سازنده اعتماد به نفس باقی می ماند قوی در فوریه سیگنال های قدرت اقتصادی

سازنده اعتماد به نفس در بازار مسکن باقی مانده شناور در ماه فوریه با توجه به آخرین, انجمن ملی سازندگان خانه (NAHB) شاخص بازار مسکن (HMI) با سه ماهانه احساسات خوانش ضربه زدن به بالاترین سطح خود از دسامبر 2017.

این شاخص که نشان دهنده اعتماد به نفس در بازار برای تازه ساخته شده خانه های تک خانواده در آمد و در 74 در ماه فوریه که در یک نقطه قطره از ژانویه رقم اما رشد سالانه 19.35 درصد نسبت به ماه فوریه گذشته چاپ.

این نتایج که در یک مقیاس از 0 تا 100 تنظیم برای صاف کردن نوسانات فصلی. خواندن بالاتر از 50 نشان می دهد خوش بینی در بازار مسکن در حالی که پایین تر چاپ نشان می دهد بدبینی.

“شغل ثابت رشد افزایش دستمزد و نرخ بهره پایین در حال دامن زدن به تقاضا و سازندگان هنوز هم دست و پنجه نرم با افزایش ساخت و ساز و هزینه های توسعه” گفت: NAHB رئیس دین مون در بیانیه منتشر شده.

این HMI بررسی می پرسد پاسخ دهندگان برای رای دادن به هر دو زمان و مدت شش ماه به جلو شرایط بازار برای فروش خانه های جدید و همچنین ترافیک از خریداران آینده نگر از خانه های جدید است. NAHB پس از آن منتشر خوانش در سه دسته و به عنوان یک چهارم کامپوزیت اندازه گیری.

در ماه فوریه شاخص اندازه گیری زمان شرایط فروش کاهش یافت و در یک نقطه به 80 یکی از اندازه گیری انتظارات فروش در شش ماه آینده بود یک نقطه پایین تر در 79 و خریدار آینده نگر ترافیک شاخص نیز کاهش یک نقطه به نقطه 57.

به طور قابل توجهی سنج از خریدار بالقوه ترافیک بیش از نورد بدبین به بیشتر خوش بینانه در ماه سپتامبر و پس از آن پیوسته در طول سه ماه آینده.

“در زمانی که تقاضا در حال افزایش است, محدودیت های نظارتی همراه با کمبود کارگران ساخت و ساز و کمبود بسیاری هستند که مانع تولید مسکن مقرون به صرفه در جوامع محلی در سراسر کشور” گفت: NAHB اقتصاددان ارشد رابرت Dietz. “و در حالی که کاهش نرخ وام مسکن باید بهبود قیمت مسکن در ماه های اخیر شتاب رشد قیمت با توجه به موجودی محدود ممکن است جبران برخی از این اثر است.”

دیگر مسکن داده است که اشاره به جریان قدرت اقتصادی است که صدور مجوز ساخت و ساز. این در حال حاضر در نزدیکی چرخه اوج در ایالات متحده به این معنی در طول زمان ضبط طولانی چرخه کسب و کار رونق در حال حاضر به 11 سال است.

“اگر شما گرفتن مجوز ساخت و ساز برای ساخت یک خانه پس از آن که رفتن به نوبه خود به فعالیت های ساخت و ساز که در حال رفتن به نوبه خود به خرید خانوار کالاهای بادوام مانند یخچال و فریزر” توضیح نیک Reece ارشد مالی و تحلیلگر و مدیر نمونه کارها در Merk سرمایه گذاری در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای به بار عصر. “شما به طور معمول نمی بینم و اقتصاد به قریب الوقوع رکود اقتصادی با مجوز ساخت در چرخه بالا است.”

Epoch Times Photo
ایالات متحده اجازه ها و پروانه ساختمان. (حسن نیت ارائه میدهد از نیک Reece/Merk سرمایه گذاری)

گرجستان Bruggeman بنیانگذار و مدیر عامل شرکت در نصف النهار مشاوران مالی گفت: عصر فردا در یک ایمیل جدید که مجوز ساخت و ساز در حال او را از رفتن به شاخص پیشرو برای پیش بینی رکود اقتصادی.

“مسکن جدید نیاز به یک مقدار زیادی از منابع در نظر چوب و مس و فولاد و شیشه و لوازم جدید, مبلمان جدید” Bruggeman توضیح داد و اضافه کرد که در نظر او جدید مسکن مجوز می گیرند به طور قابل توجهی جلوتر از جدی اقتصادی مشکل است.

“معنی دار در کاهش این فعالیت را ضربه زدن به اقتصاد قبل از ما در واقع رفتن به رکود,” او گفت:.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de