کالیفرنیا DMV دفاتر نزدیک به دلیل COVID-19 شیوع

کالیفرنیا گروه از وسایل نقلیه موتور (راهنمایی و رانندگی) پنج شنبه اعلام کرد که به طور موقت بسته شدن آن زمینه دفاتر در سطح ایالت و تغییر خواهد کرد به خدمات آنلاین در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

تمام دفاتر در سراسر ایالت کالیفرنیا خواهد بود بسته شروع جمعه, مارس 27 و دوباره باز خواهد شد تقریبا در 2 آوریل به عنوان آژانس گام “به آدرس سلامت کارکنان و نگرانی های ایمنی از جمله تماس و اجتماعی افزایش فاصله بین افراد” راهنمایی و رانندگی زمینه عملیات معاون Coleen جزایر نوشت: در یک یادداشت به دست آمده توسط لس آنجلس تایمز روز شنبه.

در یک نسخه (pdf), راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: لغو همه در دفتر قرار ملاقات به عنوان آژانس حرکت برای تغییر عملیات آنلاین برای زمانی که آن را بازگشایی تقریبا. راهنمایی و رانندگی خواست مشتریان برای بررسی وب سایت خود را برای ملاقات های آینده در دسترس است.

“راهنمایی و رانندگی است که در مورد ایمنی و سلامت مشتریان خود از جمله سالمندان و کسانی که در خطر ابتلا به COVID-19,” انتشار متحده است.

راهنمایی و رانندگی گفت: آن “رشته های مجازی دفتر” به مشتریان اجازه می دهد به تعامل با کارکنان خود را آنلاین برای تکمیل معاملات که قبلا مورد نیاز یک فرد در دفتر مراجعه کنید.

شروع آوریل 2, مشتریان قادر خواهد بود برای تکمیل خودرو عنوان نقل و انتقالات و پیچیده خودرو تمدید ثبت نام با مراجعه به راهنمایی و رانندگی سایت. دیگر خدمات آنلاین در دسترس عبارتند از تمدید گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی و ثبت تغییر آدرس.

“راهنمایی و رانندگی را به تدریج اضافه کردن بیشتر معاملات به ادامه به ارائه جایگزین برای یک فرد در دفتر بازدید” این سازمان اشاره کرد.

دفاتر خود را تمیز و ضد عفونی از مارس 27 تا 31 با توجه به لس آنجلس تایمز. کارکنان خواهد شد قرار داده شده در اداری پرداخت می شود تا زمانی که آنها بازگشت به کار در تاریخ 1 آوریل شروع به آموزش راهنمایی و رانندگی مجازی زمینه ،

آژانس را نه دولت که خود زمینه دفاتر بازگشایی شده است.

اندازه گیری می آید یک هفته پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر ایالت ماندن در خانه منظور مبارزه با CCP ویروس.

“CA صدور ایالت اجباری ماندن در خانه سفارش دهید. کسانی که کار در بخش های مهم باید به کار برود. فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بانک ها و بیشتر باز خواهد ماند. ما نیاز به این لحظه و پهن کردن منحنی با هم” Newsom نوشت: در 19 مارس ،

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

به عنوان از آوریل 25, the California Department of Public Health ثبت شده در مجموع 3,006 COVID-19 مورد و 65 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im