کا برآورده مهاتما گاندی آرزو می کنم: Ram, Nath Kovind

دهلی نو: در میان بی سابقه مخالفان, تظاهرات جمهور Ram, Nath Kovind روز جمعه ستایش جدید شهروندی (متمم) قانون به عنوان یک گام تاریخی و تحقق مهاتما گاندی آرزوها.

در 70 دقیقه آدرس به یک جلسه مشترک مجلس قبل از آغاز بودجه در جلسه, آقای Kovind لمس بر تعدادی از مسائل اعم از امکانات برای دانش آموزان مسلمان به رم معبد در ایودیا و نیاز به بهبود اقتصاد است. اما زمانی که او اشاره قرمز به کا آن را غرق در اوج از “شرم, شرم” از مخالفان.

به عنوان به زودی به عنوان رئیس جمهور آغاز شد ستایش انگیز کا که به راه انداخته است تظاهرات گسترده در سراسر کشور اعضای این حکم BJP شروع به ضربت میز خود و بسیار به زودی مخالفت کنگره و دیگر نمایندگان مجلس دیده می شد فریاد “شرم, شرم”.

کنگره نمایندگان مجلس از جمله رهبران ارشد سونیا گاندی و غلام نبی آزاد, شنبه, پنجم و ششم ردیف و حاضر به نشستن در تعیین شده خود را به صندلی های ردیف جلو. کنگره نمایندگان مجلس همچنین عینک سیاه بازوبند.

در اطراف 11.45 هستم به عنوان رئیس جمهور بود و هنوز هم صحبت در CAA, Trinamul کنگره نمایندگان مجلس شدم و در سکوت ایستاده بود و برخی با پوشیدن پیراهن سفید با “هیچ NRC” نوشته شده بر روی آنها و دیگر brandishing پارچه پلاکارد با “هیچ کا هیچ NRC و هیچ NPR” نوشته شده بر روی آنها.

نه تنها رئیس جمهور تگرگ جدید قانون تابعیت او نیز مورد انتقاد قرار هر نوع خشونت گفت: این امر به تضعیف جامعه و کشور به طور مستقیم و بدون مراجعه به ضد کا تظاهرات در سراسر این کشور که برخی از آنها خشونت را دیده اند.

استفاده از swadeshi به رشد می گوید Prez
این موضوع از جنایات علیه اقلیت ها در پاکستان نیز آورده شده توسط رئیس جمهور.

او با اشاره به این که متقابل بحث و مناظره تقویت دموکراسی و نیز نامیده می شود برای ساخت این دهه هند دهه این قرن در هند قرن.

“این مسئولیت ما را به افتخار این آرزو از پدران بنیانگذار ما ملت است. من خوشحال هستم که هر دو پارلمان باید تحقق این آرزو با تصویب شهروندی متمم قانون. در زمانی که کشور, جشن تولد 150 سالگرد Gandhiji همه شما با توجه به اهمیت توجه به این احساسات” آقای Kovind گفت.

در مورد مسائل اقتصادی آقای Kovind از مردم خواست تا به استفاده از به صورت محلی تولید محصولات بهتر است فردا به عنوان او تصریح کرد: دولت تعهد به هند $5 تریلیون اقتصاد است.

او با اشاره به دادگاه عالی ایودیا قضاوت در راه اندازی یک رام از معبد و گفت که ایمان reposed توسط مردم هند در نهادهای دموکراتیک “تقویت بنیاد دموکراسی ما”.

او همچنین در صحبت abrogation از ماده 370 گفت: وجود شادی در میان مردم هند است که مردم در جامو و کشمیر و لاداخ باید حقوق خود را در همتراز با بقیه کشور است.

“امروز پس از هفت decaodes کل کشور خوشحال است که رویای کرور از مبارزان راه آزادی از جمله Dr Syama پراساد Mookerjee آمده است درست است و مردم جامو-کشمیر و لاداخ dalits و زنان از آن منطقه نیز همان حقوق را به عنوان مردم در سایر نقاط کشور است.

“این abrogation از 370 مقاله و مقاله 35A قانون اساسی توسط دو سوم اکثریت در هر دو مجلس پارلمان نه تنها تاریخی بلکه راه را برای توسعه عادلانه جامو-کشمیر و لاداخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im