کالیفرنیا COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در چهار روز: فرماندار

ملوان در درمان یک بیمار در داخل بیمارستان کشتی USNS Mercy بود که اعزام به خدمت به عنوان یک ارجاع به بیمارستان به صورت غیر coronavirus بیماری (COVID-19 نفر) در حال حاضر بستری در ساحل مستقر در بیمارستان در لس آنجلس, کالیفرنیا, در تاریخ 29 مارس سال 2020 است. (نیروی دریایی ایالات متحده/متخصص ارتباطات جمعی 2 کلاس اروین یعقوب Miciano/جزوه طریق رادیو فردا)

ساکرامنتو—کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom گفت: تعداد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در کشور تا به حال تقریبا دو برابر بیش از چهار روز گذشته و تعداد بيماران ICU سه برابر شد در آن زمان.

توسط دوشنبه, 1,421 کالیفرنیا بیماران بستری شده بود با COVID-19 بیماری ناشی از حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus تا از 746 چهار روز پیش Newsom گفت. تعدادی از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه تخت افزایش یافت و به 597 از 200, او گفت:. در مجموع 5,763 مردم باید آزمایش مثبت برای این بیماری در کشور است.

افزایش سریع نیاز به بیمارستان و ICU مراقبت led Newsom به راه اندازی یک وب سایت برای اتصال بازنشسته پزشکان و پرستاران و همچنین پزشکی و پرستاری به دانش آموزان بیمارستان ها و درمانگاه است که به آنها نیاز دارید. دولت کمک خواهد کرد که بازنشستگان فعال کردن مجوز خود را و دانش آموزان به دست آوردن مجوز.

“اگر شما یک مدرسه پرستاری, دانش آموز, پزشکی یک دانش آموز ما نیاز شما” Newsom گفت. “اگر شما فقط بازنشسته در چند سال گذشته ما به شما نیاز دارند.”

دولت امیدوار است آن ابتکار دوبله کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه را در هیئت مدیره کارکنان به اندازه کافی برای رسیدگی اضافی 50,000 بیمارستان تخت Newsom گفت. یک فرمان اجرایی را امضا دوشنبه نیز به طور موقت اجازه می دهد تا دستیاران پزشک و پرستار پزشکان به انجام برخی از وظایف به طور معمول انجام شده توسط پزشکان و پرستاران ثبت نام شده و waives دولت دیگر قوانین در طول بحران.

متخصصان پزشکی که ثبت نام در این برنامه پرداخت خواهد شد با دولت فدرال و بودجه و ارائه قصور بیمه.

توسط شارون برنشتاین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de