Bukidnon ممنوعیت صادرات برنج برای اطمینان از امنیت غذایی در طول مستند

RICE FIELD. File photo by Bobby Lagsa/Rappler

زمینه برنج. فایل عکس توسط بابی Lagsa/Rappler

CAGAYAN DE ORO شهرستان فیلیپین – Bukidnon می گوید این است که نگه داشتن برنج در این استان تولید و جلوگیری از صادرات آن را برای اطمینان از امنیت غذایی در آن مستند دوره است. (بخوانید: Bukidnon قفل کردن مرزهای آن)

Bukidnon فرماندار خوزه ماریا Zubiri به نام این “Bukidnon اول” سیاست.

او با صدور فرمان اجرایی شماره 18 روز جمعه, مارس 27 منع تمام برنج تولید کنندگان و تجار و تولید کنندگان Bukidnon از فروش و/یا ارائه دانه های برنج در خارج از استان موثر بلافاصله.

Zubiri پدر سناتور خوان میگل Zubiri که آزمایش مثبت در مارس 16 برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus (دفعات بازدید: Zubiri تست مثبت برای coronavirus)

فرماندار توجیه تصمیم خود به عنوان استانی دولت خواهد بود توزیع 100,000 کیسه های برنج به ساکنان شناخته شده به عنوان کسانی که آسیب پذیر هستند.

“دولت استانی از Bukidnon بخواهد به توزیع 100,000 کیسه های برنج به ترکیبات آن به صورت رایگان برای مدت زمان از بهداشت و درمان اضطراری برای جلوگیری از ts مردم از درد و رنج گرسنگی” را EO اعلام کرد.

این استان در حال حاضر قادر به خرید 40,000 کیسه برنج زودتر. آنها نیاز اضافی 60,000, کیسه, با این حال که آنها قصد خرید P1 850 در هر کیسه.

فرماندار گفت اجازه می دهد داخلی و صادرات خواهد نایاب استان را تامین کند.

مسن Zubiri اختصاص داده استانی COVID-19 نیروی کار و سازمان های اجرای قانون به شدت اعمال ممنوعیت در جنبش برنج خارج Bukidnon.

در نظر گرفته احتکار

ملی سازمان توسعه اقتصادی (NEDA), Northern Mindanao (Region 10) مدیر اسراف فی Cariño گفت که منطقه ای بین نیروی کار حکومت خوشه خواهد دیدگاهها منظور اجرایی. او گفت: ممنوعیت داخلی صادرات در نظر گرفته شده است احتکار.

“اقتصادی و راهبری خوشه ای دیدار خواهد کرد چرا که ما خواهد شد نگاه به پیامدهای این منظور” Cariño گفت.

او گفت: این استان به اندازه کافی تامین مواد غذایی حداقل به مدت 106 روز.

“ما به اندازه کافی برای عرضه 106 روز نه تنها برنج بلکه مواد غذایی, کالاهای اساسی,” Cariño گفت.

“ما قطعا به استناد سیاست های موجود است که در تضاد با خود EO (از جمله) سیاست های ملی در نظر سلسله مراتب آن است که در بالا چنین EO,” Cariño گفت.

زمانی که به دنبال برای روشن شدن سرتیپ Rolando Anduyan the Northern Mindanao پلیس منطقه ای, مدیر گفت که او می دانست که سیاستمداران تنها با موکلین خود, اما پلیس به دنبال قانون ملی است.

“تمام سازمان های اجرای قانون از جمله نیروهای مسلح فیلیپین به دنبال خواهد داشت چه کارگردان به ما که از ستاد ملی. اگر وجود دارد تخلفات از قانون ما DILG است که در رأس حکومت و آنها را نقد و بررسی آن” Anduyan گفت.

Tawi-Tawi کمبود

در ضمن برنج عرضه Tawi-Tawi گزارش شده است که رو به کاهش با توجه به این مستند در استانهای دیگر.

در هفته گذشته, Tawi-Tawi فرماندار Ysmael سالی گفت که عرضه برنج در استان تقریبا 400000 نفر خواهد بود تهی به زودی.

“با اعمال مستندات مختلف و دولت های محلی واحد حرکت مواد غذایی تحت تاثیر قرار شده است به خصوص حمل و نقل کالا به مناطق دور افتاده” امانوئل Piñol از Mindanao سازمان توسعه گفت. سناریو تقریبا مشابه در Basilan و سولو, Piñol اضافه شده است.

به این آدرس از 2000 تن برنج وارد شد از از ایلوئیلو به بنگو.

این Tawi-Tawi وضعیت باعث شده است تا MinDA به منظور جلب تا خود کفا و امنیت غذایی استراتژی (SSFSS) برای اطمینان از کارآمد حرکت و در دسترس بودن مواد غذایی مختلف Mindanao مناطق در این دوره از سراسر کشور قرنطينه توسط دولت های محلی واحد است.

این SSFSS لینک های مختلف دولت های محلی واحد (LGUs) برای اما جنبش از مواد غذایی از جمله برنج و محصولات دریایی.

Piñol گفت: این سازمان جلب SSFSS در اوایل این هفته به عنوان یک پیشگیرانه حرکت در برابر ناهماهنگ عرضه مواد غذایی توزیع در Mindanao است که می تواند ایجاد کمبود مصنوعی.

او گفت: تا کنون 3 فرمانداران از جمله سالی بود اتخاذ استراتژی است.

در ضمن داوائو شرقی فرماندار نلسون Dayanghirang نیز گفت: استان های مورد نیاز اضافی برنج عرضه است. او گفته شده بود که همسایه استان داوائو de Oro است بیش از حد تولید برنج.

North Cotabato فرماندار نانسی Catamco نیز پیاده سازی SSFSS.

Catamco او گفت: همچنین توزیع مرتفع برنج دانه برای تکمیل دشت مناطق تولید.

“تحت North Cotabato را SSFSS اجرای استانی دولت نیز توزیع بذور سبزی و حیاط خلوت پرورش دهندگان مرغ برای تشویق کشاورزان است که محدود به مزارع خود به تولید مواد غذایی بیشتر,” او گفت:.

Catamco گفت: North Cotabato کشاورزان نیز تولید از قبیل محصولات به عنوان مرغ و خوک و تخم مرغ و سبزیجات گذشته از برنج و ذرت است.

“ما نمی دانیم چگونه مشکل خواهد گذشته است که چرا ما باید آماده” Catamco گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im