزینه 1.5 میلیارد دلار فدرال و دولت بودجه بیش از 10 سال است.

“تیم ما از حرفه ای حرفه ای انجام یک کار بزرگ با استفاده از بهترین و در دسترس علم جدید برای توسعه برنامه های عملیاتی برای هماهنگ عملیات پروژه دره مرکزی و دولت آب پروژه” وزیر امور داخلی دیوید برنارد در بیانیه ای گفت.

در سال 2018 رئیس جمهور به کارگردانی وزارت کشور و وزارت بازرگانی برای تکمیل یک عملیات جدید برنامه به آدرس “ناکارآمدی بار و درگیری در تحویل آب” در کالیفرنیا. این خدمات شیلات و حیات وحش صادر بیولوژیکی نظر در ماه اکتبر برنامه ریزی شده عملیات “را به مخاطره نمی اندازد تهدید یا انقراض و یا منفی خود را تغییر دهید تعیین زیستگاه مهم.” به طور مشابه, ملی دریایی شیلات خدمات صادر جداگانه بیولوژیکی نظر در همان روز که همچنین نشان داد که عملیات “است به احتمال زیاد به خطر اندازد ادامه داد: وجود رودخانه ساکرامنتو زمستان-اجرای Chinook salmon, CV, بهار-اجرا Chinook salmon CCV steelhead جنوب ساکن نهنگ قاتل یا جنوبی DPS سبز شده و یا از بین بردن و یا منفی خود را تغییر دهید بحرانی تعیین شده عادت.” اداره احیاء (درصد اشغال تخت) به طور رسمی به تصویب رسید 2019 بیولوژیکی نظرات Feb. 19.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برنامه های جدید خواهد “به روز رسانی منسوخ شده و در تحقیقات علمی و بیولوژیکی نظرات” است که تعیین چه مقدار آب در دسترس برای کشاورزان و ساکنان در دولت است.

“ما انجام داده ایم کامل تکمیل و به روز رسانی آب و تخصیص آب. یک مانع عمده به تامین آب بیشتر برای این منطقه کشاورزان در حال حاضر کاملا حذف شده توسط دولت فدرال,” او گفت:.

در مورد یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, امضا تفاهم نامه, کالیفرنیا, دادستان کل خاویر بکررا و دو سازمان های دولتی شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدعی است که 2019 بیولوژیکی نظرات “فاقد پادمان برای گونه های حفاظت شده و زیستگاه آنها.” کت و شلوار نیز به چالش می کشد بور تصمیم به اتخاذ نظرات.

“کالیفرنیا نمی خواهد در سکوت به تماشای به عنوان برگ برنده دولت تصویب علمی به چالش کشیده بیولوژیکی نظرات که فشار گونه به انقراض و آسیب منابع طبیعی و آبراه” گفت: بکررا که آورده متعدد چالش های قانونی در برابر طیف وسیعی از رئیس جمهور سیاست.

طرح دعوی در دادگاه (pdf) لیست از دلایل بیولوژیکی نظرات و درصد اشغال تخت تصمیم نقض کرده الزامات قانونی از جمله عدم ارائه تحلیل در مورد اینکه آیا برنامه خواهد فشار یک گونه نسبت به انقراض و اینکه آیا آن را می دهد بسیاری از گونه های ماهی در خطر است.

“هدف ما همچنان برای تحقق بخشیدن به اجرا داوطلبانه موافقت نامه های که ارائه بهترین فوری برای حفاظت از گونه های قابل اعتماد و آب آشامیدنی سالم و قابل اعتماد منابع آب برای کشاورزان ما برای رفاه اقتصادی. این بهترین مسیر رو به جلو برای حفظ جوامع ما, محیط زیست ما و اقتصاد ما” کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom در بیانیه ای گفت.

برنارد اظهار نظر در کالیفرنیا رسمی حرکت به شکایت دولت گفت که آنها تا به حال “راه اندازی یک کشتی به دریا غیر قابل پیش بینی اداری و چالش های قانونی در مورد پیچیده ترین عملیات آب در کشور چیزی آنها را اجاره قبل از.”

“دادخواهی می تواند منجر به غیر قابل پیش بینی پیچش و چرخش است که می تواند به ایجاد چالش های قابل توجهی برای مردم کالیفرنیا که بستگی صدا برداری از این دو مهم پروژه های آب,” او اضافه شده است.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im