کالیفرنیا, زن و شوهر که از بین رفت برای نزدیک به یک هفته زنده پیدا

اینورنس, کالیفرنیا.—علمی و شوهر که از دست رفته در طول روز ولنتاین پیاده روی در جنگل های شمال کالیفرنیا پیدا شد شنبه توسط امدادگران که صرف تقریبا یک هفته به دنبال آنها و داده بود به امید پیدا کردن آنها زنده است.

کارول Kiparsky, 77 و ایان ایروین, 72 شدند و در قلب یک منطقه جنگلی در نزدیکی Tomales خلیج باریک ورودی در حدود 30 مایلی شمال سان فرانسیسکو و airlifted به یک بیمارستان برای درمان هیپوترمی Marin County Sheriff را Sgt. برنتون اشنایدر گفت: در یک کنفرانس خبری.

“این یک معجزه است,” او گفت:.

آنها آماده برای یک پیاده روی طولانی و یا آب و هوای سرد وقتی که شب درجه حرارت آغشته به 30 و جان سالم به در با نوشیدن از یک گودال, او گفت:.

در برخی از نقطه آنها ممکن است کاهش یافته و Kiparsky تلاش برای پیدا کردن کمک کند به تنهایی. او سعی کرد بخش هایی از روسری خود را به شعب به منظور بازگشت به شریک زندگی اشنایدر گفت.

“آنها فکر می کردند این بود که برای پایان دادن به آنها.”

Kiparsky و اروین گذشته دیده می شود Feb. 14 در تعطیلات کلبه در نزدیکی اینورنس یک شهر در پای خلیج. این زن و شوهر از پالو آلتو هرگز چک را روز بعد به عنوان برنامه ریزی شده و موفق به نشان می دهد تا برای یک قرار ملاقات در فوریه. 16 که کلانتر گفته بود و بسیار از شخصیت برای آنها.

Missing Couple Found
کارول Kiparsky (L) و ایان ایروین. (Marin County Sheriff را از طریق AP)

زمانی که خانهدار به کلبه رفت به تمیز کردن آنها دریافتند که تلفن های همراه و کیف پول. وسیله نقلیه خود را پارک شده بود خارج.

هیچ بازی ناپاک مشکوک شد.

کلانتر مقامات و یک تیم داوطلب خار جنگل و آب در اطراف اینورنس برای چند روز با کمک هواپیماهای بدون سرنشین شیرجه تیم ها و قایق های مجهز به رادار و سونار. در روز پنج شنبه آنها منتقل عملیات “بازیابی ماموریت” هنگامی که آنها دریافت چهار مستقل هشدار از جسد سگ در اطراف پوسته ساحل حدود 2 مایل (3.2 کیلومتر) از کلبه. آنها احساس می کردند خسته بود همه ممکن است منجر می شود.

“ما اعتقاد داریم که ما گسترده جستجو و تلاش با هر منبع که در دسترس بوده است به ما خواهد واقع شده اند کارول و ایان اگر آنها پاسخگو بودند و یا در یک منطقه قابل دسترس با پا بر روی زمین” کلانتر دفتر گفت: در آزادی مطبوعات.

اروین پیشرو بیماری پارکینسون محقق. او یک شیمیدان در این تیم است که در اصل شناسایی یک عامل مسئول شیوع پارکینسون در میان معتادان به هروئین در سال 1982 با توجه به روزنامه.

Kiparsky برجسته زبان شناس و نویسنده چندین کتاب در مورد زبان, از جمله 1975 را “Gooficon: تعمیر کتابچه راهنمای کاربر به زبان انگلیسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im