فرماندار کالیفرنیا: 5 بانک بزرگ وام مسکن در تعلیق پرداخت

پنج کشور بزرگترین بانک ها توافق کرده اند که به طور موقت به حالت تعلیق مسکونی پرداخت وام مسکن برای افرادی که مشاغل متاثر شده اند CCP ویروس کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در 25 مارس.

وی به عنوان Newsom ارائه شده و در عین حال یکی دیگر از آمار ترسناک در مورد ویرانی اقتصادی از ویروس: 1 میلیون کالیفرنیا زمینه برای مزایای بیکاری از تاریخ 13 مارس به عنوان کسب و کار تعطیل و یا به طور چشمگیری کوچک به دلیل این که از یک ایالت “stay-at-home” منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

Zuma Beach-Calif
مردم پیاده روی همراه زوما ساحل در مالیبو کالیفرنیا در 23 مارس سال 2020 است. (Mark J. Terrill/عکس از آسوشیتدپرس)

در ضمن Newsom گفت: کالیفرنیا است که به سرعت در حال گسترش تامین تجهیزات برای مراقبت های بهداشتی کارگران و تخت بیمارستان در انتظار انتظار افزایش بیماران که خواهد آمد به عنوان مردم بیشتر آلوده می شوند. تست برای CCP ویروس شتاب و سرعت به عنوان دولت می افزاید: مکان های عمومی به بررسی می شود.

“ما در حال تکیه به دیدار این لحظه” Newsom گفت.

ولز فارگو ما بانک سیتی و جی پی مورگان چیس تسلیم خواهد شد پرداخت وام مسکن برای سه ماه. دولت اجاره بانک ها و اتحادیه های اعتباری را ارائه می دهند deferrals. بانک ها همچنین متعهد به آغاز سلب حق اقامه دعوی فروش و یا اخراج به مدت 60 روز آینده. و آنها وعده داده شده به گزارش دیر پرداخت به اعتباری گزارش آژانس.

Newsom گفت: هر کس که واجد شرایط بدون در نظر گرفتن چه مقدار پول آنها را. او گفت: مالکان باید “نوعی از اسناد و مدارک” اما به جزئیات.

“من فکر رکود بزرگ گرفته بود و ما واقعا تا به حال به واکنش نشان می دهند. این یکی خیلی بزرگتر گفت:” دیانا Dykstra مدیر عامل شرکت کالیفرنیا — نوادا اعتباری اتحادیه لیگ. “سلامت مردم است و در خط آن را عمیق تر و گسترده تر از آن بحران بود. این یک بحران مسکن. این یک بحران برای همه است.”

Pacific Coast Highway-California
نور ترافیک و عمدتا پارکینگ خالی دیده می شود در امتداد بزرگراه ساحل اقیانوس آرام در سانتا مونیکا کالیفرنیا در 23 مارس سال 2020 است. (Mark J. Terrill/عکس از آسوشیتدپرس)

Newsom انتقاد بانک مرکزی آمریکا تنها برای ارتکاب به چشم پوشیدن از پرداخت وام مسکن برای یک ماه. اما بانک مرکزی آمریکا سخنگوی لایحه Halldin گفت: این شرکت نیست دربندی پیشنهاد خود را در 30 روز. از آن خواهد شد در نظر گرفتن تاخیر در پرداخت های ماهانه است که می تواند فراتر از 90 روز بسته به طول بحران.

این خبر پس از کنگره درباره توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی برای حفظ اقتصاد شناور در طول بحران. این طرح را افزایش هفتگی مزایای بیکاری توسط 600 دلار بیش از آنچه متحده در حال حاضر ارائه.

برای کالیفرنیا, این بدان معناست که برخی از بیکار خواهد بود واجد شرایط برای تا 1000 $در هر هفته. که در بالای 1200 دلار بسیاری از بزرگسالان را دریافت کنید به عنوان یک پرداخت یک بار تحت بسته محرک.

در یک بعد از ظهر کنفرانس خبری شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti ستایش این بسته خواستار آن را “یک بارقه امید” برای کسانی که در حال مبارزه اقتصادی به دلیل CCP ویروس.

“من به سختی می تواند در این نگاه به عنوان یک بسته محرک. این یک بقا بسته” او گفت:, پیش بینی است که تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات به احتمال زیاد لازم را برای حداقل دو ماه.

Virus-Outbreak-California
پلیس گروهبان. لئو مورنو می گوید یک زن و شوهر آنها را به نگه داشتن در حال حرکت است و نمی تواند نشستن در گردشگاه نیمکت توضیح داد که نیمکت ممکن است coronavirus در آن در سانیویل کالیفرنیا در 25 مارس سال 2020 است. (دن Coyro/سانتا کروز نگهبان از طریق AP)

کمک بیشتری می تواند راه را برای کالیفرنیا. مجلس فیل تینگ یک دموکرات از سان فرانسیسکو گفت: قانونگذاران دولت می تواند با در نظر گرفتن یک دولت بسته محرک برای تکمیل هر چه کنگره تصویب.

CCP ویروس موارد در کالیفرنیا در حال افزایش است به آزمایش های بیشتری انجام می شود. یک شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز شمارش نزدیک به 3,000 عفونت و حداقل 65 مرگ و میر. موارد تایید شده در دولت در حال دو برابر شدن هر سه تا چهار روز با توجه به کالیفرنیا و سلامت انسان آژانس منشی دکتر مارک Ghaly.

بیمارستان کالیفرنیا در حال آماده شدن برای افزایش بیماران با مقامات دولت طرح ریزی دولت نیاز اضافی 50,000 تخت بیمارستان. هفته گذشته Newsom اعلام کرد که دولت تا به حال اجاره Seton مرکز پزشکی در شهرستان دالی سیتی, یک بیمارستان است که میله میله به بعد از پدر و مادر خود شرکت برای ورشکستگی زمینه. در چهارشنبه Newsom گفت: 357-تخت تسهیلات عملیاتی است.

“نقطه عطف مهمی” او گفت:.

دفتر فرماندار نیز اعلام کرد که در حال تخلیه دولت صندوق ویژه برای اقتصادی “عدم قطعیت” و با استفاده از 1.3 میلیارد دلار برای خرید تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و تجهیزات پزشکی و برای کمک به بیمارستان ها افزایش ظرفیت خود را.

زمانی که بحران آغاز شد در کالیفرنیا به حال ذخیره 21 میلیون ماسک برای مراقبت های بهداشتی کارگران بود اما به 2.5 میلیون در روز دوشنبه. دولت در حال حاضر به دست آورد 100 میلیون ماسک است و به دنبال بیشتر Newsom گفت. دولت نیز مجاز به خرید 1 میلیارد دستکش.

دولت انجام 66,800 ویروس آزمون تا کنون Newsom گفت. که تقریبا 40000 آزمون بیشتر از او قبلا اعلام شده است. سریع افزایش می آید زیرا بیشتر labs در حال حاضر گزارش خود را تست اعداد, او گفت:.

دهها هزار نفر از مردم تست شده هستند و هنوز در انتظار نتایج Newsom گفت.

توسط آدم پرتو. عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de