DAMAGED. A resident walks away from her flood-damaged house in the bushfire-affected town of Cooma on January 5, 2020. Photo by Saeed Khan/AFP

آسیب دیده است. ساکن پیاده روی به دور از سیل آسیب دیده خانه در bushfire متاثر شهر Cooma در ژانویه 5 سال 2020 است. عکس سعید خان/AFP

سیدنی استرالیا – سه در 4 استرالیایی – تقریبا 18 میلیون نفر را تحت تاثیر قرار بود توسط این کشور مرگبار bushfire بحران, بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده روز شنبه, مارس 18 که همچنین با اشاره به کاهش حمایت از دولت و برای زغال سنگ پروژه های.

دانشگاه ملی استرالیا مطالعه نشان داد قریب به اتفاق مقیاس انسانی از پنج ماه از بحران که به کشته شدن بیش از 30 نفر و تخریب هزاران خانه.

“تقریبا هر استرالیایی شده است لمس توسط این آتش سوزی و بسیاری از ما خواهد بود زندگی با عوارض برای سال ها و سال های آینده گفت:” منجر اجتماعی محقق نیکلاس Biddle گفت.

این نظرسنجی از 3000 نفر نشان داد که 14 درصد از جمعیت بود و به طور مستقیم تحت تاثیر قرار – با خانه های خود را از دست داده و یا آسیب دیده و یا خانواده مجبور به تخلیه.

کسانی که نزدیک به 3 میلیون نفر از مردم تحت الشعاع قرار, بیشتر از 15 میلیون استرالیایی که قرار گرفتن در معرض غیر مستقیم از جمله تحت تاثیر قرار bushfire دود و یا داشتن برنامه های تعطیلات رسید.

مقیاس تاثیر شوکه محققان خواهد بود و دلیلی برای نگرانی در کانبرا که دولت تلاش کرده است به لرزش درک عمومی است که آن را botched بحران پاسخ و اهمیت چندانی برای پرداختن به تغییرات آب و هوا.

دانشمندان می گویند در آتش سوزی سوخت خشکسالی و شرایط آب و هوایی نامساعد است که تشدید تغییرات آب و هوایی.

نخست وزیر اسکات موریسون انتقاد قرار گرفته بود برای رفتن در تعطیلات به هاوایی در وسط فاجعه و امتناع از رد کردن عمیق تر به کاهش انتشار کربن.

“تنها 27 درصد از پاسخ دهندگان گزارش دادند که آنها با اعتماد به نفس یا اعتماد به نفس در دولت” گفت: Biddle یک قطره از 11 درصد در 3 ماه.

“این یکی از بزرگترین کاهش در اعتماد به نفس من را دیده اند در یک دوره کوتاه از زمان,” او گفت:.

در میان افرادی که رای دادند برای دولت در انتخابات گذشته برای حمایت از ساختمان جدید معادن زغال سنگ کاهش یافت از 72 درصد قبل از بحران به 57 درصد در ماه ژانویه است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im