Bukidnon فرماندار آسانسور مستند سفارش

DISINFECTION. A Bureau of Fire Protection (BFP) personnel gets sanitized inside a tent after disinfecting rounds in Barangay Gango, Libona, Bukidnon. (Bobby Lagsa/Rappler)

ضد عفونی. دفتر حفاظت از آتش (BFP) پرسنل می شود مقادیر داخل یک چادر پس از ضد عفونی دور در Barangay Gango, Libona, Bukidnon. (بابی Lagsa/Rappler)

CAGAYAN DE ORO شهرستان فیلیپین – Bukidnon فرماندار خوزه ماریا Zubiri برداشته شده جامعه پیشرفته قرنطینه در استان پس از یک فرمان اجرایی قرار دادن آن تحت مستند باسابقه در نیمه شب از پنج شنبه, مارس 26.

Zubiri با صدور فرمان اجرایی شماره 20 در آوریل 13, قفل کردن کل استان پس از تایید مقامات بهداشتی یک COVID-19 مورد در شهرستان والنسیا. (بخوانید: Bukidnon وارد مستند برای اولین بار پس از coronavirus مورد)

این بیمار شناسایی شد که Lumbayao Barangay کاپیتان نلسون Cabaluna که تست مثبت برای coronavirus پس از حضور در Araw ng داوائو ملی کیر دربی در تاریخ 13 مارس در ماتینا Gallera.

دوشنبه, آوریل 27, Bukidnon است که به طور موثر تحت یک کلی قرنطینه وضعیت موجب Zubiri را EO 21.

جدید EO دستورالعمل تاکید بر به تدریج باز استان در فعالیت های اقتصادی.

“پس رئیس جمهور رودریگو Duterte ملی آدرس مورخ مارس 24 سال 2020 او طبقه بندی شده استان Bukidnon به عنوان یک منطقه در معرض خطر باقی می ماند در زیر به طور کلی جامعه قرنطینه” Zubiri گفت. (بخوانید: Metro Manila دیگر ‘معرض خطر’ Luzon مناطق به باقی می ماند در مستند)

در حالی که عموم مردم است که در حال حاضر مجاز به بیرون رفتن برای خرید نیازهای اساسی زیر اقدامات پیشگیرانه در محل باقی می ماند:

 • در معرض خطر جمعیت سنین 0-20 و 60 و باید در خانه باقی می ماند
 • افراد 21 سال هم زیر 60 سال که اقامت با مردم با شرکت morbidities و یا دیگر عوامل خطر باید در خانه بماند
 • هر کس خواست به پوشیدن ماسک صورت در همه مکان ها خارج از محل سكونت خود
 • سخت اجتماعی فاصله باید مشاهده شده در همه زمان ها برای مدت کلی جامعه قرنطینه مطابق با دستورالعمل کشوری و سلامت مشاوره
 • تجمع جمعی و فعالیت های مذهبی هنوز هم ممنوع است.

Zubiri قبلا گفته Rappler که به استان اختصاص داده P700 میلیون دلار برای آن coronavirus کمک های صندوق و کوسن مستند و تاثیر آن بر اقتصاد است. (بخوانید: Northern Mindanao LGUs آماده P1.2B در امداد رسانی کمک های اقتصادی میان شیوع)

این کمک های غذایی به حدود 100,000 خانوار شامل 50 کیلو برنج و دیگر مواد غذایی کنسرو شده.

Zubiri گفت که استانی خزانه فقط با چپ فقط برخی از P150 میلیون.

Jumpstart اقتصاد

کشاورزی و تولید مواد غذایی و در کل زنجیره تامین مواد غذایی, فروشگاه, فروشگاه رفاه و شهر ساری-ساری فروشگاه های مراقبت های بهداشتی و تدارکات و ارتباطات از راه دور, آب, انرژی, اینترنت, ارائه دهندگان خدمات تحویل و به صورت خرده فروشی مواد غذایی و رسانه ها باید باز باقی می ماند.

