کابینه تصویب RBI را بازسازی طرح برای بله بانک

دهلی نو: اتحادیه کابینه در روز جمعه تصویب طرح بازسازی برای بله بانک که تحت آن SBI به دست آوردن 49 درصد سهام در بحران زده بخش خصوصی بانک.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: اتحادیه کابینه را تایید کرده است طرح بازسازی برای بله بانکی به عنوان پیشنهاد بانک مرکزی.

در مارس 5, RBI تحمیل یک مهلت قانونی برای بله بانک محدود کردن برداشت ها به تومان 50,000 هر پرداخت تا آوریل 3.

RBI نیز جایگزین هیئت مدیره قرار داده و آن را تحت یک مدیر Prashant کومار معاون سابق مدیر عامل و CFO SBI.

دادن جزئیات در مورد طرح Sitharaman گفت: SBI سرمایه گذاری برای 49 درصد سهام در بله بانک و سرمایه گذاران دیگر نیز دعوت شده است.

وجود خواهد داشت یک سال سه قفل در دوره, برای همه سرمایه گذاران, او گفت:. این قفل در دوره SBI خواهد بود تنها 26 درصد از سهام.

مجاز سرمایه از قرض دهنده بوده است افزایش یافته و به 6,200 تومان کرور روپیه از 1,100 تومان کرور روپیه وزیر دارایی گفت.

Sitharaman گفت: این طرح تصویب شده است با هدف حفاظت از منافع سپرده گذاران و فراهم کردن ثبات بله بانک و همچنین به کل سیستم مالی.

توقف در بانک برداشته خواهد شد در عرض 3 روز پس از اطلاع رسانی از طرح بازسازی در حالی که هیئت مدیره خود را خواهد شد در محل در 7 روز, او گفت:.

در روز پنج شنبه SBI گفت: این سرمایه گذاری خواهد کرد Rs 7,250 کرور بله بانک است که بسیار بالاتر از 2,450 تومان کرور روپیه آن برنامه ریزی شده بود در ابتدا به صورت 49 درصد سهام در بخش خصوصی وام دهنده است که شروع عملیات در سال 2004.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im