کا اثر آن در دهلی نو, نظر سنجی رای دهندگان با عجله به ورزش حق رای دادن

در یک روند جالب, طولانی, صف رای دهندگان دیده می شد در دهلی شاهین باغ, مرکز ضد کا مبارزات انتخاباتی.

رای گیری در دهلی بهبود حاشیه در گذشته یک ساعت و 44.52 درصد در ساعت 5 بعد از ظهر. رای گیری درصد بود 42.20 درصد تا 4 بعد از ظهر با توجه به انتخابات کمیسیون رای دهندگان نرم افزار است. صف های طولانی رای دهندگان دیده می شد در خارج بسیاری از غرفه به عنوان روز پیشرفت است.

کلید سیاستمداران خارجی از جمله وزیر امور S Jaishankar و دهلی وزیر Arvind Kejriwal در روز شنبه صف خارج نظرسنجی غرفه به ورزش خود را حق رای دادن برای مجلس سنجی در سرمایه های ملی.

Jaishankar رای خود را در NDMC دانشکده علوم و علوم انسانی آموزش و پرورش در Tuglak Cresent در حالی که Kejriwal همراه با همسرش – سونیتا Kejriwal, مادر و پسر, اولین بار رای دهندگان رای خود را در یک غرفه در عمران خطوط.

اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan, Manish Sisodia Lt فرماندار آنیل Baijal و دهلی نمایندگان مجلس از جمله Manoj Tiwari, Vijay Goel, Parvesh ورما و Meenakshi Lekhi نیز رای در سرمایه های ملی.

این شهر شاهد یک مثلثی مسابقه در میان حاکم AAP که برنده یک لغزش اکثریت در انتخابات بی جی پی و کنگره است. در آخرین نظرسنجی AAP برنده شده بود 67 کرسی BJP 3. کنگره باز نمی شود حساب است.

وزیر Arvind Kejriwal-led AAP امیدوار است برای حفظ قدرت برای دومین دوره متوالی.

به طور مشابه, BJP امیدوار است برای به دست آوردن یک اکثریت تجاری در محبوبیت نخست وزیر نارندرا.

این کنگره که در قدرت به مدت 15 سال در یک کشش در دهلی نو تحت رهبری رئیس سابق وزیر اواخر شیلا Dixit تا حزب را از دست داده به AAP 2015 در پای صندوقهای رای خواهد بود و امید برای احیای.

AAP رقابت در همه 70 کرسی در حالی که بی جی پی دارای سابقه کاندیداهای خود را در 67 کرسی را ترک کرده است و سه کرسی برای متحدان آن دو برای JD-تو و یکی برای LJP. از سوی دیگر کنگره رقابت در 66 کرسی است و با توجه به چهار کرسی به متحد خود را RJD.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im