فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom دستور توقف اخراج ایالت

فرماندار گاوین Newsom روز جمعه امضا فرمان اجرایی برای ممنوعیت اخراج مستاجران در کالیفرنیا تحت تاثیر CCP شیوع ویروس از طریق پایان ماه مه.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 100 ، 000 در ایالات متحده و کشته 1,693 در اواخر مارس 27 با توجه به داده ها در موارد تایید شده.

“هیچ کس نباید از دست دادن خانه خود را به دلیل COVID-19,” Newsom اعلام کرد در توییتر.

سفارش (پی دی اف) ممنوع صاحبخانه اجرای قانون و یا دادگاه از اخراج مستاجر یا اجرای اخراج برای پرداخت اجاره خود را.

مستاجران باید درخواست برای اخراج دادرسی متوقف ظرف هفت روز از دست رفته پرداخت و اعلام کرد در نوشتن است که آنها نمی توانند پرداخت تمام یا بخشی از اجاره بها را با توجه به CCP ویروس.

“مستاجر مورد نیاز خواهد بود برای حفظ اسناد و مدارک و نه نیاز به آن را به صاحبخانه در پیشبرد” بیانیه ای از Newsom را می خواند. “و مستاجر باقی خواهد ماند موظف به بازپرداخت کامل اجاره در موقع و هنوز هم می تواند در صورت اخراج پس از اجرای تعلیق برداشته شده است. سفارش طول می کشد تا اثر بلافاصله و فوری را فراهم می کند امداد رسانی به مستاجران برای آنها اجاره است که به علت در مارس 1st.”

دولت در حال حاضر داده های محلی قدرت (pdf) به ممنوعیت اخراج از افرادی که تحت تاثیر CCP ویروس—به ویژه کسانی که بیمار شد از ویروس و یا در حال تجربه کاهش دستمزد یا اخراج که به طور مستقیم تاثیر می گذارد توانایی خود را به نگه دارید تا با اجاره رهن و قبوض آب و برق. آخرین اجرایی به منظور گسترش ممنوعیت از اخراج در سراسر کالیفرنیا Newsom گفت.

Newsom گفت: در چهارشنبه مارس 25, که بسیاری از بانک ها از جمله پنج کشور بزرگترین بانک توافق کرده اند که به طور موقت به حالت تعلیق مسکونی پرداخت وام مسکن برای افرادی که مشاغل متاثر شده اند در میان همه گیر.

ولز فارگو ما بانک سیتی و جی پی مورگان چیس تسلیم خواهد شد پرداخت وام مسکن برای سه ماه. یک additonal 200 خارجه-اجاره بانک ها و اتحادیه های اعتباری را ارائه می دهند deferrals, Newsom گفت. بانک ها همچنین متعهد به آغاز سلب حق اقامه دعوی فروش و یا اخراج به مدت 60 روز آینده و به آنها وعده داده شده به گزارش دیر پرداخت به اعتباری گزارش آژانس.

Newsom گفت: هر کس که واجد شرایط بدون در نظر گرفتن چه مقدار پول آنها را. او گفت: مالکان باید “نوعی از اسناد و مدارک” اما به جزئیات.

تقریبا 4000 موارد در کالیفرنیا

به عنوان جمعه 3,801 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای CCP ویروس در کالیفرنیا و 78 فوت کرده است Newsom گفت.

فرماندار همچنین گفت که در کالیفرنیا مورد آزمایش قرار 88,400 مردم برای CCP ویروس چک کردن حدود 10000 نفر در هر روز است. او افزود که این شد یک هفته یا بیشتر برای دریافت نتایج پس از آن بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از کسانی که مورد آزمایش قرار گرفته بود قرارداد COVID-19.

ایالات متحده نیروی دریایی و رحمت بیمارستان های غول پیکر, US naval بیمارستان کشتی وارد بندر لس آنجلس در 27 مارس ، از آن خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای اضافه کردن به 1000 تخت برای غیر COVID-19 موارد به طوری که دیگر بیمارستان در شهرستان می تواند به افزایش ظرفیت خود را برای مراقبت از قربانیان COVID-19.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: بندر لس آنجلس در روز جمعه که CCP ویروس موارد در این شهرستان در حال خونتان و ممکن است به عنوان بسیاری از موارد به عنوان هواپیمای نیویورک در عنوان کمی تا پنج روز.

CCP ویروس موارد در لس آنجلس افزایش یافت 50 درصد در روز پنج شنبه و دیگری 20 درصد تا ظهر روز جمعه در مجموع 1,465, Garcetti گفت: در یک کنفرانس خبری با Newsom روی عرشه کشتی. اگر این افزایش همچنان در پنجشنبه رای این شهرستان دیدار خواهد کرد شهر نیویورک 25,398 موارد در پنج روز; اگر موارد افزایش در روز جمعه نرخ آن را فقط چند روز بیشتر به عقب به شهر نیویورک مورد اعداد.

رویترز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im