“دیگر کسب و کار و صنایع مانند تولید, ساخت و تولید, ساخت و ساز, استخراج, e-commerce, تحویل, خدمات تعمیر و نگهداری و مسکن ممکن است به از سرگیری عملیات ارائه شده است که آنها از رعایت حداقل استانداردهای مقرر در اجتماعی فاصله و سایر اقدامات احتیاطی” Zubiri گفت.

برای اطمینان کافی در تامین مواد غذایی در سراسر کشور کلیه فعالیت های کشاورزی ادامه خواهد داد.

امور مالی کسب و کار روند برون سپاری (BPO), غیر, فراغت, تجارت و دیگر خدمات مشابه می تواند با یک اسکلت نیروی.

پس هنوز هم ممنوع از باز کردن:

 • آرایشگاه و سالنهای زیبایی/سالن
 • ماساژ درمانگاه ها و چشمه های معدنی
 • سینما و فیلم خانه
 • بارها و KTVs
 • اوقات فراغت و بازی
 • داخل سالن و امکانات ورزشی
 • زمین های بازی
 • تفریحی استخرهای شنا
 • پارک گردشگری سایت و دیگر امکانات تفریحی
 • کاکپیت
 • سالن بیلیارد
 • ورزشگاه

“من آن را ترک به دولت های محلی واحد قدرت را به تصمیم می گیرید که غیر ضروری موسسات و ادارات نباید اجازه داده شود به از سرگیری عملیات و پرسیدم LGUs به موضوع [خود] مشورتی” Zubiri گفت.

Zubiri اضافه شده است که وجود خواهد داشت یک تیم است که آیا تصادفی چک رعایت و بازرسی در LGUs اگر آنها به دنبال اجرای ایمنی و اقدامات احتیاطی.

Zubiri همچنین گفت که جامعه قرنطینه بازرسی باقی خواهد ماند عملیاتی و غیر-ساکنان هنوز محروم از ورود به استان است.

والنسیا شهر باز می شود

Bukidnon بزرگترین شهر والنسیا نیز در تلاش است تا اقتصاد خود را پس Zubiri منجر شود.

شهردار Azucena Huerbas صادر EO 36 گسترش عمومی جامعه قرنطینه (GCQ) در شهرستان ها و ارائه راهکارها برای بازگشایی تدریجی از اقتصاد آن است.

این EO نیز برداشته پیشرفته جامعه قرنطینه در Barangay Lumbayao.

با پوشیدن ماسک در اماکن عمومی, فیزیکی, فاصله و ضد عفونی و متوسط بررسی هنوز اجباری و والنسیا شهر را مشروب ممنوعیت و منع رفت و آمد بین 8 تا 5صبح در اثر باقی می ماند.

Huerbas دستور انعطاف پذیر 4 روز کار در هفته در هر دو شرکت دولتی و خصوصی.

ضروری کسب و کار هنوز باز است در حالی که مدارس تابع وزارت آموزش و پرورش (DepEd) و کمیسیون آموزش عالی (CHED) دستورالعمل و مقررات.

خصوصی و حمل و نقل عمومی عمل می کنند اما مسافران می توانند اشغال تنها نیمی از هر وسیله نقلیه را در ظرفیت کامل. موتور سیکلت در حال حاضر مجاز یک مسافر از همان خانواده است.

“من می خواهم به می دانم که این هنوز پایان COVID-19 در شهر ما به رغم تلاش های ما frontliners. این پایان نیست, ما هنوز هم در مواجهه با بسیاری از چالش ها” Huerbas گفت.

Huerbas گفت که او آگاه است که وجود دارد در حال شکایت از ساکنان در شهر چگونه دولت پیاده سازی دستورالعمل.

“آنچه ما انجام می دهند این است که بهترین… ما در حال نگه داشتن زبانه از هر ملی دستورالعمل صادر شده همه از این ما می توانیم از میان برداشتن اگر همه ما همکاری کنند. [Coronavirus] دیده نمی شود. این است که دشمن ما این است که چرا ما همیشه آماده” Huerbas گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de