دهلی نو: در یک حرکت برای افزایش مصرف برای آوردن اقتصاد از بدترین رکود فاز, دولت روز شنبه اعلام کرد برخی از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای تشویق هر دو شرکت های بزرگ و aam admi در برخی از راه و یا دیگر در حالی که در همان زمان آن را افزایش کسری بودجه به اهداف جاری و سال مالی آینده برای کمک به تحریک رشد.

قابل توجه ترین اقدامات اعلام شده توسط دولت در بودجه آن سال 2020 شامل برش مالیات بر درآمد شخصی در پایین اسلب افزایش بیمه سپرده به Rs 5 لاخ از Rs 1 لاخ در حال حاضر دور انداختن توزیع سود سهام مالیات (DDT) برای تشویق coporates برای سرمایه گذاری بیشتر هزینه بیشتر در بخش کشاورزی و روستایی بخش جمع آوری کمک مالی از طریق فهرست بیمه عمر شرکت (LIC), میخ زدن FY21 کسری مالی در 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی ،

ارائه دومین بودجه در مجلس, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت که 2020-21 بودجه با هدف افزایش درآمد و افزایش قدرت خرید تاکید بر این که اقتصاد اصول قوی و تورم بود و موجود در کشور است.

تا آنجا که کسری مالی است اما انتظار می رود که دولت را با کسری اهداف برای سال سوم هل دادن کمبود به 3.8 درصد از محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) از یک برنامه ریزی 3.3 درصد در ماه مارس این سال است.

“کسری هدف برای سال مالی آینده شروع آوریل 1 گسترده تر بود به 3.5 درصد” وزیر دارایی گفت. برای آینده مالی او نیز ثابت خالص استقراض از `5.45 لاخ کرور و دو برابر هدف بالا بردن درآمد حاصل از فروش سهام دولت در PSUs به تومان 2.1 لاخ کرور.

سنجش خوب و سلامت اقتصادی در بعد مالی دولت نیز ثابت کشور اسمی تولید ناخالص داخلی نرخ رشد 10 درصد در بعد مالی و هزینه های سرمایه کوچک شده است تا با 21 درصد برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است.

اما Sitharaman گفت: “رسید 2020-21 ثابت هستند در Rs 22.46 لاخ کرور در حالی که هزینه در Rs 30.42 لاخ کرور. تجدید نظر در برآورد هزینه برای FY20 شده است ثابت در Rs 26.99 لاخ کرور رسید و در Rs 19.32 لاخ کرور.”

در یک حرکت برای تقویت تولید داخلی در کشور Ms Sitharaman نیز مطرح وظیفه واردات انواع محصولات اعم از کارد و چنگال و لوازم آشپزخانه به لوازم الکتریکی به کفش و مبلمان و لوازم التحریر و اسباب بازی در حالی که در همان زمان ارائه بودجه برای کمک به کشاورزان راه اندازی تولید برق خورشیدی واحد و راه اندازی زغال سنگ ذخیره سازی و حمل و نقل شدنی.

نگه داشتن کار فشرده در بخش MSME به عنوان بحرانی برای اشتغال نسل دارایی وزیر همچنین اشاره کرد که ارزان و کم کیفیت واردات یک مانع برای رشد آنها است. “توجه ویژه ای در نظر گرفته شده برای قرار دادن اندازه گیری محدودیت در واردات از کسانی که در مورد که در حال تولید توسط ما MSMEs با کیفیت بهتر است. در نظر داشتن نیاز این بخش گمرکی است که مطرح شده و در مواردی مانند کفش و مبلمان,” او گفت:.

هند Inc استقبال بودجه
با وزیر دارایی اعلام, هند, Inc خوش آمدید بودجه, در حالی که در همان زمان اقتصاددانان و مخالفان شد خاموش در واکنش های خود را. از سوی دیگر معیار S&P BSE Sensex شاخص سهام تمدید کاهش آن به حد 1.9 درصد در روز شنبه.

Nosediving تقریبا 1,275 امتیاز از روز بالا 30-به اشتراک گذاری BSE Sensex به پایان رسید 987.96 امتیاز پس از بودجه اتحادیه شکست خورده به زندگی می کنند تا انتظارات بازار از رشد و تقویت اقدامات و انضباط مالی. علاوه بر این سرمایه گذاران ثروت در مورد Rs 3.46 لاخ کرور روپیه پاک شده از سیستم به عنوان به خوبی.

تا آنجا که شخصی کاهش مالیات از افراد نگران است Sitharaman می خواست پول بیشتری باید در فرد و در نتیجه کاهش مالیات بر درآمد است که کمک به صرفه جویی در حدود 31,000 تومان در سال مالیات برای افراد با درآمد سالانه تا تومان 17 لاخ.

آن, اما, شرطی در زمان معافیت و کسر از جمله کسر استاندارد برای 50,000 تومان و همچنین چشم پوشی به دست آورده در پرداخت به Rs 1.5 لاخ در پرداخت شهریه از کودکان و کمک در جهت بیمه حق بیمه و صندوق اندیش بودن داده می شود.

اما وزیر دارایی نیز روشن است که مالیات جدید رژیم خواهد بود اختیاری برای مالیات دهندگان. در زیر پیشنهاد آن را دال سالانه درآمد به Rs 2.5 لاخ از مالیات معاف است. کسانی که به افراد با درآمد بین 2.5 Rs لاخ و Rs 5 لاخ خواهد پرداخت 5 درصد مالیات. 10 درصد مالیات خواهد بود به اتهام بر درآمد بین Rs 5 و 7.5 لاخ 15 درصد, 20 درصد و 25 درصد در آینده Rs 2.5 لاخ و 30 درصد در درآمد بالاتر تومان 15 لاخ.

در کنار این حد از پوشش بیمه در صورت شکست بانک سپرده شد افزایش به تومان 5 لاخ از Rs 1 لاخ و فروش سهام دولت در این کشور بزرگترین بیمه گر شرکت بیمه زندگی (LIC) همچنین اعلام کرد به عنوان به خوبی.

برای مزرعه و روستایی بخش او همچنین اختصاص داده Rs 2.83 لاخ کرور و ثابت Rs 15 لاخ کرور هدف برای تامین مالی بخش کشاورزی اعتباری. یکی دیگر از Rs 1.7 لاخ کرور هزینه های برنامه ریزی شده برای زیرساخت های حمل و نقل و Rs 40,740 کرور تخصیص ساخته شد برای بخش انرژی است.

Sitharaman که کاهش مالیات پرداخت شده توسط شرکت به پایین ترین سطح خود در ماه سپتامبر سال گذشته پیشنهاد جدید مالیاتی اسلب از 15 درصد و 25 درصد در علاوه بر این به موجود 10 درصد 20 درصد و 30 درصد. جدید اسلب خواهد بود برای افراد اندازهایی خاصی مشخص شده کسر یا معافیت.

Sitharaman همچنین قبول تقاضا از صنعت به معکوس taxability سود سهام به دریافت کنندگان, ساخت, سرمایه گذاری در سهام جذاب تر است.
“در حال حاضر سود سهام مشمول مالیات خواهد شد در دست گیرندگان یک حرکت است که باعث خواهد شد 25.000 تومان کرور روپیه دندانه به خزانه,” او گفت:.

او معوق مالیات برای ESOPs در دست کارکنان خواهد شد که یک تصمیم مهم برای کارکنان به سهام خود در کارفرما بدون نگران شدن در مورد سازماندهی پول نقد برای پرداخت مالیات است. این نیز ارائه انعطاف پذیری بیشتر به کارفرمایان و کارکنان در ساختار اشتغال چشم انداز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im