تاجر سابق کنگره ایمری Houghton جونیور مرده در 93

ایمری Houghton جونیور که منجر خانواده اش شرکت شیشه در شمال ایالت نیویورک و بعد از صرف نزدیک به دو دهه در کنگره به عنوان یک جمهوری خواه با یک اعتبار برای شکستن با حزب خود درگذشت در تاریخ 4 مارس. او 93.

Houghton بود که شناخته شده به عنوان به سادگی “آمو” بود و اولین انتخاب در سن 60 سالگی پس از گذراندن نزدیک به دو دهه به عنوان مدیر اجرایی کورنینگ شیشه ای کار می کند که آغاز شده توسط great-great-grandfather در سال 1851 و تبدیل به یکی از بزرگترین glassmakers.

Houghton درگذشت و در خانه اش در کورنینگ (آرکانزاس), نیویورک, شرکت, شرکت کورنینگ, Inc., اعلام کرد در یک پست در وب سایت خود را. علت مرگ داده نشده بود.

این نسل از کسب و کار مردم و سفیران Houghton انتخاب شد در سال 1986 به نمایندگی از کورنینگ منطقه و یقه آبی خانواده ها خواهد بود که ضربه سخت رکود اقتصادی. در نظر گرفته وزش جمهوری خواه بود که قادر به گرفتن همراه با سیاستمداران در سراسر راهرو Houghton انتخاب خواهد شد هشت بار.

در میان ثروتمندترین سیاستمداران از زمان با توجه به کورنینگ سهام و سرمایه گذاری های دیگر او مالی محافظه کار و امور اجتماعی سیاست های متوسط که اغلب منحرف از خط حزب در زمان مشاجره و جنگ.

“یک توافق سازنده او هرگز وانمود به کسی که او نبود و خود بیمار salesmanship برای خنثی کردن اختلافات حزبی به منظور مقابله با مشکلات تنها راه ساخته شده است که حس به او—همکاری” با توجه به اگهی ارسال شده توسط a funeral home.

Houghton که پشتیبانی سقط جنین و حمایت برای بودجه اضافی برای هنر یکی از شش جمهوری خواهان برای رای دادن در برابر 2002 قطعنامه ای که به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش گسترده اقتدار برای حمله به عراق. او همچنین در برابر رای قابل توجهی کاهش مالیات است که به طور گسترده ای پشتیبانی شده توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در دولت بوش است.

چهار سال قبل در هاوتون و فقط تعداد انگشت شماری از دیگر جمهوری خواهان تصمیم گرفتند به رای گیری برای استیضاح رئیس جمهور بیل کلینتون برای دروغ گفتن در مورد رابطه او با کاخ سفید کارآموز. او همچنین رای دادند در برابر اتهام انسداد عدالت است.

در سال 1997 Houghton تاسیس جمهوری خیابان اصلی همکاری یک گروه از متوسط توافق اعضا اختصاص داده شده “به محافظه کار عملی دولت است که با این نسخهها کار بهتر به جوامع آمریکایی در سراسر کشور” و “پیشرفت عقل سلیم سیاست هایی که می تواند به فرمان حمایت هر دو حزب” با توجه به وب سایت سازمان.

Houghton خواهد دوباره با برخی از همکاران خود را در حداقل دستمزد و ممنوعیت نظامی تفنگ برای استفاده عمومی است. او با حمایت دستمزد بالاتر و در حالی که یک عضو انجمن ملی سلاح آمریکا—ممنوعیت سبک نظامی سلاح حمله.

“من عضو NRA,” Houghton گفت: لس آنجلس تایمز. “آن را به من صدمه سیاسی—شکی نیست—اما من فکر می کنم آن را درست انجام دهد.”

Houghton کمیته تکالیف شامل امور خارجه بودجه و راه و روش. او همچنین به عنوان co-رئیس ایمان و سیاست موسسه با تشکر. John Lewis, یک دوست نزدیک و گرجستان دموکرات.

در سال 1998 Houghton مخالف جمهوری خواه قانون قرار داده و رو به جلو برای اصلاح قانون اساسی اجازه می دهد تا سازماندهی نماز در مدارس دولتی.

اقامت واقعی سیاسی خود رویکرد Houghton شروع به سازماندهی دو حزبی خلوت برای سیاستمداران و خانواده “به طوری که آنها می تواند رسیدن به هر یک از دیگر در یک سطح انسانی فراتر از عدم انعطاف از آنچه سیاست تبدیل شده است,” او گفت: اگهی.

بازنشسته و از کنگره در سال 2004.

متولد در کورنینگ (آرکانزاس) on Aug. 7 سال 1926 سیاسی خود خون زد ، او پدر بزرگ Alanson بیگلو Houghton, یک عضو کنگره, خدمت به عنوان سفیر ایران در آلمان تحت رئیس جمهور وارن G. Harding و بریتانیا تحت کالوین کولیج و رئیس جمهور کورنینگ (آرکانزاس). پدرش ایمری Houghton Sr. را تبدیل به رئیس جمهور و رئیس کورنینگ و بعد از آن سفیر ایران در فرانسه تحت ریاست جمهوری Dwight D. Eisenhower. Houghton مادر لورا Richardson, بومی, Providence, رود آیلند, یک نیکوکار و سابق معاون سازمان پیشاهنگی دختران از امریکا است.

که به زودی به صورت شیشه ای نجیب زاده خدمت در نیروی دریایی در طول جنگ جهانی دوم و بعد از دریافت هر دو مدرک لیسانس و MBA از دانشگاه هاروارد. او شروع به کار در کورنینگ (آرکانزاس) به عنوان یک مهندس به زودی و پس از افزایش به نقش رئیس و مدیر اجرایی در 12 سال. او به عنوان مدیر عامل از سال 1964 تا سال 1983.

Houghton اول ازدواج به اموزش غرب به طلاق به پایان رسید. همسر دوم خود را با پریسیلا Blackett دیویی درگذشت در سال 2012. آنها ازدواج کرده بود برای 22 سال است.

Houghton است جان سالم به در برد و توسط دو دختر و دو پسر نه نوه های نوه بزرگ و یک برادر.

او باقی مانده صوتی در مورد سیاست پس از ترک کنگره و اغلب اظهار نظر تفرقه در درون خانه و در میان آمریکایی ها. او همچنین به انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آونگ نوسان به جلو و عقب در زندگی—و آن را مطمئن می کند در سیاست” Houghton گفت: رهبر یک روزنامه در کورنینگ (آرکانزاس) در سال 2017. “اما شما باید به کسی که مایل به آن را تعمیر. یا یک گروه از مردم چه کسانی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de