کالیفرنیا دانش آموزان دیگر ممکن است مجبور به شرکت در آزمون های آمادگی جسمانی تحت یک پیشنهاد جدید توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بیش از ترس آنها ممکن است ترویج و قلدری و تبعیض علیه غیر فعال و غیر دودویی دانش آموزان است.

در حال حاضر دولت قانون نیاز به کالیفرنیا مدارس به تمام پنجم و هفتم و نهم کلاس در تست آمادگی جسمانی (PFT) است که طراحی شده برای اندازه گیری توان هوازی شکم قدرت و استقامت بالاتنه قدرت و استقامت تنه اکستانسور قدرت و انعطاف پذیری و ترکیب بدنی و انعطاف پذیری.

BMI نمایش محاسبه شده با استفاده از قد و وزن نیاز دانش آموزان برای انتخاب مرد یا زن.

هدف اصلی از این آزمون (pdf) است که برای “کمک به دانش آموزان در شروع زندگی عادات منظم فعالیت بدنی” و نتایج ارائه شده به دانش آموزان و خانواده های آنها برای نظارت بر دانش آموزان تناسب اندام به طور کلی و همچنین به عنوان مدرسه به منظور نظارت فیزیکی خود برنامه های آموزش و پرورش.

این مدارس ممکن است رها کردن فیزیکی تست حداقل تا 2023 به عنوان California Department of Education “مشورت با کارشناسان” در مورد “هدف و مدیریت عملکرد فیزیکی تست.”

با توجه به 2020-2021 آموزش و پرورش در لایحه بودجه, که منتشر شد, در هفته گذشته گروه صحبت می کنند به کارشناسان و سایر ذینفعان “از جمله, اما نه محدود به افراد با تخصص در تناسب اندام تطبیقی تربیت بدنی هویت جنسیتی و دانش آموزان با ناتوانی به منظور ارائه توصیه هایی در مورد هدف و مدیریت عملکرد فیزیکی تست.”

H. D. پالمر سخنگوی وزارت مالیه گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل که موضوع اصلی “این است که آیا این آزمون در شکل کنونی آن است که تبعیض آمیز اصولا در شرایط غیر دودویی دانش آموزان و همچنین دانش آموزان معلول است.”

“با توجه به بدن از تحقیقات بر روی اثرات قلدری در فراجنسیتی و آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان این توقف موقت اجازه خواهد داد که برای یک نگاه برای تعیین اینکه آیا زمان آزمون می تواند اصلاح شود و یا اینکه یک ارزیابی جدید باید توسعه یافته است.”

کالیفرنیا شده است با استفاده از کوپر موسسه FitnessGram ارزیابی به رسمیت شناخته شده توسط دولت اوباما از سال 1996 که در حال اجرا شامل ارزیابی فشار یو پی اس, حلقه یو پی اس و “نشستن و رسیدن به” امتداد.

با این حال یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته توسط دانشمندان از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا و Adelphi University پیشنهاد کرد که در حالی که تست های فیزیکی نمی قرار دادن دانش آموزان, تربیت بدنی, آنها هم تشویق یک چشم انداز مثبت در مشارکت.

“نتایج ما نشان می دهد که دیدگاه های افراطی در این موضوع مورد بحث ممکن است بی اساس پس از تست های آمادگی جسمانی نه قرار دادن دانش آموزان PE و نه تشویق یک چشم انداز مثبت در مشارکت گفت:” کلی Simonton از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا.

“چه چیزی بیشتر, مدرسه تست های آمادگی جسمانی هستند به ندرت استفاده می شود به آموزش دانش آموزان در مورد تناسب اندام و آنها اغلب در اجرا ضعیف بنابراین ما نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که زمان کلاس بهتر خواهد بود صرف تجهیز دانشجویان با دانش و مهارت های که بیشتر از نزدیک حمایت PE, برنامه درسی,” او اضافه شده است.

محققان پیشنهاد شده که تناسب اندام تست می تواند تاثیر بیشتر اگر آن را اجرا می شد به عنوان بخشی از یک برنامه درسی در آموزش.

AP تایید کرد که درصد کلاس پنجم به ثمر رساند سالم در هوازی دسته کاهش یافته 3.3 درصد در پنج سال گذشته در حالی که هفتم و نهم نمرات دیده می شود قطره از 4.4 درصد و 3.8 درصد بود.

در ضمن درصد از دانش آموزان شناسایی شده به عنوان “نیاز به بهبود” و داشتن “سلامتی” رفت تا با 3.3 درصد در میان کلاس پنجم 4.4 برای کلاس هفتم و 3.8 در میان نهم کلاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de