‘خرید امریکایی بند مقررات آزاد نوآوری داشته’ دستور کار به درایو COVID-19 باز گشت: Navarro

کاخ سفید تجارت مشاور و دفاع تولید عمل می کنند (DPA) هماهنگ کننده پیتر ناوارو گفت: در تاریخ 17 مه که جوهر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی برای بازسازی اقتصاد ایالات متحده است که به “خرید امریکایی بند مقررات آزاد و نوآوری است.”

ناوارو مدیر کاخ سفید اتاق تجارت و تولید سیاست گفت: “ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” و ABC “این هفته” که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به دنبال سیاست را کلید زنجیره تامین را به ایالات متحده به عنوان نگرانی در ادامه به کوه مورد وابستگی این کشور به چین در حال حاضر تقویت شده توسط حزب کمونیست چین (CCP) ویروس همه گیر.

“این رئیس جمهور ساخته شده است تا زیبا ترین اقتصاد در سه سال و نیم و حزب کمونیست چین (CCP) فلج که در 30 روز” ناوارو گفت: NBC چاک تاد روز یکشنبه با اشاره به تاثیر CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus در اقتصاد است.

“او در حال رفتن برای بازسازی این اقتصاد مبتنی بر سه چیز است: خرید امریکایی بند مقررات آزاد و نوآوری,” او گفت:. “ما قصد داریم برای شروع با آوردن خانه های دارویی و تجهیزات پزشکی زنجیر در اینجا با استفاده از چیزهایی مانند DPA و دیگر شرکت های بخش خصوصی.”

ناوارو گفت که کاخ سفید را عرضه زنجیره ای تلاش خواهد شد همچنین تمرکز بر ایجاد مشاغل خانگی به عنوان ایالات متحده می بیند افزایش بیکاری به عنوان یک نتیجه از ویروس مهار اقدامات است.

حدود 36.5 میلیون آمریکایی را در پرونده ادعا می کند برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس با 2.981 میلیون برای هفته پایان مارس 9, با توجه به وزارت کار.

“این جایی است که این تهمت کشتی عنوان شده است—آن را شغل آن را خرید در آمریکا این مسائل در اینجا” ناوارو گفت. “و برای هر بخش خدمات کار ما ممکن است از دست دادن در این گذار ما قصد داریم به جای کسانی که با تولید [شغل] و همه چیز عالی میشه.

“آوردن شغل و آن را در اینجا” ناوارو ABC گفت و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن خرید در آمریکا بند مقررات آزاد و نوآوری دستور کار به نفع هر دو اقتصاد و امنیت ملی است.

کاخ سفید تجارت مشاور اشاره به سریع تولید هواکش توسط جنرال موتورز و یک شرکت Ventec زندگی Systemson در “داخلی خاک” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استناد DPA اواخر ماه مارس است.

“ما تا به حال یک بحران جدی به عقب در زمان. این یک معجزه بود و در برخی از حس یک عالم صغیر برای آینده” ناوارو گفت: NBC. “با استفاده از DPA … 700 قطعه رفتن به آن ونتیلاتور و جنرال موتورز قادر به استفاده از آن برای تولید پلت فرم برای رفتن به آن زنجیره تامین به تکرار تقریبا تمام کسانی که در اینجا داخلی خاک است.”

“بنابراین با استفاده از DPA ما قادر به حرکت در سرعت باور نکردنی و نوآوری داشته و آن را یک تولید حق در اینجا در خاک داخلی,” او اضافه شده است.

“ما می توانیم تکرار که در طول این اقتصاد repurposing ما کارخانه” ناوارو ABC گفت. “این شغل جمهور نوآوری جمهور ساخت جمهور این است که چگونه ما در حال رفتن به از طریق انتهای دیگر از این—این بحران در اینجا.”

ناوارو سخنان آمد و تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همه گیر برجسته آسیب پذیری زنجیره تامین که قطعات واقع در نقاط مختلف جهان است.

“ما باید یک زنجیره تامین که در آن آنها ساخته شده در تمام نقاط مختلف جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس کسب و کار’ Maria Bartiromo پنج شنبه.

“و یک قطعه کوچک از جهان بد می رود و همه چیز خراب است تا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به شیوع ویروس در ووهان چین.

“ما باید همه آنها را در ایالات متحده” این رئیس جمهور است که متعهد به تولید بازگشت از خارج از کشور گفت: از کلید های زنجیره تامین.

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: روز شنبه در سفر به پنسیلوانیا توزیع کننده تجهیزات پزشکی است که هدف او این است که “برای تولید همه چیز امریکا باید برای خودمان و پس از آن صادرات به جهان از جمله دارو.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de