کالیفرنیا کنگره در شرایط بحرانی پس از حادثه پنومونی

Rep. علامت DeSaulnier (D-کالیفرنیا.) در شرایط بحرانی پس از سقوط در طول اجرا, دفتر او در بیانیه ای گفت: در روز یکشنبه.

DeSaulnier, 67, “دچار سانحه شکستگی دنده” در حالی که او در دویدن قبل از او در بیمارستان بستری شد در مارس 13, خود, رئیس ستاد بتسی آرنولد Marr گفت: در روز شنبه.

او سپس توسعه پنومونی با توجه به آسیب های خود را و در حال حاضر در وضعیت بحرانی است. DeSaulnier نیست تست مثبت برای CCP ویروس زمانی که او با توجه به یک آزمون با توجه به Marr.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

“پزشکان در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای مراقبت از کنگره” Marr گفت. “مارک خانواده و کارکنان خود را درک افکار و نماز در طول این زمان بسیار دشوار است.”

“متاسفانه کنگره DeSaulnier وضعیت رو به وخامت گذاشته است و او در شرایط بحرانی” بیانیه همچنین گفت. “پزشکان در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای مراقبت از کنگره.”

این کنگره انتخاب شد در سال 2014 به کالیفرنیا 11th کنگره منطقه.

ایالت کالیفرنیا بود و سومین شماره از CCP ویروس موارد در ایالات متحده آمریکا در پشت نیویورک و واشنگتن است.

سه نفر از اعضای کنگره تا کنون قرارداد این ویروس از جمله بهداشت ، رند پل (R-Ky.), که دفتر روز یکشنبه گفت که او به نظر می رسد بدون علامت. مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart (R-Fla.) و بن مکآدامز (D-یوتا) نیز آزمایش مثبت است.

پل هنوز هم “کار برای مردم کنتاکی در این زمان دشوار” با توجه به توییتر ارسال در حساب خود. “ده روز پیش ما سی شروع عامل از راه دور از این رو عملا هیچ کارکنان در تماس با سناتور رند پل.”

57 سال تاریخ کنتاکی سناتور است که “احساس خوب است و در قرنطینه. او بدون علامت و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث. او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده” آن اضافه شده است.

یک کارمند کار برای معاون رئیس جمهور مایک پنس تایید شد که قرارداد آن است. پنس و همسر خود را مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس و نتایج برگشتم منفی در روز شنبه. “نه رئیس جمهور تهمت و نه معاون رئیس جمهور پنس تا به حال تماس نزدیک با فرد” پنس سخنگوی کتی میلر در بیانیه ای گفت. “بیشتر تماس ردیابی در حال انجام است و مطابق با دستورالعمل CDC.”

بیش از یک دوجین قانونگذاران باید وارد داوطلبانه قرنطینه در میان همه گیر و این احتمال وجود دارد که بیشتر آلوده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im