کالیفرنیا دادستان فدرال همسر مرده یافت در مظنون به قتل-خودکشی

دادستان فدرال در کالیفرنیا به ضرب گلوله همسر خود را قبل از تبدیل به اسلحه خود را در روز شنبه در خانه خود گفت: مقامات.

تیموتی Delgado, 43, مشغول به کار به عنوان وکیل ایالات متحده برای منطقه شرق کالیفرنیا و مقامات بر این باورند که او به ضرب گلوله همسرش, تامارا دلگادو در یک قتل-خودکشی در گرانیت بای گفت: Placer County Sheriff ،

“تیموتی و تامارا, ازدواج و باور ما این است که آقای Delgado به ضرب گلوله همسر خود را قبل از تبدیل به سلاح را بر خود” دفتر نوشت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

آن اضافه شده است که Delgado کار می کرد از یک دفتر کار در ساکرامنتو مرکز ایالت. کلانتر را نمی استادانه درست شده در شرایط اطراف تیراندازی و یا ممکن است انگیزه.

“ما عمیق ترین تسلیت به خانواده مرحوم” بیانیه ای گفت:.

ایالات متحده دفتر دادستان در ساکرامنتو گفته آسوشیتد پرس روز دوشنبه این است که با این تحقیقات همکاری.

“ایالات متحده دفتر دادستان منطقه شرق کالیفرنیا مطلع شد در روز یکشنبه 8 مارس سال 2020 از مرگ دستیار ایالات متحده وکیل تیموتی Delgado و همسرش” دب Duckett-موریس, سخنگوی آمریکا وکیل McGregor W. Scott گفت: ساکرامنتو زنبور روزنامه.

او افزود: “ما مطلع شدند که آقای Delgado و همسرش در بر داشت مرحوم در خانه خود را. پلاسر شهرستان کلانتر دفتر در حال بررسی است و با کمک اف بی آی و ما به طور کامل با این تحقیقات همکاری.”

با توجه به جستجوی دفتر وب سایت Delgado به نظر می رسد به محاکمه سلاح گرم و مواد مخدر موارد است.

نمایندگان نامیده می شدند به خانه خود را پس از تامارا Delgado را هشدار مقامات با توجه به کلانتر دفتر سخنگوی آنگلا پدر مسلم. او نه بگویید AP اگر دیگر تماس ساخته شده بودند به محل اقامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de