بوروندی اخراج بالا که تیم در coronavirus بحران

PROTECTION. Burundians wash their hands, as a preventive measure against the coronavirus, on their arrival of their repatriation in Gatumba, on the border with the Democratic Republic of Congo, in Burundi, on March 18, 2020. File photo by Onesphore Nibigira/AFP

حفاظت. Burundians شستن دست های خود را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus در هنگام ورود خود را از بازگشت به وطن در Gatumba در مرز با جمهوری دموکراتیک کنگو در بروندی در 18 مارس سال 2020 است. فایل عکس Onesphore Nibigira/AFP

نایروبی کنیا و بوروندی دستور اخراج از سازمان بهداشت جهانی (WHO) تیم متخصص پشتوانه پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها چند روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

وزارت امور خارجه در نامه ای به آفریقا که مقر و دیده شدن توسط خبرگزاری فرانسه (AFP) در چهار شنبه, مه 13 گفت: سازمان ملل نماینده در بوروندی و همکاران 3 “اعلام شخص غیر قابل قبول و به این ترتیب باید ترک خاک بروندی” توسط جمعه, مه 15.

این بخشنامه مورخ 12 مه اخراج که بالا رسمی در بوروندی, Dr والتر Kazadi Mulombo; کشور coronavirus هماهنگ کننده Dr Jean Pierre Mulunda Nkata; بیماری های مسری سر, Ruhana Mirindi Bisimwa; و یک آزمایشگاه متخصص در این تست برای COVID-19 پروفسور دانیل Tarzy.

“در اواخر بعد از ظهر دیروز من ساخته شده بود آگاه از طریق توجه داشته باشید verbale در مورد این تصمیم دولت بروندی است که ما خواسته که نماینده و 3 نفر دیگر که یکی از آنها این است که یک مشاور…به خروج از کشور بلافاصله” که در آفریقا مدیر Dr Matshidiso Moeti خبرنگاران گفت: در پنج شنبه, مه 14.

“ما در ارتباط با دولت بروندی برای روشن شدن و درک استدلال پشت این تصمیم را گرفته اند. ما در عین حال پس از آن کار به سازماندهی خروج از کارکنان ما است.”

نامه فراهم نیست و دلیلی برای این تصمیم است. دیپلماتیک و اداری منابع به خبرگزاری فرانسه گفت وزارت امور خارجه سقط مشابه تلاش برای اخراج همان 4 مقامات یک ماه پیش.

“آنها در حال اخراج و وزیر بهداشت کاملا حذف شدند که آن را متهم به دخالت غیر قابل قبول در مدیریت آن از coronavirus” یک Burundian رسمی به خبرگزاری فرانسه گفت, صحبت خواست نامش فاش نشود.

آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در توصیف این حرکت به عنوان “مایه تاسف” در زمانی که همکاری بیشتر مورد نیاز بود برای مقابله با این ویروس در این قاره.

“ما نیاز مبرم به تخصص فنی به عنوان یک قاره است که بسیار ضعیف سیستم بهداشت و شکننده زیرساخت های که در آن ما ندارد و لوکس از لگد زدن که” مدیر جان Nkengasong پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

در همین حال سازمان ملل متحد کمیسیون تحقیق در بروندی وظیفه توسط شورای حقوق بشر برای بررسی اتهام تخلفات و موارد نقض حقوق بشر در این کشور پس از سال 2015 در بیانیه ای گفت که آن را “عمیقا ابراز تاسف” این تصمیم است.

بلندی انتخابات

اعلام می آید تنها چند روز قبل از Burundians رفتن به پای صندوق های رای در مارس 20 تا انتخاب رئیس جمهوری جدید نمایندگان مجلس و مقامات محلی است.

این کشور رسما ثبت شده 27 نفر و مرگ یکی از coronavirus.

اما آن را گرفته چند اقدامات احتیاطی در برابر بیماری ها و تست کم است, سوخت رسانی نگرانی که میزان واقعی شیوع این بیماری شناخته شده نیست.

یک وزارت بهداشت, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود گفت: 7 نفر در بیمارستان بستری شده است در یک موسسه با علائم ديسترس تنفسی و نه تا به حال تست شده است و “کل بال اختصاص داده شده به آنها را در بیمارستان نظامی.”

در همین حال یک پزشک نیز به دنبال گمنامی گزارش 6 مرگ و میر بیماران “ارائه تمام علائم کروناویروس” هفته گذشته است.

یکی از ساکنان پایتخت بازگو کرد که همسایه اش که تا به حال تب و مشکلات تنفسی رد شد ،

“این مرد 65 ساله و در خانه درگذشت, هفته گذشته,” او گفت:.

در همین حال موسسه ملی بهداشت عمومی تنها محل انجام آزمایش تا به حال 6 نفر از کارکنان خود را مسئول برای گرفتن نمونه سقوط بیمار با این ویروس.

“پس از آن همه فعالیت فلج شده است, بدون آزمون انجام می شود آن است که یک فاجعه” کارمند این موسسه را تایید کرد و به خبرگزاری فرانسه خواست نامش فاش نشود.

انتخابات به هر قیمتی

گروه های حقوق بشر می گویند دولت این است که با فشار دادن انتخابات بدون توجه به هزینه و متهم حزب حاکم و آن جناح جوانان از خرد کردن مخالفت و تهدید کسانی که خود را در برابر اقدامات coronavirus.

بزرگ سیاسی تظاهرات برگزار شده است در سراسر کشور, نقشه کشی ده ها هزار نفر از حامیان با هم در تجمع جرم است که ممنوع شده است در دیگر نقاط آفریقا و اطراف کلمه.

Nkengasong هشدار داد چنین جماعت رسیده برای گسترش coronavirus دور و گسترده.

“ما دیده ایم که در کشورهایی که در آنها پیش رفته و انجام انتخابات و یا جایی که آنها را فعال کرده مردم را به گرد هم می آیند در یک تظاهرات سیاسی در این موارد افزایش یافته است,” او گفت:.

مقامات در بروندی باید ذکر الهی برای حفاظت از این کشور به ظاهر کم عفونت رای و خواست شهروندان برای رفتن در مورد زندگی روزانه خود را بدون ترس.

“نترس. خدا را دوست دارد بروندی و اگر مردم وجود دارد که تست مثبت آن است به طوری که خدا ممکن است آشکار قدرت خود را در بروندی گفت:” به طور کلی Evariste Ndayishimiye ریاست جمهوری نامزد حاکم CNDD-FDD ، – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de