دهلی نو: هند در روز دوشنبه را تکذیب کرد ورود به MP دبی ابراهیم پس از او فرود در دهلی نو به ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی بر این اساس است که او نمی باید یک ویزای معتبر.

کار MP شده است تلخ منتقد دهلی حرکت در سال گذشته به لغو ماده 370 که اعطا ویژه وضعیت به سابق ایالت جامو و کشمیر.

صحبت در تحولات منابع گفته این روزنامه: “Ms ابراهیم بود و نه در اختیار داشتن یک مدرک معتبر هند ویزا. آن را منتقل به او قبل از او سوار یک پرواز به هند که ویزا لغو شد. با وجود این که او سوار پرواز. آن را نیز یک اشتباه از خطوط هوایی است.” او بعد از تبعید به دبی.

انگلستان MP ادعای او تحت درمان قرار گرفت گستاخانه
Ms ابراهیم گفت که او تحت درمان قرار گرفت “مانند یک جنایتکار” و صحبت به “گستاخانه” وارد فرودگاه در پرواز امارات از دوبی در ساعت 9 صبح گزارش گفت:.

Ms Abrahams شده است یک عضو پارلمان از سال 2011 بود و گفته اند: آنچه که بوده است یک روز شخصی سفر به هند است.

هنگامی که تماس یک کمیسیون عالی سخنگو گفت: “ما در تماس با مقامات هند به درک چرا دبورا (دبی) ابراهیم MP تکذیب شد ورود به هند است. ما با ارائه کمک های کنسولی به او در حالی که او در دهلی نو فرودگاه.”

انگلیسی MP شد در ضمن نقل عنوان کرد و گفت: “همراه با هر کس دیگری ارائه دهم خودم در مهاجرت میز با اسناد و مدارک من از جمله من e-ویزا من عکس گرفته و سپس رسمی نگاه در صفحه نمایش خود را و شروع به تکان دادن سر خود را. سپس او به من گفت که ویزای من رد شد من گرفت گذرنامه و ناپدید شد و حدود 10 دقیقه. هنگامی که او آمد او بسیار بی ادب و پرخاشگر فریاد در من به “بیا با من”.”

“من به او گفت که به صحبت می کنند به من که شد و سپس به محاصره کردن منطقه مشخص شده به عنوان یک Deportee همراه است. او سپس دستور داد من را به نشستن و من خودداری کرد. من نمی دانم آنچه را که آنها ممکن است انجام دهید و یا در جایی دیگر ممکن است آنها را بنابراین من می خواستم مردم را به دیدن من,” او گفت:.

Ms ابراهیم نیز نقل عنوان کرد و گفت: “من سعی کردم برای ایجاد همین دلیل ویزا شده بود لغو و اگر من می تواند یک ویزا در هنگام ورود’ اما هیچ کس به نظر می رسید به دانستن است.

حتی کسی که به نظر می رسید مسئول گفت: او نمی دانم و واقعا متاسفم در مورد آنچه اتفاق افتاده بود. بنابراین در حال حاضر من فقط در حال انتظار برای اخراج شوند… مگر اینکه دولت هند یک تغییر از قلب است. من آماده به اجازه دهید این واقعیت است که من درمان شده مانند یک جنایتکار رفتن و من امیدوارم که آنها به من اجازه بازدید از خانواده و دوستان من.” انگلیسی MP در سال گذشته بود ظاهرا نامه ای به هند کمیساریای عالی به انگلستان کرد و گفت: این عمل (ه) ماده 370) “خیانت به اعتماد مردم” کشمیر.

Ms ابراهیم بعد در توئیتر خود نوشت: “فقط برای اینکه روشن من هندی بستگان که من به معنای دیدن با و هند اعضای هیات همراه من است.
دلیل من به سیاست برای پیشبرد عدالت اجتماعی و حقوق بشر برای همه است. من ادامه خواهد داد برای به چالش کشیدن خود من دولت و دیگران در این مسائل است.”

Ms ابراهیم صندلی یک گروه پارلمانی است که با تمرکز بر کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im