تاجر Sheldon Adelson اعلام کرد طرح به کارگران پرداخت برای 2 ماه خواستار دیگران به دنبال سرب

کسب و کار مغول Sheldon Adelson پرداخت خواهد شد و کارگران به مدت دو ماه با وجود کسب و کار در حال بسته میان COVID-19 گیر او این هفته اعلام کرد.

Adelson را Las Vegas Sands resort هتل ها تعطیل اما او گفت که او هنوز هم با پرداخت هر یک از نزدیک به 10 ، 000 کارگران به عنوان اگر آنها هنوز هم کار می کند.

“من امیدوارم که به انجام است که تا زمانی که ما می توانیم بازگشایی کسب و کار ما. این نه تنها حق چیزی که به انجام — این کسب و کار خوب,” او نوشت: در یک op-ed در نیویورک پست.

86-year-old دارای یک ارزش خالص 27.9 میلیارد دلار است.

Adelson بازگو رشد ضعیف و گفت: او نمی خواست کارگران خود را به تعجب که در آن خانواده خود را در وعده غذایی بعدی خواهد آمد از. وی با تمجید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای “گرفتن اقدامات قاطع” در طول همه گیر قبل از اصرار همکار مدیران شرکت به گام تا و به دنبال خود منجر شود.

“هفته آینده دشوار خواهد بود و ماه است که دنبال خواهد شد و ناپایدار. به همکار رهبران کسب و کار اجازه دهید ما به عنوان مثال منجر شود. من با کمال میل شرکت در حال انجام بحث و گفتگو با هر یک از شما در راه ما می توانیم با هم کار کنند برای محافظت از این کشور نیروی کار است. اجازه دهید ما اثبات عظمت و محبت و تابآوری از این کشور یک بار دیگر,” او نوشت.

Adelson که اهدا به حزب جمهوری خواه و نامزد نیز تا به حال دو میلیون ماسک در چین تولید می شود, همراه با 20000 لباس محافظ و گفت: او کمک خواهد آنها را به بیمارستان های نیویورک و نوادا.

Epoch Times Photo
یک نمای خارجی نشان می دهد که اتاق مهمان در وین لاس وگاس در نوادا در 31 مارس سال 2020 است. (اتان میلر/گتی ایماژ)

“امیدوارم ما کمک های مالی کمک خواهد کرد که حفاظت از مردم در مقابل خطوط به طوری که آنها می تواند همچنان ارزشمند خود را کار می کنند و ما می توانید شروع به دیدن تعداد افراد آسیب دیده شروع به کاهش” Adelson در بیانیه ای گفت.

وین تفریحی متعلق به استیو وین اعلام کرد آن را خواهد پرداخت تمام کارکنان از طریق مارس 15 و در مجموع 60 روز از حقوق و دستمزد بقا است.

“این است که ما مسئولیت مشترک به دنبال جهت ایمنی و بهداشت حرفه ای به ماندن در خانه و محدود کردن تماس های اجتماعی” گفت: وین استراحتگاه مدیر عامل مت Maddox, در بیانیه ای. “ما آن را مدیون به هر یک از دیگر خانواده های ما و جامعه ما است.”

دیگر moguls کمک کرده اند کمک به CCP ویروس پاسخ تلاش است. جف بزوس بنیانگذار آمازون و یکی از ثروتمندترین مردان جهان گفت: او می خواهم اهدای 100 میلیون دلار به بانک های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده است.

COVID-19 یک بیماری ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

“حتی در زمان عادی غذا ناامنی در خانواده های آمریکایی است که یک مشکل مهم و متاسفانه COVID-19 تقویت است که استرس به طور قابل توجهی” بزوس گفت: یک بیانیه است. “میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال تبدیل به بانک های مواد غذایی در طول این زمان.”

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de