فرماندار کالیفرنیا سفارشات پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر در شخص رای گیری باقی می ماند

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) در روز جمعه امضا فرمان اجرایی اجازه می دهد تا هر ثبت نام رای دهندگان در دولت توانایی برای رای دادن از طریق پست برای نوامبر. 3-انتخابات—تبدیل شدن به اولین دولت ایالات متحده برای انجام این کار—برای کمک به اطمینان از مشارکت رای دهندگان در حالی که کاهش گسترش CCP ویروس.

“من یک فرمان اجرایی را امضا خواهد کرد که اجازه می دهد هر ثبت نام رای دهندگان در کالیفرنیا برای دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری. که پست الکترونیکی-در انتخابات مهم است اما آن را منحصر به فرد جایگزین به مکان های فیزیکی” Newsom گفت: طی اخبار روزانه توجیهی در CCP (دیروز), ویروس, یک رمان coronavirus پدید آمده است که در چین در اواخر سال گذشته.

“مردم که در غیر این صورت آشنایی با پست الکترونیکی-در آراء ناراحت کننده هستند با آنها ممکن است دارای معلولیت ممکن است مسائل دیگر است که ممکن است مانع که به عنوان یک گزینه مناسب ما هنوز هم می خواهید به تعداد مناسب فیزیکی سایت برای مردم به رای دادن به عنوان به خوبی,” او گفت:.

در توییتر Newsom اعلام کرد “CA در حال حاضر رای گیری الکترونیکی دولت است. هر ثبت نام رای دهندگان را دریافت پست الکترونیکی-در رای گیری برای Nov انتخابات. ما همچنین ارائه امن در فرد گزینه های رای گیری. حق رای بنیادی است و برای ما دموکراسی است. هیچ کس نباید مجبور به خطر سلامت خود را به ورزش که حق است.”

شهرستان مقامات انتخابات شروع خواهد شد پستی ثبت نام رای دهندگان آراء 29 روز قبل از انتخابات, در انتخابات کد که در فرمان اجرایی (pdf).

کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا که پیوست Newsom توسط تلفن روزانه جلسه گفت: این تصمیم خواهد بود “بزرگ برای بهداشت عمومی آن را برای رای گیری حقوق آن را به خوبی برای شرکت به دلیل ماه نوامبر در انتخابات است و هنوز هم قرار بود متعاقب انتخابات از عمر ما.”

دموکرات ها ادعا می کنند که پست الکترونیکی-در برگه های رای که لازم است برای حفظ میزان مشارکت رای دهندگان در ماه نوامبر. جمهوری خواهان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرده اند که پست الکترونیکی-در رای گیری ممکن است مستعد ابتلا به تقلب.

تیم Murtaugh مدیر ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 دوباره انتخابات گفت که Newsom اجرایی منظور “نازک-حجاب تاکتیک سیاسی توسط رژیم صهیونیستی. Newsom برای تضعیف انتخابات امنیت است.”

“وجود دارد یک تفاوت گسترده ای بین مردم رای گیری غایب از طریق پست به دلیل آنها نمی تواند در پای صندوق های رای در روز انتخابات در مقابل پستی هر کس یک رای. ارسال هر کس یک رای گیری—حتی کسانی که نمی درخواست یک یک باز فرصت برای تقلب” Murtaugh در بیانیه ای گفت.

“کالیفرنیا رکورد بد در تضمین این که مردم در رول رای دهندگان هنوز هم زندگی می کنند در همان آدرس و هنوز اقامت در کالیفرنیا و یا حتی هنوز هم زنده است. هر کس نگران است در مورد ایمنی از رای دهندگان اما به خطر انداختن امنیت انتخابات است که اشتباه راه برای رفتن در مورد آن.”

Newsom اعلام آراء به عنوان کالیفرنیا اقتصاد به تدریج بازگشایی با خرده فروشی منظقه وانت تولید و کاهش ریسک فعالیت های مجاز به رزومه در روز جمعه.

او گفت که حدود 70 درصد از اقتصاد در کالیفرنیا می توانید “باز کردن با تغییرات” اما کسب و کار بعید به بازگشت به سابق خود را در سطح کارکنان و یا مشتریان در این مرحله دوم از بازگشایی.

“فقط به خاطر ما اعلام کند ما باید تنوع در باز و مردم می توانند انجام منظقه وانت وجود دارد یک حس که همه چیز در حال حرکت دوباره به این معنا نیست که مشتریان با اعتماد به نفس و راحت و در عین حال” او گفت:.

Newsom تشویق کالیفرنیا به فروشگاه های کوچک به طور مستقل متعلق به فروشگاه که مجبور شدند به عنوان “جعبه بزرگ” رقبای باز ماند.

“نگاه کردن به محله خود گلفروش. نگاه کردن به محله خود را کسب و کار. آنها نیاز به حمایت شما و آنها بدست نوع حمایت آنها سزاوار است. به شما خواهد شد تعیین کننده اینکه آیا یا نه آنها زنده ماندن” فرماندار گفت.

“بنابراین اگر این معنی است که شما باید بروید و بلوک های اضافی و یا دو به دنبال آنها پیدا کردن آنها را برخی از تماس های … نیست فقط رفتن به آن جعبه بزرگ خرده فروش. آنها تا به حال یک مزیت کمی در مورد چیزهایی مثل این و از آن زمان به تعادل مجدد همه چیز است.”

او اشاره کرد که در کالیفرنیا بود درد و رنج بیکاری بالاتر از 14.7 درصد میانگین ملی در روز جمعه اعلام کرد بر اساس 4.3 میلیون نفر که کاربردی برای مزایای بیکاری در کشور از مارس 12.

“ما در 14.7 درصد ایالت کالیفرنیا است که در شمال 20 درصد در حال حاضر” Newsom گفت.

Newsom در روز جمعه اشاره کرد که فاز بعدی بازگشایی ممکن است به زودی.

“فاز 3 است که یک سال دور. آن را 6 ماه به دور است. آن را حتی سه ماه دور. آن را حتی ممکن است بیش از یک ماه دور,” او گفت:.

“ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما یک پروتکل در محل امن مشتری ایمنی, ایمنی کارکنان و اجازه می دهد تا کسب و کار به رشد در راه است که پایدار است.”

فاز سه از بازگشایی دولت را شامل محل کار تلقی “بالاتر از خطر” از آنجا که چنین کسب و کار شامل نزدیک نزدیکی بین مردم است. چنین کسب و کار شامل مو و ناخن سالن ورزشگاه و سینما.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de