Cagayan Valley دارای 5 جدید کروناویروس موارد

ایزابلا فیلیپین – وزارت بهداشت (DOH)- Cagayan Valleyreported در چهار شنبه, آوریل 1 وجود دارد که 5 مورد جدید از رمان coronavirus در منطقه آوردن تعداد موارد تا 20.

DOH-منطقه 2 افسر در شارژ دکتر Leticia Cabrera گفت که بیمارانی که به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس بودند از استانهای Cagayan, Nueva Vizcaya و ایزابلا.

Cabrera گفت که این موارد از Cagayan تعیین شد به عنوان PH 2268 35 سال زن از Tuao شهر و PH 2271 یک 71 ساله شهروند آمریکایی که ماند در توگوگرو سیتی برای تعطیلات است. آنها محدود در Cagayan Valley Medical Center (CVMC).

دکتر Cherrylou آنتونیو CVMC ارشد پزشکی حرفه ای کارکنان گفت که PH 2268 وارد مانیل از هنگ کنگ در 14 مارس در حالی که PH 2271 وارد فیلیپین در مارس 4 و سفر به مترو مانیل و Ilocos region خصوص Pagudpud و ویگان.

آنتونیو گفت: PH 2268 تجربه علائم در مارس 18. PH 2271 احساس علائم در مارس 14.

PH 2310 است 29 ساله سلامت زنان کارگر از کبگن شهر در ایزابلا که بخشی از نظارت تیم ردیابی تماس نزدیک از coronavirus مثبت بيماران است. او در حال حاضر محدود در CVMC.

در Nueva Vizcaya, دو نفر از سلنو شهر اضافه شد به 3 موارد گزارش شده در این استان است. آنها PH2313, a 30-year-old male و PH 2315 53 ساله زن.

این دو “خانواده تماس با ما” از این منطقه برای اولین بار مورد PH 774, Cabrera گفت.

در واقع بدون علامت sila اما pinapasundo na rin sila ng R2TMC (منطقه 2 تروما و مرکز پزشکی) کسی نق نقو مثبت nga sila,” Cabrera گفت.

(آنها نزدیک خانواده مخاطبین از مورد اول. در واقع آنها بدون علامت هستند اما آنها از ذهن توسط R2TMC زیرا آنها مثبت هستند.)

مقامات بهداشت گفت که بیماران را در وضعیت با ثبات است.

همچنین در روز شنبه, مارس 1, مقامات بهداشتی اعلام کرد که نتایج دومین تست های گرد از 6 COVID-19 مثبت بیماران در Cagayan Valley نشان داد نتایج منفی.

بيماران شناخته شدند PH 275 از توگوگرو سیتی منطقه اول coronavirus مورد; PH 661 از Tuao Cagayan; PH 837 و PH 840 از Alicia شهر در ایزابلا; PH 893 همچنین از توگوگرو سیتی; و PH1261 از Bayombong Nueva Vizcaya.

Cabrera گفت: او “امید و دعا” که این موارد را کاهش می دهد که وجود خواهد داشت هیچ مورد جدید. او تصریح کرد: اهمیت جامعه پیشرفته قرنطینه کرد و گفت که این کمک می کند تا در مهار گسترش ویروس.

Siguro kailangan lang natin magtulungan dito. کونگ pwedeng دون lang tayo sa atin. Mas kaunti کسی ang magiging تماس ng mga موارد kapag hindi tayo lumalabas,” او گفت:.

(ما فقط نیاز به کمک به هر یک از دیگر. اگر این امکان وجود دارد که ما باید تنها ماندن در داخل خانه های ما به ما اجازه اقامت. این موارد را کمتر مخاطبین اگر ما بیرون بروید.)

اطلاعات منتشر شده توسط Cagayan Valley مرکز توسعه سلامت منطقه 2 به 312 بیماران تحت بررسی (PUIs) و 21,050 اشخاص تحت نظارت (PUMs), از شنبه.

همچنین از اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر فیلیپین دارای 2,311 تایید موارد coronavirus با 50 بهبود و 96 مرگ و میر. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im