دفن مظنون به کروناویروس در مورد Kalaburagi انجام می شود تحت نظارت های پزشکی

Mohammad Hussein Siddiqui, who returned from Saudi Arabia last month, died in Kalaburagi, Karnataka on March 10, 2020. Officials are conducting tests on his samples to rule out coronavirus infection.

محمد حسین صدیقی که در بازگشت از عربستان سعودی در ماه گذشته درگذشت در Kalaburagi, Karnataka در تاریخ 10 مارس سال 2020 است. مقامات در حال انجام آزمایش بر روی نمونه خود را برای رد کردن عفونت کروناویروس.

Kalaburagi: نهایی مناسک مردی که مرگ را به نسبت داده شده مشکوک coronavirus برگزار شد بعد از ظهر امروز تحت نظارت دقیق پزشکی توسط مقامات بهداشتی از Kalaburagi منطقه.

محمد حسین صدیقی, 76, یک رهبر مذهبی از Kalaburagi بود بستری در بیمارستان پس از شکایت سرفه به علت ذات الریه ویروسی.

صدیقی رفت به عربستان سعودی در ژانویه 29 و بازگشت و یک ماه بعد. او برای اولین بار بستری در بیمارستان در Kalaburagi زیر شکایت سرفه و دیگر علائم است. پزشکان او به نمایش در آمد برای Covid-19 coronavirus یک زن و شوهر از روز بازگشت. او به درمان پاسخ نمی دهند و درگذشت روز گذشته در حدود 11 pm.

بدن او بررسی توسط مقامات بهداشتی قبل از توزیع آن را به خانواده خود را. بهداشت منطقه افسر M A Jabbar دستور آن انجام نهایی مناسک صدیقی به لمس بدن با دست خالی و با استفاده از دیگر اقدامات حفاظتی در هنگام دفن.

نمونه های گرفته شده از صدیقی فرستاده شده به آزمایشگاه در بنگلور. این گزارش انتظار می رود پنج شنبه.

شده اند وجود دارد هیچ دیگر موارد مشکوک به کروناویروس در Kalaburagi منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im